Wageningen. Of Limburgquote:Op maandag 29 augustus 2011 18:03 schreef loecje het volgende:
waar woon je ergens?
ik zal maar niet zeggen dat ik bijna toe ben aan nieuw leesvoer...
ik kan in het weekend ook gratis, dan is het maar een halve dag reizenquote:Op maandag 29 augustus 2011 19:31 schreef loecje het volgende:
ik kan zelf gratis met OV maar dan ben ik de gehele dag onderweg.
dan kan je er beter iemand anders blij mee maken
Hoe oud zijn je kinderen? Kan wel even kijken volgend week of er nog iets ligtquote:Op woensdag 31 augustus 2011 22:28 schreef Sugarsnap het volgende:
Ik ben op zoek naar prentenboeken voor mijn kinderen. Alvast voor Sinterklaas. Ik hoop dat iemand hier nog een stapeltje heeft liggen die weg mogen.
Daar heb ik zelf niks voor maar binnenkort loop ik toch weer binnen bij de kringloop heb het even op mijn lijstje genoteerdquote:Op woensdag 31 augustus 2011 23:31 schreef Sugarsnap het volgende:
2,5 jaar en 8 maanden. En ik zou het superlief vinden!
Loecje, woon je dicht bij Groningen?quote:Op maandag 29 augustus 2011 18:03 schreef loecje het volgende:
waar woon je ergens?
ik zal maar niet zeggen dat ik bijna toe ben aan nieuw leesvoer...
We brengen je wel een doos boekenquote:Op zondag 4 september 2011 21:11 schreef loecje het volgende:
ik woon in Groningen stad. als het niet te ver is wil ik het ook wel ophalen hoor.
tijdschriften lees ik amper. daar kan je vast iemand anders blijer mee maken.
Niks gevonden helaas zat boeken voor kleine kinderen alleen echt niks netjes ofzo, Op sommige boekjes stonden nog tandafdrukjes van de kleintjes die honger haddenquote:Op woensdag 31 augustus 2011 23:45 schreef ayumu het volgende:
[..]
Daar heb ik zelf niks voor maar binnenkort loop ik toch weer binnen bij de kringloop heb het even op mijn lijstje genoteerd
Ik ben samen met dochterlief hier haar boekenverzameling doorgelopen (lees: de bibliotheek is er jaloers op!) maar alle boeken voor die leeftijd zijn of afgeknaagd/stukgelezen of ze wil ze niet weg doen... dat heeft ze geerfd van mij denk ik.. ik kan ook met moeite afstand doen van boeken...quote:Op maandag 5 september 2011 20:54 schreef ayumu het volgende:
[..]
Niks gevonden helaas zat boeken voor kleine kinderen alleen echt niks netjes ofzo, Op sommige boekjes stonden nog tandafdrukjes van de kleintjes die honger hadden
Ik heb soms gewoon kinderboeken liggen dat weer eens hier ''gedumpt'' word, Zelf wel kinderboeken liggen maar daar doe ik geen afstand van die zijn belangrijk voor mequote:Op maandag 5 september 2011 22:35 schreef Ireth het volgende:
[..]
Ik ben samen met dochterlief hier haar boekenverzameling doorgelopen (lees: de bibliotheek is er jaloers op!) maar alle boeken voor die leeftijd zijn of afgeknaagd/stukgelezen of ze wil ze niet weg doen... dat heeft ze geerfd van mij denk ik.. ik kan ook met moeite afstand doen van boeken...
Deze zijn nog over. De andere series zijn verstuurd.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 17:57 schreef loezzie het volgende:
Ik ben mijn boekenkasten aan het leegruimen. Ik heb nu in ieder geval 'over':
* Virgina Andrews - Dollanger Serie (5 losse boeken) (pockets)
Bloemen op zolder
Bloemen in de wind
Als er doornen zijn
Het zaad van gisteren
Schaduwen in de tuin
Mag weg naar de liefhebber. Meer boeken zullen volgen..
Deze heb ik vorige week donderdag bij de bibliotheek gehaald en wat een heerlijk boek! Heb hem ademloos zitten lezen en op het eind met een brok in mijn keel mijn tranen zitten verdringen...quote:Op donderdag 18 augustus 2011 22:33 schreef fruitellafantastic het volgende:
Wat spook jij uit?
Lara Lington heeft altijd al een grote fantasie gehad. Maar nu gelooft ze dat ze echt gek aan het worden is. Normale jonge vrouwen kunnen toch geen geesten zien? Onlangs is Lara’s oudtante Sadie overleden en die heeft het voor elkaar gekregen om met Lara in contact te treden – in de vorm van een brutaal, veeleisend meisje dat van dansen houdt. Zij kan niet rusten voordat haar laatste verzoek is ingewilligd. Lara moet voor Sadie een zoekgeraakte ketting opsporen. Alsof Lara zelf al niet genoeg problemen heeft. Haar nieuwe bedrijfje is bijna failliet, haar zakenpartner is er vandoor, en haar ex heeft een ander. Gelukkig wordt het leven met de sprankelende Sadie een stuk spannender. Hun schattenjacht zorgt voor glamour, intrige en ouderwets warme romantiek.[/i]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |