Ga jij maar een ander topic opzoekenquote:Op zaterdag 23 juli 2011 00:08 schreef Rivalo het volgende:
Jankerds over frostbite 2.0 (ja frostbite niet frostbyte)
PC's blijven rouleren, Consoles zitten op hun max. Betere graphics gaan er niet komen, nooit.
Dit, een controller in je handen en dan een helikopter besturen werkt een stuk fijner dan met toetsenbord en muisquote:Op zaterdag 23 juli 2011 00:15 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
/Care.
Ik speel om gameplay niet graphics.
Helaas bij schieten niet.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 00:28 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Dit, een controller in je handen en dan een helikopter besturen werkt een stuk fijner dan met toetsenbord en muis
Als ik een joystick in mijn anus prop en ga rondjes bewegen op een stoel dan wen ik er van zelf ook wel aan, wil niet zeggen dat het beter is.quote:
Grote jongenquote:Op zaterdag 23 juli 2011 01:10 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Als ik een joystick in mijn anus prop en ga rondjes bewegen op een stoel dan wen ik er van zelf ook wel aan, wil niet zeggen dat het beter is.
Betere virussen hopelijk welquote:Op zaterdag 23 juli 2011 00:08 schreef Rivalo het volgende:
Jankerds over frostbite 2.0 (ja frostbite niet frostbyte)
PC's blijven rouleren, Consoles zitten op hun max. Betere graphics gaan er niet komen, nooit.
Maar daar wordt ie uitgelachen omdat ie niet genoeg specs heeft om met de grote jongens te hangen.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 01:25 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
rot op naar het andere topic troll.
quote:Op zaterdag 23 juli 2011 01:24 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Betere virussen hopelijk wel![]()
PC gamers die moeten zeiken omdat ze balen van al het geld dat ze bij papa mama moeten lenen om hun spelletjes te kunnen spelen![]()
Waarom haten, ieder zijn voorkeur.
quote:Op zaterdag 23 juli 2011 01:27 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Maar daar wordt ie uitgelachen omdat ie niet genoeg specs heeft om met de grote jongens te hangen.
Wat wil je hier nu bereiken, trieste troll.quote:
Denk dat zijn moeder ook geen grafisch genot isquote:Op zaterdag 23 juli 2011 02:07 schreef Sharpdressedman het volgende:
[..]
Wat wil je hier nu bereiken, trieste troll.
Ga je moeder lastig vallen, misschien dat je dan van die troll wat aandacht krijgt.
Hai schatje.. ik wou even zeggen dat het andere topic veel interessanter is, kom je ookquote:Op zaterdag 23 juli 2011 01:25 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
rot op naar het andere topic troll.
He, ga je mond eens spoelen! Het is geen COD, die elke keer gewoon wat mappen aanpast...quote:Op vrijdag 22 juli 2011 10:37 schreef 67Impala het volgende:
Ik snap niet waarom iedereen zo loopt te huilen over de graphics. Van mijn part ziet het er hetzelfde uit als BC2.. Als de gameplay maar goed is
Kappen met trollen. Laat een ieder lekker zelf bepalen op welke medium hij of zij het spel speelt.quote:
De eerste reactie die ik had was puur op de reacties dat de graphics op de consoles tegenvielen. Dat gehuil dat het er niet mooi uitziet vergeleken met de PC.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 12:47 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Kappen met trollen. Laat een ieder lekker zelf bepalen op welke medium hij of zij het spel speelt.
Gast als jij gewoon bij je eigen vriendinnetjes in het PC topic was gebleven dan was er helemaal niks aan de hand geweest maja.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 17:40 schreef Rivalo het volgende:
[..]
De eerste reactie die ik had was puur op de reacties dat de graphics op de consoles tegenvielen. Dat gehuil dat het er niet mooi uitziet vergeleken met de PC.
Bij andere games hoorde ik er niemand over. Gaat een keer een game zich (eindelijk godverdomme) weer eens specialiseren op de PC is het weer lelijk op de consoles.
Echt geloof mij, dit gaat er vast even goed/beter er uit zien dan al die COD's bij elkaar en Crysis 2 vast ook wel, die zoog namelijk ook op PC.
Maar jullie komen met goede argumenten zeg, Mijn moeder, PC gamers noob noemen, dat ik word uitgelachen door de grote jongens.
Geeft toch het gemiddelde niveau aan van console gamers. Gelukkig hebben wij nog een leuke community*doet headset weer opzetten*
Je snapt het niet. Wij hoeven helemaal niet te discussiëren en te argumenteren mbt pc vs consoles. Daarom zijn er juist 2 topics!quote:
Precies, de afgelopen week zelfs meerdere avonden met 2 squads vol fokkers BFBC2 kunnen spelen op xboxquote:Op zondag 24 juli 2011 10:58 schreef DutchErrorist het volgende:
Op de Xbox is ook een leuke community hoorAltijd gave mensen online om even een paar potjes mee te spelen RudyCarell, SickertNL, Bassie024, Xblister (tot niet zo lang geleden), SoldMayor etc. etc.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |