quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:57 schreef capricia het volgende:
Ik ben sinds afgelopen zondag ontzettend verkouden en grieperig geworden. Ik neem aan dat dit geen kwaad kan voor de kleine in mijn buik. Iemand enig idee?
Tja, dat eerste komt nog uit een vorig leven lijkt nu welquote:
Ja, niezen is hier ook pijnlijk. En ik merk dat ik af en toe wat druppels urine verlies bij een niesbui.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:59 schreef Deepfreeze het volgende:
capricia, dat kan normaal geen kwaad. Alleen wel even opletten dat je geen idioot hoge koorts krijgt.
Hier is niezen trouwens best pijnlijk. Bandenpijn
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:15 schreef Aventura het volgende:
Ik probeer zo min mogelijk te bewegen en drink veel water. Werd helaas wakker met knallende koppijn. Ga nu het liefst de hele dag met mijn voeten in een badje in de tuin zitten, maar ik krijg zo bezoek. Net weer helemaal geflipt, vriend had pak koek opgegeten dat hij gisteren had gehaald. Dat had ik in gedachten voor het bezoek...nu is-ie op de fiets gesprongen om nieuwe te halenIk kan weinig meer hebben...de hitte en de zwangerschap ontnemen me mijn vermogen om normaal na te denken en te communiceren.
Als je voorovergebukt niest doet het niet meer zo'n zeer.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:01 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja, niezen is hier ook pijnlijk. En ik merk dat ik af en toe wat druppels urine verlies bij een niesbui.
Ga ik zo meteen proberen..ben benieuwd..quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:34 schreef TimeJumper het volgende:
[..]
Als je voorovergebukt niest doet het niet meer zo'n zeer.
Maar ja, staat wel een beetje raar
als je zit en dan je benen optrekt voor je niest of iig bukt/klein maakt, dan heb je er minder last vanquote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:59 schreef Deepfreeze het volgende:
capricia, dat kan normaal geen kwaad. Alleen wel even opletten dat je geen idioot hoge koorts krijgt.
Hier is niezen trouwens best pijnlijk. Bandenpijn
Lief dat je het vraagt. Ze doet het super wel een beetje moeite met slapen vanaf het weekend al en ligt nu dus ook op mijn buikquote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:09 schreef Cyntiaa het volgende:
Ik heb me vanmorgen aan een tochtje naar de hema en het postkantoor durven wagen.. Nu een broodje eten en ga niet meer naar buiten![]()
Hoe is het met je meisje, FR?
En wat als het wel kwaad kan doe je daar dan wel iets mee?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:00 schreef capricia het volgende:
[..]
Tja, dat eerste komt nog uit een vorig leven lijkt nu wel
Maar een glaasje wijn doe ik nog steeds af en toe.
Maar even serieus: Ik neem aan dat het geen kwaad kan voor de kleine: Griep hebben?
Ja zijn de reacties zo naar?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:08 schreef TimeJumper het volgende:
Tsja zelf voel ik me nog helemaalllll niet oud. Maar nu ik zwanger ben merk ik de reacties bij anderen.
Een beetje van zo![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |