dat denk ik. ik vond je superslankiequote:Op zondag 26 juni 2011 17:59 schreef z80 het volgende:
[..]
en dat kun je beoordelen door de kleren heen?
Wanneer niet, zou ik haast willen zeggen.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:01 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
over dat weegschaal gebeuren. waar heb ik gezegd dat ik moet opletten dat ik niet teveel weeg?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja, da's kut. Die man zit fout, als je het zelf moeilijk vindt om er iets aan te doen, kun je net zoals je doet anderen vragen om je erbij te helpen.Confidence through competence
zoiets kan men ook tegen je zeggen als je 14 bent. dat betekent toch ook niet dat je dan het huis uit moet?quote:Op zondag 26 juni 2011 18:02 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Misschien is het tijd dat je uit huis gaat
quote:Op zondag 26 juni 2011 18:01 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Nee hoor. Maar ik heb ook niet 'sla mij' op mijn voorhoofd geschreven.
Dit is heel wat anders.quote:Op zondag 26 juni 2011 17:52 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
zal er wel aan liggen omdat ik dans enzo (wat ik overigens absoluut geen goede reden vind). ik vind het niet leuk om ergens zelf op een feestje te komen omdat mensen dan zeggen dat ik moet dansen omdat ik danseres ben.
of dat ik perse altijd hoog moet eindigen met zo'n stom spelletje als singstar wat gewoon leuk is maar niet leuk is als mensen met verwachtingen je aan staan te kijken 'want zij heeft een single'. dan wordt het niet meer leuk voor mij.
maar goed, er zijn ergere dingen op de wereld
Ik denk dat je vooral nog een tijd thuis moet blijven wonen om je moeder wat op te voeden betreffende ongewenst gedrag van collega'squote:Op zondag 26 juni 2011 18:03 schreef FutureFairytale het volgende:
zoiets kan men ook tegen je zeggen als je 14 bent. dat betekent toch ook niet dat je dan het huis uit moet?
maar je bent niet 14 meer, toch??quote:Op zondag 26 juni 2011 18:03 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
zoiets kan men ook tegen je zeggen als je 14 bent. dat betekent toch ook niet dat je dan het huis uit moet?
Go Samquote:Op zondag 26 juni 2011 18:06 schreef Sunnythesun het volgende:
jeey ik krijg een stukje kipfilet met champignonnetje uit de oven, geserveerd op de bank
maar gelukkig zeg je dat nietquote:Op zondag 26 juni 2011 18:02 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Wanneer niet, zou ik haast willen zeggen.
quote:heb ik gedaan. donderdag heeft een collega heel af en toe gekeken en toen zag ze het gelijk al. heb diezelfde dag 'opa' ook aangesproken en hij gaf het toe. hij vroeg zelfs eerder die dag waarover ik mij zorgen maakte toen ik zei dat ik wat aan mn hoofd had en niet goed kon slapen. toen ik hem aansprak weer op zijn gekijk zei hij ook dat hij daarom vroeg wat voor zorgen ik had. dus hij heeft het allemaal heel goed door. als ik ook maar met een schuin oog zag dat hij keek draaide hij zn ogen al weg. en dat maakt het niet beter. dat ging weleens 4x in 10 seconden, serieus.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja, da's kut. Die man zit fout, als je het zelf moeilijk vindt om er iets aan te doen, kun je net zoals je doet anderen vragen om je erbij te helpen.Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
Nou inderdaad, het was niet zo dat ze ziek op bed lagen maar ze waren wel een beetje pips.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:09 schreef Sunnythesun het volgende:
thanx Kaas![]()
wat sneu voor je nichtje op haar verjaardag ziek zijn..
quote:Op zondag 26 juni 2011 18:08 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Wat betekent die uitdrukking steer?
nou soms probeer ik wat te zeggen maar dan mag ik niks meer zeggen want einde discussie. en als ik iets teveel zeg hoor ik dat ik haar niet hoog heb zitten enzo. niet leuk maar ja... ik moet ook gewoon leuke dingen over mn mam posten, dan klinkt het niet allemaal negatief. dat is ook niet eerlijk naar haar toe.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:03 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik denk dat je vooral nog een tijd thuis moet blijven wonen om je moeder wat op te voeden betreffende ongewenst gedrag van collega's
ach jeequote:Op zondag 26 juni 2011 18:08 schreef kaasplankje het volgende:
Beterschap Sun, mijn nichtje was ook een beetje ziek, en mijn neefje ook.
't zal toch allemaal van hem moeten komen wil het stoppen.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:09 schreef FutureFairytale het volgende:
heb ik gedaan. donderdag heeft een collega heel af en toe gekeken en toen zag ze het gelijk al. heb diezelfde dag 'opa' ook aangesproken en hij gaf het toe. hij vroeg zelfs eerder die dag waarover ik mij zorgen maakte toen ik zei dat ik wat aan mn hoofd had en niet goed kon slapen. toen ik hem aansprak weer op zijn gekijk zei hij ook dat hij daarom vroeg wat voor zorgen ik had. dus hij heeft het allemaal heel goed door. als ik ook maar met een schuin oog zag dat hij keek draaide hij zn ogen al weg. en dat maakt het niet beter. dat ging weleens 4x in 10 seconden, serieus.
Je moet een klacht tegen die man indienen, zodat hij geschorst kan worden. Wie zich niet kan gedragen, hoort niet thuis op een werkvloer.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:09 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
maar gelukkig zeg je dat nietik wil er best wat bij, anderen oordelen er alleen over. dat heb ik volgens mij gepost.
[..]
heb ik gedaan. donderdag heeft een collega heel af en toe gekeken en toen zag ze het gelijk al. heb diezelfde dag 'opa' ook aangesproken en hij gaf het toe. hij vroeg zelfs eerder die dag waarover ik mij zorgen maakte toen ik zei dat ik wat aan mn hoofd had en niet goed kon slapen. toen ik hem aansprak weer op zijn gekijk zei hij ook dat hij daarom vroeg wat voor zorgen ik had. dus hij heeft het allemaal heel goed door. als ik ook maar met een schuin oog zag dat hij keek draaide hij zn ogen al weg. en dat maakt het niet beter. dat ging weleens 4x in 10 seconden, serieus.
met vlees wordt ie nog geweldigerquote:Op zondag 26 juni 2011 18:09 schreef Vork het volgende:
Wat een toestanden allemaal weer. Tijd voor goed nieuws: Mijn peer-geitenkaas-walnoottaart staat in de oven en volgens mij wordt ie geweldig (mits ik 'm er optijd weer uit haal).
En nu weer over naar jullie dagelijkse beslommeringen
quote:Op zondag 26 juni 2011 18:13 schreef golfer het volgende:
Ik ga ons zangerinnetje zo maar eens wegbrengen naar haar soundcheck.
Ga daarna zelf wel terug naar huis, want optreden begint pas om 21 uur.
Je moeder is ongetwijfeld een lief mens en een schat van een moeder; maar ze behandelt je als een klein kind. En dat oordelen en je mening wegwuiven heeft invloed op jou; waarschijnlijk zit daar ook het probleem van al die andere mensen die denken dat ze je als een kind (zonder gevoelens) kunnen behandelen.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:11 schreef FutureFairytale het volgende:
nou soms probeer ik wat te zeggen maar dan mag ik niks meer zeggen want einde discussie. en als ik iets teveel zeg hoor ik dat ik haar niet hoog heb zitten enzo. niet leuk maar ja... ik moet ook gewoon leuke dingen over mn mam posten, dan klinkt het niet allemaal negatief. dat is ook niet eerlijk naar haar toe.
Wens haar héél veel plezier en een geweldige avondquote:Op zondag 26 juni 2011 18:13 schreef golfer het volgende:
Ik ga ons zangerinnetje zo maar eens wegbrengen naar haar soundcheck.
Ga daarna zelf wel terug naar huis, want optreden begint pas om 21 uur.
zeikerds heb je altijd, zoiets?quote:Op zondag 26 juni 2011 18:10 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dat haters altijd zullen haten, omdat je iets doet wat je leuk vindt, maar wat niet algemeen geaccepteerd wordt.
ja ik heb het nu 2x gezegd, meer kan ik niet doen. hopen dat hij het doorheeft. buiten dat om vind ik em namelijk erg aardig en ik heb altijd een zwak voor oudere mensen. juist omdat ze zwakker zijn. en al helemaal omdat de baas ze respectloos uitscheldt. daarom ga ik dus ook niet naar de baas.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:12 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
't zal toch allemaal van hem moeten komen wil het stoppen.
Wat zou mogelijkerwijs nog een toevoeging kunnen zijn op dit toch al geweldige gerecht? Inderdaad: niets.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:13 schreef FutureFairytale het volgende:
met vlees wordt ie nog geweldiger
geintje, klinkt lekker!
quote:Op zondag 26 juni 2011 18:13 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Kent u die uitdrukking niet?
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 26 juni 2011 18:15 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wens haar héél veel plezier en een geweldige avond
Jup, en het is nu officieel: 39 gradenquote:Op zondag 26 juni 2011 18:10 schreef Duderinnetje het volgende:
Beterschap sun, inderdaad. Gewoon uitzieken. Zit niks anders op meid.
ik vind dat als ik gewone gesprekken met hem kan hebben en we elkaar kunnen helpen, dat het aangeven dat ik mij hier niet lekker bij voel actie is. met collega die voor me checkt besproken; als het zo blijft kan ik kijken om ergens anders te gaan zitten in de kantine. dat zal behoorlijk wat vragen geven want iedereen heeft 'vaste' plekken maar dan begrijpt hij misschien wel de hint. eerst hopen dat dit niet nodig is.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:13 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Je moet een klacht tegen die man indienen, zodat hij geschorst kan worden. Wie zich niet kan gedragen, hoort niet thuis op een werkvloer.
Jouw aanpak zet geen zoden aan de dijk en geeft geen enkel signaal af, behalve: och, bij FFT kom je er na een gesprekje wel weer mee weg.
Je moet of actie ondernemen, of er niet over zeuren. Dat halfslachtige gedoe is vragen om ellende.
hopelijk helpt het aspersoepje voor een fluwelen keeltjequote:Op zondag 26 juni 2011 18:13 schreef golfer het volgende:
Ik ga ons zangerinnetje zo maar eens wegbrengen naar haar soundcheck.
Ga daarna zelf wel terug naar huis, want optreden begint pas om 21 uur.
we zullen het zien als ik het huis uit benquote:Op zondag 26 juni 2011 18:14 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Je moeder is ongetwijfeld een lief mens en een schat van een moeder; maar ze behandelt je als een klein kind. En dat oordelen en je mening wegwuiven heeft invloed op jou; waarschijnlijk zit daar ook het probleem van al die andere mensen die denken dat ze je als een kind (zonder gevoelens) kunnen behandelen.
honing? of zit dat erin?quote:Op zondag 26 juni 2011 18:17 schreef Vork het volgende:
[..]
Wat zou mogelijkerwijs nog een toevoeging kunnen zijn op dit toch al geweldige gerecht? Inderdaad: niets.Dit is het.
Zolang jij je maar blijft aanpassen, hou je problemen in stand.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:20 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
ik vind dat als ik gewone gesprekken met hem kan hebben en we elkaar kunnen helpen, dat het aangeven dat ik mij hier niet lekker bij voel actie is. met collega die voor me checkt besproken; als het zo blijft kan ik kijken om ergens anders te gaan zitten in de kantine. dat zal behoorlijk wat vragen geven want iedereen heeft 'vaste' plekken maar dan begrijpt hij misschien wel de hint. eerst hopen dat dit niet nodig is.
komt nooit goed uitquote:Op zondag 26 juni 2011 18:18 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Jup, en het is nu officieel: 39 gradenwaarom kan je zo iets nou niet gewoon plannen zodat het in mijn agenda past?
heb hier helemaal geen tijd voor
have funquote:Op zondag 26 juni 2011 18:23 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Zolang jij je maar blijft aanpassen, hou je problemen in stand.
Maargoed, ik dreig mezelf te gaan herhalen en dat wou ik maar voorkomen.
Lekker even lezen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |