voor jouquote:
Ja, daar kon ik niet naar kijken. Die pester kon het ook geen reet interesseren.quote:Op woensdag 22 juni 2011 19:01 schreef Chai het volgende:
[..]
Had je het gezien? Met dat awkward gesprek met die pestkop van vroeger.
hahaha ik ga kykenquote:Op woensdag 22 juni 2011 19:02 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ja, daar kon ik niet naar kijken. Die pester kon het ook geen reet interesseren.
Ja kan ik wel begrijpen. Sowieso als je dat gesprek wilt met die pester en je hebt die 'sociale angst' bedenk dan van tevoren even wat je wilt vertellen/vragen.quote:Op woensdag 22 juni 2011 19:02 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ja, daar kon ik niet naar kijken. Die pester kon het ook geen reet interesseren.
quote:Op woensdag 22 juni 2011 17:36 schreef Lakitu het volgende:
[..]
ik ga niet klikken maar ik waardeer je posts
Dacht dat ik ook altijd bij die onbeholpen boeren bij BZV. Maar die mensen denken blijkbaar niet zo ver na of zo.quote:Op woensdag 22 juni 2011 19:03 schreef Chai het volgende:
[..]
Ja kan ik wel begrijpen. Sowieso als je dat gesprek wilt met die pester en je hebt die 'sociale angst' bedenk dan van tevoren even wat je wilt vertellen/vragen.
Dat zijn ouders geen abortus hebben laten plegen he.quote:Op woensdag 22 juni 2011 19:06 schreef Allure_ het volgende:
ja moet je maar geen redhead wordendisgusting ppl
Ja, toch, Die chick is ook een redhead, daarom heeft ze er maar alles af geknipt.quote:Op woensdag 22 juni 2011 19:09 schreef Chai het volgende:
[..]
Dat zijn ouders geen abortus hebben laten plegen he.
Die denken gewoon dat vrouwen wel genoeg praten zodat ze zelf niets meer hoeven te zeggen.quote:Op woensdag 22 juni 2011 19:06 schreef Fascination het volgende:
[..]
Dacht dat ik ook altijd bij die onbeholpen boeren bij BZV. Maar die mensen denken blijkbaar niet zo ver na of zo.
alles voor niks dusquote:Op woensdag 22 juni 2011 19:14 schreef Maisnon het volgende:
Een vriendin was vorig jaar in de zomervakantie 3 weken naar Marokko geweest voor zon project dat je met zn allen aan een gebouw werkt enzo.
Hadden ze een op zichzelf staand lokaal gemaakt zal ik maar zeggen, maar daar werd dan waarschijnlijk geen dak meer op gezetomdat het vanaf dan officieel als gebouw telt en je er geld over moet betalen enzo.
shit, tripping bawlzquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |