Op de site welquote:Op dinsdag 21 juni 2011 17:39 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Die staat heul niet op de foto. (maybe later)
Is zeker tof. Beetje ruw en wat zwaarder denim. Al merk je aan #1 dat die unsanforized is. Voelt ruw (en zwaar) van beide kanten en het denim staat nog niet zo nauw op elkaar.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 19:17 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Op de site welIk zie door het bos de bomen niet met al die swatches, dus na jouw omschrijving 8 even gecheked, en die ziet er vet uit.
Welk model tov welk model?quote:Op dinsdag 21 juni 2011 20:43 schreef Johnny.D het volgende:
Korte vraag, weet iemand hoe een Edwin valt ten opzichte van Nudie?
Ik draag nu vrijwel alleen de Average Joe of Slim Jim, en draag deze (prewashes) in 31*32 of 32*32.quote:
Ik heb nu een sugarcane denim dus hoef daar even niet meer naar te kijken.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 20:39 schreef T_Fuff het volgende:
#1 is erg nice, echter net té grof imo (heb zelf ook swatch). #3 is een goede keus don
Heb je hier een fotootje van, ik heb er zojuist een aangeschaft.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 20:45 schreef icedtea het volgende:
Hier ook maar eens even posten aangezien ik een Nudie Slim Jim Dry Japan heb van 2,5+ jaar oud (3x gewassen), een Slim Jim Dry Organic Ecru Embo van 2 jaar oud (0x gewassen) en hopelijk komt er binnenkort ook nog eens een Slim Jim Dry Black Coated mijn kant op! (Heb overigens ook nog een Average Joe liggen welke ik nooit aan heb omdat hij eigenlijk net iets te groot is). Zal morgen eens foto's maken!
?quote:Op dinsdag 21 juni 2011 20:56 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Ik heb nu een sugarcane denim dus hoef daar even niet meer naar te kijken.
quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:01 schreef T_Fuff het volgende:
[..]
?
Je bedoelt dat je niet naar #1 hoeft te kijken? Ik niet begrijp, srs no troll.
Zal morgen foto's maken!quote:Op dinsdag 21 juni 2011 20:57 schreef zwartemarktplaats het volgende:
[..]
Heb je hier een fotootje van, ik heb er zojuist een aangeschaft.
Het is helaas al behoorlijk donker hier op mijn kamer, dus dan zal ik of de lamp aan moeten doen/flitsen en dan komen de kleuren niet echt leker over. Heeft het zo'n haast dan om te zien hoe je broek eruit komt te zien?quote:
Haha nee hoor, was gewoon benieuwd. Maar morgen met goede kleuren is beter inderdaad.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:08 schreef icedtea het volgende:
[..]
Het is helaas al behoorlijk donker hier op mijn kamer, dus dan zal ik of de lamp aan moeten doen/flitsen en dan komen de kleuren niet echt leker over. Heeft het zo'n haast dan om te zien hoe je broek eruit komt te zien?
#3 it isquote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:03 schreef don-diablo het volgende:
[..]Dat is Sugarcane denim en dat heb ik nu in m'n collectie met dank aan Ali.
Waarschijnlijk wel, al blijft de kleur van #1 irl toffer dan op de foto's. Maar voorlopig koop ik even niks. Anders kom ik er gewoon niet aan toe.quote:
Ik wou er een AD bij, maar kon die SC krijgen voor een hele prima prijs en laatst naar Amsterdam geweest en dat was dus spreekwoordelijk vragen om problemen.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:19 schreef T_Fuff het volgende:
Ja er zijn er redelijk veel hier in het topic die in korte tijd veel aangeschaft hebben, ik noem geen namenIk heb geduldig gewacht met mijn Edwin en binnenkort dus die AD, best knap dat ik me nog ingehouden heb eigenlijk
Welke heb je van de pockets? Neem je swatches mee naar mij toequote:Op dinsdag 21 juni 2011 22:41 schreef bokkepoot het volgende:
Nog meer AD swatches binnen.
Heb nu ook wat pocket materiaal.
Zal morgen wel wat fotos maken
Ik heb een Edwin ED-77, je kan in principe dezelfde maatvoering aanhouden als bij Nudie, alhoewel hij wel echt flink uitloopt, zou dan een 31/32 pakken. M'n Edwin is 30/34, en heb van Nudie maat 30 of 31 waist, en ALD ook maat 30.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 20:48 schreef Johnny.D het volgende:
[..]
Ik draag nu vrijwel alleen de Average Joe of Slim Jim, en draag deze (prewashes) in 31*32 of 32*32.
Nu zag ik online een Edwin 77 Slim Fit, en vroeg me af of ik dezelfde maatvoering als van Nudie aan kan houden.
Ik heb alleen ALD gekocht, wil nu alleen nog een AD erbij en dan heel misschien als de prijs goed is die Glow in the dark N&F Weird Guy. Dan heb ik 3 normale dry's en 1 hele speciale, da's wel genoeg voor de komende tijd.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:19 schreef T_Fuff het volgende:
Ja er zijn er redelijk veel hier in het topic die in korte tijd veel aangeschaft hebben, ik noem geen namenIk heb geduldig gewacht met mijn Edwin en binnenkort dus die AD, best knap dat ik me nog ingehouden heb eigenlijk
Oké hier heb ik wat aan, bedankt!quote:Op dinsdag 21 juni 2011 23:56 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Ik heb een Edwin ED-77, je kan in principe dezelfde maatvoering aanhouden als bij Nudie, alhoewel hij wel echt flink uitloopt, zou dan een 31/32 pakken. M'n Edwin is 30/34, en heb van Nudie maat 30 of 31 waist, en ALD ook maat 30.
Is een lekker broekje trouwens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |