Zeker, en je score was meteen 1-3.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:10 schreef kutkabouterin. het volgende:
[..]
Ik had gewoon even zin om jullie te trollen in MW2, dat ene potje dat ik tegen jullie zat, en dat lukte aardig.
Dat kwam alle drie de keren door blazarr, niet door jou.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:38 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Zeker, en je score was meteen 1-3.
Misschien naweeën van die zooi die je op awakenings naar binnen hebt gestopt?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:37 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Ik pak zo koude douche. Volgens mij heb ik ook nog koorts want voel me nu echt zwaar kut en heb de hele dag het gevoel gehad dat ik elk moment kon flauw vallen. Van die moment waar heb even zwart voor mn ogen werd maar niet lang genoeg om out te gaan.
Wrong dude, toen jij me gekilled had met die noobtube pwnde ik je met mn UMP, toen je falend een granaat wou gooien.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 01:09 schreef kutkabouterin. het volgende:
[..]
Dat kwam alle drie de keren door blazarr, niet door jou.
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:10 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Wrong dude, toen jij me gekilled had met die noobtube pwnde ik je met mn UMP, toen je falend een granaat wou gooien.
Get your shit together.
Altijd als ik dit plaatje zie, moet ik nog net zo hard lachen als de eerste keer dat ik m zag.quote:
De patch zelf is maar iets van 150 mb. alle optionele zooi om het mooier te maken is 2 gb ofzo.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:18 schreef Fsmxi het volgende:
Tering, wat een patch
Crysis 2 komt met 2.3gb tellende patch
yep, het is alweer een half jaar geleden. beetje lomp dat er twee capslock-dagen per jaar zijnquote:
wop wop wopquote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:55 schreef Dr.Pringles het volgende:
This is dubstep 2011, allemaal even binnenhalen.
Gewoon doen.
Zit daar wel van deze pruttel bij?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:55 schreef Dr.Pringles het volgende:
This is dubstep 2011, allemaal even binnenhalen.
Gewoon doen.
Nee, meer oudere tracks.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:02 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Zit daar wel van deze pruttel bij?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |