Sen hala burdamisin?quote:Op dinsdag 21 juni 2011 20:24 schreef Weissman het volgende:
Landysh jij moet echt een keer sexen, gew een weekend lang een gangbang houden ofzo. Biraz rahatlarsin, dunya'ya bakisin degisir. Cok gerginsin, cabuk sinirleniyorsun, dayanmaz kalbin, yazik
quote:Op dinsdag 21 juni 2011 19:24 schreef Landysh het volgende:
Weissman is gewoon gefrustreerd omdat hij geen echte Turk is. Hij kat al sinds dag 1 op mij omdat ik ooit heb gezegd dat hij geen echte Turk is.
Wij kunnen de toekomst nog vormen dus ik stel voor dat wij ons gaan inzetten voor de vrede, en meer van dat soort geneuzel.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 20:24 schreef Ayca het volgende:
[..]
Misschien wel en is het later verbannen (samen met Weiss, vandaar dat hij hier zit) omdat het te veel problemen met zich meebracht en zijn alle sporen verwijderd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Geloven in vrede.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 20:29 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Wij kunnen de toekomst nog vormen dus ik stel voor dat wij ons gaan inzetten voor de vrede, en meer van dat soort geneuzel.![]()
Subsidie volgt vast, ik voel het aan mijn vliezen
lollllquote:Op dinsdag 21 juni 2011 20:23 schreef Che_ het volgende:
[..]
Dat bedoel ikgoede inhoudelijke argumenten weer
im done
vreugdedansje
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 21 juni 2011 20:32 schreef Landysh het volgende:
En deze, maar die moet echt onder een spoiler tag!
Hhahah dat nummerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Lol
[ Bericht 14% gewijzigd door #ANONIEM op 21-06-2011 20:42:35 ]
ben je palestijn weissman?quote:Op dinsdag 21 juni 2011 20:37 schreef Weissman het volgende:
[..]
Ja hoezo ?
Moet ik me minderwaardig gaan voelen omdat ik geen turk ben ofzo ?!!
Haha jaaquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |