Te extreem om het al uit te maken over een dergelijk incident.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:21 schreef VeniVidiViciV het volgende:
Uitmaken, naarmate hij ouder wordt (en minder verliefd), wordt 't erger.
Ik snap dat je dat denkt, maar ik ben degene die elke dag thuis zit en hij werkt. Dusja het is min of meer een verplichting dat ik dan het huishouden doe, logisch ik zou het andersom ook verwachten. Verder is de relatie prima, maar ik zit met dit gedrag echt met mn handen in het haar.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:24 schreef Spouwerranger het volgende:
Zo zeg, hij behandelt je bijna als je slaafje. Ik snap sowieso niet waarom je dit goedkeurt.
Zijn gevoel waarbij, een ander shirt aan moeten doen de volgende dag?quote:Op zondag 26 juni 2011 18:19 schreef an89 het volgende:
waarop hij zei "maar je begrijpt niet eens hoe ik me voel, je wil niet eens luisteren naar mijn gevoel daarbij"
Precies! Maar dat gaat hij niet mee akkoord, meneer heeft een kast vol met t-shirts maar die wil hij niet aan doen :/quote:Op zondag 26 juni 2011 18:26 schreef Saaaaab het volgende:
[..]
Zijn gevoel waarbij, een ander shirt aan moeten doen de volgende dag?
In september ga ik weer studeren dus dan hoop ik dat hij in gaat zien wat voor werk ik allemaal verricht hier..quote:Op zondag 26 juni 2011 18:27 schreef Ofresca het volgende:
Serieus... Dan doet hij 't toch zelf... Huur een schoonmaakster en ga wat doen met je leven, als je dan zo nodig bij hem wil blijven.
Het is een zeikwijf.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:19 schreef an89 het volgende:
()
Maar meneer gaat maar door zeuren en ik moet soms 5x hetzelfde antwoord geven en dan nog blijven zeuren....
()
Maar nee hij merkte dat ik wakker werd en zegt direct: "maar begrijp je wel waarom ik kwaad was gisteren?"
() waarop hij zei "maar je begrijpt niet eens hoe ik me voel, je wil niet eens luisteren naar mijn gevoel daarbij"
Ik hoop dat ik vanavond de woorden heb om hem ermee te confronteren, dat hij nu eens eindelijk in ziet wat hij doet.. maarja, kheb een faalangst verleden dus ik hoop dat ik mn mannetje blijf staanquote:Op zondag 26 juni 2011 18:28 schreef pl4kkie het volgende:
Sorry meid maar imo is je vriend een vreselijke control freak. Als je daar nix aan doet wordt het alleen maar erger en erger. Of vertrek bij hem of probeer hem teveranderen.
In september ben ik 5 dagen in de week van huis waar ik hem alleen in de avonden misschien zie of hij werkt ivm zijn afwisselende tijden die hij werkt, dus dan hoop ik dat deze situatie wat beter word.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:30 schreef sigme het volgende:
[..]
Het is een zeikwijf.
Ik vrees dat dit niet makkelijk bij te stellen gaat zijn. Is er een mogelijkheid voor je om zelf buitenshuis te gaan werken?
En tot die tijd neem je een bijbaan zodat je veel later thuis bent dan hij en hij al het huishoudelijk werk mag doen. Ik zou het op een "Als je wil dat het goed gebeurd zul je het zelf moeten doen, lieverdquote:Op zondag 26 juni 2011 18:30 schreef an89 het volgende:
[..]
In september ga ik weer studeren dus dan hoop ik dat hij in gaat zien wat voor werk ik allemaal verricht hier..
Volgende keer situatie op tijd herkennen, aangeven dat dit net zoiets is als "toen ik dat T-shirt vergeten was te wassen, weet je nog wel?", vragen of hij zijn gevoel voor je kan opschrijven zodat je je beter kan leren wat hem zo stoort. Ofzo. (Het is een zeikwijf, had ik dat al gezegd?)quote:Op zondag 26 juni 2011 18:31 schreef an89 het volgende:
[..]
Ik hoop dat ik vanavond de woorden heb om hem ermee te confronteren, dat hij nu eens eindelijk in ziet wat hij doet.. maarja, kheb een faalangst verleden dus ik hoop dat ik mn mannetje blijf staan
Dankje, dat is een goed idee!quote:Op zondag 26 juni 2011 18:33 schreef sigme het volgende:
[..]
Volgende keer situatie op tijd herkennen, aangeven dat dit net zoiets is als "toen ik dat T-shirt vergeten was te wassen, weet je nog wel?", vragen of hij zijn gevoel voor je kan opschrijven zodat je je beter kan leren wat hem zo stoort. Ofzo. (Het is een zeikwijf, had ik dat al gezegd?)
Tot die tijd ben je gewoon een huisvrouw en moet je gewoon je taak perfect verrichten.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:30 schreef an89 het volgende:
[..]
In september ga ik weer studeren dus dan hoop ik dat hij in gaat zien wat voor werk ik allemaal verricht hier..
quote:Op zondag 26 juni 2011 18:34 schreef teknomist het volgende:
[..]
Tot die tijd ben je gewoon een huisvrouw schoonmaakster en moet je gewoon je taak perfect verrichten.
Als jullie genoeg van elkaar houden kan dat wel hoorquote:Op zondag 26 juni 2011 18:34 schreef an89 het volgende:
[..]
Dankje, dat is een goed idee!
Ja, hij is een zeikwijf.. hopen dat ik dat eruit kan krijgen
Meer dan mijn best kan ik niet doen, als hij al explodeert bij 1 klein vergeten ding... voelt best wel kwetsendquote:Op zondag 26 juni 2011 18:34 schreef teknomist het volgende:
[..]
Tot die tijd ben je gewoon een huisvrouw en moet je gewoon je taak perfect verrichten.
Zeker, met je eens! Dankjewel voor je reacties ik heb er heel veel aan, nogmaals bedanktquote:Op zondag 26 juni 2011 18:37 schreef sigme het volgende:
[..]
Als jullie genoeg van elkaar houden kan dat wel hoor. Hij moet leren dat het rete-irritant is om te blijven jammeren (en zó onsexy), en jij moet leren, als je een deel van de gezamelijke taken uitvoert, welke dingen voor hem heel zwaarwegend zijn.
Exploderen is overdreven inderdaad, maar ieder heeft zo zijn taak. Ik kan ook niet tegen mijn baas zeggen: "doe jij het maar". Nu is hij jouw baas niet, maar aangezien je voor een groot gedeelte leeft van zijn geld (neem ik even aan) is het niet raar dat er een tegenprestatie verwacht hoort, vooral als je veel vrije tijd heb.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:37 schreef an89 het volgende:
[..]
Meer dan mijn best kan ik niet doen, als hij al explodeert bij 1 klein vergeten ding... voelt best wel kwetsend
Flikker op trol. Ze moeten jou is met een ketting aan je kut/lul vast zetten en dan eraan trekken als je je werk niet goed doet. Hoe zal je dan reagerenquote:Op zondag 26 juni 2011 19:02 schreef Lort het volgende:
Jouw taak is het huishouden. Je vriend heeft dus al het recht om op jou te zeiken als je jouw zeer simplistische taken niet eens aan kan.
Doet hij dat bij haar ook dan? Hij spreekt haar gewoon aan op haar verantwoordelijkheden.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:00 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Flikker op trol. Ze moeten jou is met een ketting aan je kut/lul vast zetten en dan eraan trekken als je je werk niet goed doet. Hoe zal je dan reageren
* pl4kkie mompelt iets met emancipatiequote:Op zondag 26 juni 2011 20:01 schreef teknomist het volgende:
[..]
Doet hij dat bij haar ook dan? Hij spreekt haar gewoon aan op haar verantwoordelijkheden.
Of het wordt juist erger, omdat hij het vertikt om zelf zijn dingen te doen.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:32 schreef an89 het volgende:
[..]
In september ben ik 5 dagen in de week van huis waar ik hem alleen in de avonden misschien zie of hij werkt ivm zijn afwisselende tijden die hij werkt, dus dan hoop ik dat deze situatie wat beter word.
pl4kkie moet is beter op zijn woorden letten. TS kiest er bovendien zelf voor het huishouden op zich te nemen.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:06 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
* pl4kkie mompelt iets met emancipatie
Ja maar niet om gedwongen teworden als er iets niet goed is in zijn ogenquote:Op zondag 26 juni 2011 20:15 schreef Lort het volgende:
[..]
pl4kkie moet is beter op zijn woorden letten. TS kiest er bovendien zelf voor het huishouden op zich te nemen.
Mensen die blij worden bij de gedachte van hun vriend niet meer zienquote:Op zondag 26 juni 2011 18:32 schreef an89 het volgende:
[..]
In september ben ik 5 dagen in de week van huis waar ik hem alleen in de avonden misschien zie of hij werkt ivm zijn afwisselende tijden die hij werkt, dus dan hoop ik dat deze situatie wat beter word.
Dat heeft er niks mee te maken, als de vrouw werkt en de man het huishouden op zich neemt, verandert dat niks aan de taakverdeling en bijbehorende verantwoordelijkheden. Ook dan mag de vrouw de man erop aanspreken als hij zijn huishoudelijke taken niet naar behoren verricht.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:06 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
* pl4kkie mompelt iets met emancipatie
Niet naar behoren. Dus dan mag je flippen als iemand vergeet één shirtje te wassen?quote:Op zondag 26 juni 2011 20:20 schreef teknomist het volgende:
[..]
Dat heeft er niks mee te maken, als de vrouw werkt en de man het huishouden op zich neemt, verandert dat niks aan de taakverdeling en bijbehorende verantwoordelijkheden. Ook dan mag de vrouw de man erop aanspreken als hij zijn huishoudelijke taken niet naar behoren verricht.
Waar lees je dat je mag flippen? Wordt het vak begrijpend lezen niet meer gegeven op het VMBO? Sterker nog, ik keur zijn overdreven reactie juist af in een vorige post als je het topic had gelezen.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:22 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Niet naar behoren. Dus dan mag je flippen als iemand vergeet één shirtje te wassen?
Zeg, doe normaal.
Grapjas. En trol.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:24 schreef teknomist het volgende:
[..]
Waar lees je dat je mag flippen? Wordt begrijpend lezen niet meer gegeven op het VMBO?
Wat wil je nu? Ik ben bloedserieus hoor.quote:
Kun jij ook normaal reageren, zonder zo sneu persoonlijk te worden?quote:Op zondag 26 juni 2011 20:25 schreef teknomist het volgende:
[..]
Wat wil je nu? Ik ben bloedserieus hoor.Of kun je geen intelligente reactie bedenken?
Ik snap het probleem al niet om mee te beginnen.... jullie hebben een wasmand, neem ik aan? Daar gaan vuile kleren in. Mand vol, was draaien, klaar. Meneer kan toch zelf rekening houden met die routine, zeker als 'ie zo'n controlfreak is? Ik weet niet hoor, misschien wordt het minder, maar ik vind zulk gedrag zelden een voorbode van iets goeds.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:19 schreef an89 het volgende:
Maar mocht ik dan één ding vergeten, zoals gisteren dat hij zijn nieuwe t-shirt aan wil de volgende dag en die uitgewassen moet zijn en ik vergeet dat, dan barst de bom bij hem. Dan biedt ik nog aan het zelf te wassen, maar dan reageert hij met "nee ik ben nu toch al thuis dus laat mij het maar doen", hij laat mij het echt niet doen dan, dan denk ik "prima, doe je het zelf maar". Dan heeft hij dat gedaan, komt hij naar me toe en begint vevolgens te zeuren over dat ik dat vergeten ben te doen, probeer ik dat rustig en geduldig uit te leggen dan "ieder normaal mens wel eens iets vergeet en dat ik zelf al aangeboden had" maar dat hij het zonodig zelf moest doen dan. Maar meneer gaat maar door zeuren en ik moet soms 5x hetzelfde antwoord geven en dan nog blijven zeuren....
En weer geen inhoudelijke reactie, wie wordt hier nu persoonlijk? Jij begint met "Zeg, doe normaal"quote:Op zondag 26 juni 2011 20:27 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Kun jij ook normaal reageren, zonder zo sneu persoonlijk te worden?
Oh, jij begreep niet dat ik het had over de reactie van TS' haar vriend. Ja, kan gebeuren.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:29 schreef teknomist het volgende:
[..]
En weer geen inhoudelijke reactie, wie wordt hier nu persoonlijk? Jij begint met "Zeg, doe normaal"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |