Idd, als ik niet weet waar ik t over moet hebben (en dat gebeurt wel eens als je met mensen afspreekt die eigenlijk alles al van je wetenquote:Op zondag 26 juni 2011 14:48 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ja maar dit zijn toch niet echt nieuwe mensen? Je kunt altijd nog een gesprek openen met versie FOK!-roddels of zo.
Het leven is zo simpel soms.quote:Op zondag 26 juni 2011 15:45 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Idd, als ik niet weet waar ik t over moet hebben (en dat gebeurt wel eens als je met mensen afspreekt die eigenlijk alles al van je weten), dan ga ik het gewoon over Fok! hebben
.
Waarom binnen een vest? Is het daar erg koel? En je kunt toch gewoon het vest uit doen als je naar buiten gaat? Ik ga eens kijken of het me lukt om morgen wat eerder te beginnen, zodat ik ook nog even van het mooie weer kan genieten. Ontbijten kan op het werk ook wel en ik hoef ook niet te Fokken om 7 uurquote:Op zondag 26 juni 2011 16:01 schreef Chicolate het volgende:
Klein stukje rustig fietsen en ik ben alweer compleet bezweet. Het is best warm buiten, nu al. Zit nu te bedenken wat ik morgen aan moet doen als het buiten 30 graden is en ik binnen nog met een vest moet zitten omdat ik anders kippenvel heb.
De airco staat op standje noordpool, het is behoorlijk koud ja, dus ik zit nog met een spijkerbroek en truien. Probleem, buiten raak ik al compleet oververhit met mn korte broek en tshirtje, dus misschien moet ik me maar gewoon op het toilet gaan omkledenquote:Op zondag 26 juni 2011 16:03 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Waarom binnen een vest? Is het daar erg koel? En je kunt toch gewoon het vest uit doen als je naar buiten gaat? Ik ga eens kijken of het me lukt om morgen wat eerder te beginnen, zodat ik ook nog even van het mooie weer kan genieten. Ontbijten kan op het werk ook wel en ik hoef ook niet te Fokken om 7 uur. Maar goed, dat nam ik me vorige week ook al over en toen lukte het ook niet
.
Ook weinig, Perr!quote:Op zondag 26 juni 2011 16:24 schreef Perruche het volgende:
Mijn lijstje:
O: bakje muesli met sojamelk
S: buikspieren + bodycombat
T: kwart komkommer, tomaat, reepje kaas
L: 2 boterhammen (vega pate, jam, boter)
D: scholfilet, venkel, aardappeltjes
T: ijsje
Itt de ontzettend ranzige avondmaaltijden die je normaal naar binnen werkt?quote:Op zondag 26 juni 2011 16:45 schreef _Calimero_ het volgende:
Hmm wat zal ik vanavond eens gaan koken??
Heb zin om iets lekkers te maken!
Je kan het makkelijk hebbenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |