Fris hagelbuitje hierquote:
*jaloers*quote:
Dan zal het hier ook niet lang meer duren.....quote:
Wat ga jij met Stephan Fry doenquote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:16 schreef CherryLips het volgende:
Dank jullie wel
Als ik morgen maar wel naar Stephen Fry kan
quote:
Truequote:Op dinsdag 28 juni 2011 18:59 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
of jij kunt niet koken
no offence maar echt geen enkele take out kan op tegen zelfgemaakt voer
behalve misschien iets exotisch dat ik gewoon niet kan maken omdat ik niet weet hoe maar dan is het waarschijnlijk nog niet zo lekker als écht voedsel van dat land of beter restaurant
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 19:59 schreef Tegan het volgende:
En dan nu een serenade aan AirwiN:
Lieve AirwiN,
Ik hou van je, meer dan woorden ooit kunnen uitdrukken.
Van het ogenblik dat ik je aandeed,
wist ik dat jij mijn liefde voor het leven was.
Je heerlijke verkoelende stralen,
kan ik echt niet zonder.
Je bent mijn leven, mijn hart, mijn ziel.
Je bent mijn beste vriend.
Je bent mijn enige ware liefde.
Ik houd vandaag nog meer van jou als gisteren
en zal morgen na het warme weer nog meer van je houden dan vandaag.
Onze liefde is het enige op deze wereld dat het leven waard maakt.
Ik houd van je met heel mijn hart. Voor altijd van jou.
Tegan.
Ik hoor het gerommel nu ook op de Uithof. Vol verwachting klopt mijn hart.quote:
Minuutje of 10 volgens buienradar.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 20:02 schreef TwistedDarling het volgende:
[..]
Ik hoor het gerommel nu ook op de Uithof. Vol verwachting klopt mijn hart.
Google Translate vertaling toch? --> From the moment I turned you on.quote:
Ergo, het klopt...quote:
Het heeft dan ook een hoog Tante-Truus-en-Ome-Henk-op-Hyves gehalte.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 20:07 schreef Tegan het volgende:
Ik had het ergens vandaaggeplukt en er zat gewoon een jou(w)-fout en een als/dan-fout in.
Jouw echte naam is toch ook Truus?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 20:09 schreef Tegan het volgende:
Ik vond hem na mijn aanpassingen eigenlijk wel goed.
Niet dat ik weet. Maar ik ook niet, en ik eet regelmatig vegetarisch. Kan bij JB ook het geval zijn.quote:
Frappant is het wel.quote:
Ik ken trouwens een onwijs leuk meisje van mijn leeftijd die Trudy heet. Sinds ik die ken vind ik Trudy helemaal geen oudbollige naam meerquote:
Oh ok. Ik ook hoor, maar omdat je zo expliciet naar vegetarische gerechten vroegquote:Op dinsdag 28 juni 2011 20:12 schreef L-E het volgende:
[..]
Niet dat ik weet. Maar ik ook niet, en ik eet regelmatig vegetarisch. Kan bij JB ook het geval zijn.
Het is hier gewoon echt fris met dat windje. Ga zo serieus een vest aandoen.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 20:17 schreef rhubarbje het volgende:
Owja en het heeft hier al geonweerd en regent maar het is niets koeler nu hoor
Kaasquote:Op dinsdag 28 juni 2011 20:16 schreef rhubarbje het volgende:
Vega recept:
Prei geitenkaas taart
Ingrediënten
* 40 g boter
* 6 uien, in halve ringen
* 1 pakje roomboterbladerdeeg (diepvries), ontdooid
* 500 g prei, in dikke schuine ringen
* 145 g zachte geitenkaas (Bettine Blanc 58+)
* 1 bekertje crème fraîche (125 ml)
* 500 g gekookte bieten, in halve plakjes
* 1 sjalotje, fijngesneden
* 3 el yoghurtdressing bieslook (fles 270 ml)
1.
Bereiden
Verwarm de oven voor op 210 °C. Verhit de boter in een hapjespan, voeg de uien toe en laat ze op laag vuur 15 min. stoven. Voeg peper en zout toe. Leg 6 plakjes bladerdeeg op een met bakpapier beklede bakplaat, in de vorm van een rechthoek. Snijd de overige 2 plakjes in repen en maak daarmee een opstaande rand. Druk de naden van het deeg goed vast. Bak de taartbodem 10 min. in de oven. Kook de prei 5 min. in kokend water. Laat uitlekken. Verdeel de ui over de taartbodem, leg de prei erop en brokkel de geitenkaas erover. Bestrooi met peper. Zet de bakplaat in de oven en bak de taart 25 min. Roer de crème fraîche los en verdeel over de warme taart. Snijd deze in vieren. Maak een salade van de bietjes, de sjalot en de yoghurtdressing.
net op
was weer lekker
Alleen een dwaas eet kaas.quote:
Merk het verschil toch wel. Buiten dan. Binnen scheelt het idd nog nauwelijksquote:Op dinsdag 28 juni 2011 20:17 schreef rhubarbje het volgende:
Owja en het heeft hier al geonweerd en regent maar het is niets koeler nu hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |