hij meestal wel ik hoogstens 2xquote:Op maandag 20 juni 2011 21:13 schreef Topgozer1 het volgende:
Of kom je mss een keer of 2-3 klaar binnen dat uur?
jah wij wisselen ook wel af hoor , maar dat afkappen kan die nog wel eens gaan lerenquote:Op maandag 20 juni 2011 21:16 schreef totalvamp het volgende:
Nouja ik ben besneden, dus houd het sowieso al langer vol + ik kan goed het gevoel dat je gaat klaarkomen afkappen op het juist moment
is ook stukken lekkerder/leuker als je dan uiteindelijk klaarkomt. Had laatst weer zo'n moment dat ze het dan door wil slikken, maar het veel te veel is en het dan kriebelt aan haar gehemelte als je spuit. Dus ze moest ineens lachen en sproeide alles over het bedquote:Op maandag 20 juni 2011 21:18 schreef missashley het volgende:
[..]
jah wij wisselen ook wel af hoor , maar dat afkappen kan die nog wel eens gaan leren
haha kan me er wel iets bij voorstellen. maar dat gebeurd met huidige eigenlijk nooit.quote:Op maandag 20 juni 2011 21:28 schreef totalvamp het volgende:
[..]
is ook stukken lekkerder/leuker als je dan uiteindelijk klaarkomt. Had laatst weer zo'n moment dat ze het dan door wil slikken, maar het veel te veel is en het dan kriebelt aan haar gehemelte als je spuit. Dus ze moest ineens lachen en sproeide alles over het beddaarna een tijd de slappe lach gehad xD
ja want jij bent nog maagd dus moet een inschatting geven, zo zat het toch?quote:Op maandag 20 juni 2011 21:55 schreef Socios het volgende:
Ik denk dat ik het maar een paar minuten zou volhouden.
Hoe oud ben jij?quote:Op maandag 20 juni 2011 21:55 schreef Socios het volgende:
Ik denk dat ik het maar een paar minuten zou volhouden.
er komt dan ook wel wat andere dingen bij kijkenquote:Op maandag 20 juni 2011 22:16 schreef juxtaposition het volgende:
2 uur, 6 uur, 8 uur.
Ik geloof er geen zak van.
In elk geval niet aan 1 stuk door.
Dat is neuken tot je lul als een rubber knuppel aanvoelt, en die zure sloot uitgebaggerd is tot een dorre greppel.
Ook kost het nogal wat spierkracht. Kramp in de kuiten ed.
Als het echt langer duurt dan 3 kwartier/een uur dan kap ik er mee.
Heb ik er gewoon geen zin meer in. Dan is het niet meer fijn.
Andere dingen zoals?quote:Op maandag 20 juni 2011 22:19 schreef missashley het volgende:
[..]
er komt dan ook wel wat andere dingen bij kijken
Maar hij heeft wel eens para dagen last van branderig schuur gevoel aan overgehouden
We zitten op internet. Je mag best uitschrijven waar je het over hebt. Niets om je voor te schamen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |