Heb je dat ook tegen haar gezegd? Probeer dat te doen!quote:Op vrijdag 24 juni 2011 12:45 schreef XcUZ_Me het volgende:
Huisarts gesproken, ze denkt dat ik er een buikgriep overheen heb. Geen alarmbellen. Aankijken, bij verslechtering, koorts, ontkleuring, naar de HAP. "Hoe is het verder met de buik?" Nou, hetzelfde, plas nog steeds vlokken, etc. "Hmm." Vroeg ze nog "hoe was de echo". Ja, nog niet gehad, was geen directe urgentie aangevraagd. "Oh.. nou, maar even afwachten dan". Ik ga geloof ik maar liever naar die HAP naar weer terug naar haar. Er gebeurt gewoon niks.
Jemig, wat irritant je zo ontzettend wordt afgescheept. Als het een collega was, dan zou ik zeggen dat je gewoon even binnen moet lopen.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 12:45 schreef XcUZ_Me het volgende:
Huisarts gesproken, ze denkt dat ik er een buikgriep overheen heb. Geen alarmbellen. Aankijken, bij verslechtering, koorts, ontkleuring, naar de HAP. "Hoe is het verder met de buik?" Nou, hetzelfde, plas nog steeds vlokken, etc. "Hmm." Vroeg ze nog "hoe was de echo". Ja, nog niet gehad, was geen directe urgentie aangevraagd. "Oh.. nou, maar even afwachten dan". Ik ga geloof ik maar liever naar die HAP naar weer terug naar haar. Er gebeurt gewoon niks.
Volgens mij stijgen op dit moment eigenlijk heel weinig huizen nog in prijs! En de woningmarkt staat ook al 10 jaar op instorten!quote:Op vrijdag 24 juni 2011 12:34 schreef anna82 het volgende:
Oh XM, ik vind het zo rot voor je! Helemaal dat je je er zo alleen onder voelt. Bah. Knuffels richting G en heel veel beterschap!
HPKW: huis stijgt meer in prijs, vroegeren geen overlast van boven-, onder- dan wel beideburen! Maar geen VVE die verantwoordelijk is voor het onderhoud. En dus ook geen VVE waar je te veel bijdrage aan betaalt. Maar huizen staan dan weer niet in het centrum van een stad, althans geen betaalbare...
Volgens mij klopt alleen dat eerste!quote:Verder meh: ik ben moe, lelijk, slecht in mijn werk en nergens goed in! Jeu!
qft!quote:Op vrijdag 24 juni 2011 13:28 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Volgens mij klopt alleen dat eerste!
Ik weet niet of dat nut heeft, dat eisen...quote:Op vrijdag 24 juni 2011 13:28 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
In dit geval zou ik een bezorgde Duvel laten bellen en hem laten eisen dat er aktie wordt ondernomen. En anders even contact opnemen met de SEH of HAP.
Gewoon bellen en je bezorgdheid uiten. Zeggen dat je je echt zorgen maakt en dat het echt al veel te lang duurt en ze al 3 weken vergaat van de buikpijn en niets kan.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 13:32 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ik weet niet of dat nut heeft, dat eisen...
Wat is je planninjg voor vandaag?quote:Op vrijdag 24 juni 2011 13:38 schreef Siral het volgende:
Net naar ikea geweest, een nieuwe ladekast gehaald en nog wat plankjes. En voor in die lades opberg vakjes. Zit nu aan mn bammetjes, straks lekker rommelen!!
Qua eten? Heb geen planning gemaakt, ook geen calorieen geteld.quote:
Dat zou ik ook doen ja.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 13:35 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Gewoon bellen en je bezorgdheid uiten. Zeggen dat je je echt zorgen maakt en dat het echt al veel te lang duurt en ze al 3 weken vergaat van de buikpijn en niets kan.
Dat is namelijk echt niet normaal!
De zekerheid dat de minimaatjes niet het snelste opgaan en een minimaatje dus niet gangbaar is zou je er uit kunnen halenquote:Op vrijdag 24 juni 2011 13:46 schreef Viking84 het volgende:
Pff wat heb je nou aan sale als alleen de minimaatjes overblijven?
ja ik heb het net door de ckalteller gehaald en het is ongeveer 1600? veel te weinig met sporten erbij, maarja. Ik heb het gevoel dat ik weer een beetje de mist inga met norm,aal eten, dat het steeds vaker te weinig is ofzo? Maar ja ik heb geen honger, ik zal het wel eens gaan bijhoudenquote:Op vrijdag 24 juni 2011 13:50 schreef Jagärtrut het volgende:
Vanwaar die smiley, Perruche? Ik vind het niet zo veel!
Ik heb al heel lang niet meer Zweeds gestudeerd.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 13:55 schreef Perruche het volgende:
[..]
ja ik heb het net door de ckalteller gehaald en het is ongeveer 1600? veel te weinig met sporten erbij, maarja. Ik heb het gevoel dat ik weer een beetje de mist inga met norm,aal eten, dat het steeds vaker te weinig is ofzo? Maar ja ik heb geen honger, ik zal het wel eens gaan bijhouden
En dieis omdat ik het veel te druk had om te eten en mijn lunch niet gezond is en ik vanavond ook niet echt kan eten omdat ik naar de film wil... nou ja!
Hoe gaat het met je zweeds?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |