Condoom ging bij mij juist makkelijker, daar zit ook al glijmiddel op (wel weinig)quote:Op zaterdag 18 juni 2011 11:10 schreef DirtyDaniel het volgende:
Langzaam opbouwen! Bij mijn vriendin was het eerst ook lastig,maar zorg dat je goed nat bent en hij dat ie niet ineen keer alles erin wil proppen.bijv.eerst de eikel met een neukende beweging en dan telkens een stukje verder stap voor stap.en dat oefenen over meerdere sex sessies totdat je doos ingewerkt is! owja veel glijmiddel als je niet zonder condoom neukt. want dat lukte bij ons ook niet.
Same here, durex play heeft ontzettend geholpen.quote:Op zaterdag 18 juni 2011 11:12 schreef Markster het volgende:
[..]
Condoom ging bij mij juist makkelijker, daar zit ook al glijmiddel op (wel weinig)
Zonder comdoom ging het een stuk stroever, maar met genoeg glijmiddel (durex play) lukte het een stuk beter.
Daar zit het probleem. Ik zou zeggen doe rustig aan... Geniet nog een tijdje van elkaars lichaam, zonder uit te zijn op de echte seks. Anders zit je namelijk elke keer weer met die gedachten. Dus gewoon een tijdje wennen aan het idee en andere leuke dingen met elkaar doen in bed.quote:- Gespannen? Als we het proberen, zit ik wel veel te denken 'hopelijk lukt het nu.' en ben ik wel zeer gefocust op de seks zelf.
Niet te veel borrels dan valt er niks meer mee te doen.quote:Op zaterdag 18 juni 2011 11:14 schreef Bill_E het volgende:
En een goede borrelBen je wat ontspannender.
Heb ik ook aangedacht, maar ik kan het precies niet overwinnen..quote:Op zaterdag 18 juni 2011 11:05 schreef stefanhaan het volgende:
En anders koop een speeltje en bouw het op?
Of even door de zure appel heenbijten.
Klinkt wel lomp maarja, het hielp bij mijn ex ook.
Dankjewel! Zal dit zeker probere!quote:Op zaterdag 18 juni 2011 11:10 schreef DirtyDaniel het volgende:
Langzaam opbouwen! Bij mijn vriendin was het eerst ook lastig,maar zorg dat je goed nat bent en hij dat ie niet ineen keer alles erin wil proppen.bijv.eerst de eikel met een neukende beweging en dan telkens een stukje verder stap voor stap.en dat oefenen over meerdere sex sessies totdat je doos ingewerkt is! owja veel glijmiddel als je niet zonder condoom neukt. want dat lukte bij ons ook niet.
Dacht ik ook, ben er wel veel mee bezig. Nou ja, dankjewel!quote:Op zaterdag 18 juni 2011 11:16 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Daar zit het probleem. Ik zou zeggen doe rustig aan... Geniet nog een tijdje van elkaars lichaam, zonder uit te zijn op de echte seks. Anders zit je namelijk elke keer weer met die gedachten. Dus gewoon een tijdje wennen aan het idee en andere leuke dingen met elkaar doen in bed.
En dan voel je op een gegeven moment zelf wel dat de druk er wat van af is en kun je het weer een keer proberen.
Ga het iig niet lopen forceren, van nu moet het lukken, dat werkt alleen maar averechts.
Laten we het naturel houde..quote:Op zaterdag 18 juni 2011 11:21 schreef stefanhaan het volgende:
Goeie whiskey achterover helpen om te ontspannen, en vooral laat het gebeuren. Gewoon 2 uur voorspel van te voren bijvoorbeeld.
Oh.. die manierquote:Op zaterdag 18 juni 2011 11:24 schreef stefanhaan het volgende:
Pff wat is lang, het is ook gewoon leuk als je merkt dat je partner wil neuken dat je dan gewoon nog wat tijd rekt en extra gaat plagen.
In mijn ervaring word de seks er niet slechter van.
En je ontspant er ook meer van wat in jouw geval toch wel belangrijk is.quote:
Ik ben 15 en ben al 3 jaar ongesteld.quote:Op zaterdag 18 juni 2011 13:07 schreef erodome het volgende:
Dan zou ze nog niet ongesteld moeten zijn, dan hebben we het over een meisje van 12 ofzo...
Ik ben 15, en al redelijk volwassen voor mijn leeftijd.quote:Op zaterdag 18 juni 2011 13:03 schreef Nico987 het volgende:
Hoe oud ben je? en hoe groot is je vriendje geschapen..
Een jong meisje heeft vaak ook nog niet zoveel ruimte, als hij dan erg ruim geschapen is gaat het niet werken..
Ben je niet nog gewoon maagd?
Voorspel 10 minuten is kort hoor, zeker als je dus te krap bent. Waarschijnlijk wil je te graag en ben je hierdoor te verkrampt bezig. Gebruik je een condoom? het kan zijn dat het omdoen van het condoom te lang duurt en hier door je stemming afneemt.
Neem de tijd voor je voorspel, doe eerst een wijntje, daarna een massage, laat je masseren. en vermijd de eerste tijd het contact met je geslacht. Mannen zijn wat meer pik gericht, terwijl vrouwen juist graag geliefkoost willen worden, dat vingeren en likken komt later wel.
Als die dan gaat vingeren dan helpt om zo eerst klaar te komen (als dat lukt) of bijna, dan ga je nog meer vocht afscheiden en dan zal je drijfnat zijn.
Als dat nog niet werkt bakken met sperma..
Er zijn overigens vrouwen met vaginisme, wat het precies is weet ik niet, maar volgens mij is het een verkramping bij het naar binnen gaan, dan doet alles uiteindelijk flink pijn.
Succes ermee.
2 uur hoeft niet lang te zijn., mits goed opgebouwd... Als je begint met pijpen en beffen, dan zit je na 10 minuten tjah en nu.. Maar ga op verkenning, er zijn legio boeken, en filmpjes van bijvoorbeeld spuiten en slikken te vinden over wat er mogelijk is zonder penetratie.quote:Op zaterdag 18 juni 2011 11:23 schreef swagqueen het volgende:
[..]
Laten we het naturel houde..en is 2 uur niet een beetje veel?:/
Dan zit het denk ik puur in ontspanning. en daar helpt alleen een rommantische aanpak tegen, dinertje, kaarsje, badje met veel schuim, massage strelen.. bedenk het zelf verder maar, waar raak je ontspannen van, en waar kun je je mannetje bij gebruiken om het ook opwindend te maken.. Als je meer ontspannen bent zal het maagdenvlies makkelijker breken.quote:Op zaterdag 18 juni 2011 13:11 schreef swagqueen het volgende:
[..]
Ik ben 15, en al redelijk volwassen voor mijn leeftijd.
Mijn vriend is bijna 17 en eigenlijk niet ZO groot geschape.
Voor we 'het' doen, beft ie me wel. Daar raak ik wel opgewonden door.
Vaginisme heb ik zeker niet, want dat betekent ook dat er geen tampon bij me naar binnen kan,
wat dus niet het geval is.
Nee, dat ben je niet. Dit denken alle 15-jarige meisjes.quote:Op zaterdag 18 juni 2011 13:11 schreef swagqueen het volgende:
[..]
Ik ben 15, en al redelijk volwassen voor mijn leeftijd.Mijn vriend is bijna 17 en eigenlijk niet ZO groot geschape.
Voor we 'het' doen, beft ie me wel. Daar raak ik wel opgewonden door.
Vaginisme heb ik zeker niet, want dat betekent ook dat er geen tampon bij me naar binnen kan,
wat dus niet het geval is.
Dokter zei hetzelfde.quote:Op zaterdag 18 juni 2011 16:30 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Nee, dat ben je niet. Dit denken alle 15-jarige meisjes.
De dokter zei dat jij, 15, volwassen was voor je leeftijd. Geestelijk? Vreemde dokter. Maargoed, als je 20 bent begrijp je wat ik bedoel.quote:
Lichamelijk ofc. du-uhquote:Op zaterdag 18 juni 2011 16:35 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
De dokter zei dat jij, 15, volwassen was voor je leeftijd. Geestelijk? Vreemde dokter. Maargoed, als je 20 bent begrijp je wat ik bedoel.
Echt waar? Zou super zijn!quote:Op zaterdag 18 juni 2011 16:56 schreef Panzermaus het volgende:
Had mijn vriendin ook bij haar eerste keer, was een hel qua pijn, kon er niet eens voor de helft inkomen.
Heb haar gevraagd elke dag even te rekken met vingers, 5 dagen later (ze bloedde elke dag) probeerden we het weer, voor de tweede keer. Zij op haar rug, kussen onder onderrug zodat kontje vrij ligt. Allebei goed geil en dankzij dat kussen + rekken kon ik er in één keer in, zonder dat het pijnlijk was. Verbazen we ons nog altijd over.
Probeer het.
Elke dag langzaam twee vingers erin krijgen, en vingers dan uit/in elkaar doen om te rekken. Gewoon een poosje doen, 's ochtends en 's avonds. Voorzichtig zijn en kan pijn doen, maar het is het waard. Als je het goed doet zal je bij het neuken weinig tot geen pijn meer voelen.quote:Op zaterdag 18 juni 2011 16:58 schreef swagqueen het volgende:
[..]
Echt waar? Zou super zijn!
Met hoeveel vingers deed ze dat precies?
En deed het de 2de keer totaal niets van pijn?
Thx!
Weet ik, maar dat was de laatste keer en moest nogal vlug gebeure.. :pquote:Op zaterdag 18 juni 2011 17:09 schreef LuxorBeetroots het volgende:
10 minuten voorspel? Da's wel erg kort.
Sorry, daar verbaasde ik me nogal over.
Okay thanks!quote:Op zaterdag 18 juni 2011 17:11 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Elke dag langzaam twee vingers erin krijgen, en vingers dan uit/in elkaar doen om te rekken. Gewoon een poosje doen, 's ochtends en 's avonds. Voorzichtig zijn en kan pijn doen, maar het is het waard. Als je het goed doet zal je bij het neuken weinig tot geen pijn meer voelen.
Zeker de eerste keer, moet het niet vlug gebeuren. Vluggertjes zijn leuk, maar dan moet je wel vlug genoeg ontspannen en nat zijn. Tot die tijd even relaxt doen, snel snel even aan je gerief komen is denk ik voor latere zorg.quote:Op zaterdag 18 juni 2011 17:26 schreef swagqueen het volgende:
[..]
Weet ik, maar dat was de laatste keer en moest nogal vlug gebeure.. :p
Tjezus, 5 dagen later met elke dag pijn en bloed....maar jij had er niet zo'n last van toch?quote:Op zaterdag 18 juni 2011 16:56 schreef Panzermaus het volgende:
Had mijn vriendin ook bij haar eerste keer, was een hel qua pijn, kon er niet eens voor de helft inkomen.
Heb haar gevraagd elke dag even te rekken met vingers, 5 dagen later (ze bloedde elke dag) probeerden we het weer, voor de tweede keer. Zij op haar rug, een kussen onder onderrug zodat kontje vrij ligt. Allebei goed geil en dankzij dat kussen + rekken kon ik er in één keer in, zonder dat het pijnlijk was. Verbazen we ons nog altijd over.
Probeer het.
Ik had nergens last van inderdaad. Maar zij was buitengewoon strak, had de gynaecoloog ook al een keer een opmerking over gemaakt.quote:Op zaterdag 18 juni 2011 17:43 schreef erodome het volgende:
[..]
Tjezus, 5 dagen later met elke dag pijn en bloed....maar jij had er niet zo'n last van toch?
Denk dat goed geil en dat kussen meer hebben gedaan dan die "oefeningen".
Met jezelf spelen als vrouw zijnde is in zo'n geval verstandig, je kan zelf aftasten, gewoon worden met je onderste regionen, maar ga niet zo ver dat het pijn doet of bloed.
Misschien voel je wel wat er aan de hand is, zit er een randje, een gevoelige plek(misschien heb je je vaginawand wel beschadigd en moet het gewoon even rust hebben om te genezen) of wat dan ook?
Strak betekend spanning, elke vagina kan van zeer strak naar zeer los.quote:Op zaterdag 18 juni 2011 17:45 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Ik had nergens last van inderdaad. Maar zij was buitengewoon strak, had de gynaecoloog ook al een keer een opmerking over gemaakt.
Alleen het idee dat het beter zal gaan doet al een hoop, beetje placebo-idee.quote:Op zaterdag 18 juni 2011 17:43 schreef erodome het volgende:
[..]
Tjezus, 5 dagen later met elke dag pijn en bloed....maar jij had er niet zo'n last van toch?
Denk dat goed geil en dat kussen meer hebben gedaan dan die "oefeningen".
Met jezelf spelen als vrouw zijnde is in zo'n geval verstandig, je kan zelf aftasten, gewoon worden met je onderste regionen, maar ga niet zo ver dat het pijn doet of bloed.
Misschien voel je wel wat er aan de hand is, zit er een randje, een gevoelige plek(misschien heb je je vaginawand wel beschadigd en moet het gewoon even rust hebben om te genezen) of wat dan ook?
Hmmm.. wat doet dat kussen eraan eig?quote:Op zaterdag 18 juni 2011 17:49 schreef erodome het volgende:
[..]
Strak betekend spanning, elke vagina kan van zeer strak naar zeer los.
Het rekken zal weinig gedaan hebben behalve aan gewoonte werken, de geilheid en het kussentje hebben meer gedaan.
Met dat doorgaan met pijn en bloed had ze dingen echt kunnen beschadigen zonder dat ze het wist, terwijl de sleutel gewoon aan ontspanning werken is en weten dat het kan zonder pijn of ongemakkelijk gevoel.
mischien moet je vriendje is proberen met zn vingers te voelen of je niet toevallig een 'gespleten' vliesje hebt. een soort van stuk vlees dat je vagina in 2en deelt. je kan het honderd keer proberen, maar als je dat hebt komt je vriendje er gewoon niet door en is het verstandig om het te laten verwijderen.quote:Op zaterdag 18 juni 2011 11:01 schreef swagqueen het volgende:
Hai,
ik ga direct over naar mijn 'probleem'.
Dus, ik ben al een stuk of 3/4 keer aan het proberen met mijn vriendje seks te hebben.
Proberen, idd, want het is mijn eerste keer.
Zoals je wel al kan afleiden wil dit niet lukken omwille van de helse pijn![]()
Telkens wanneer hij erin gaat, doet dit veel pijn en dan duw ik hem van me af.
De laatste 2 keer ben ik dan ook beginnen bloeden, en dit ging na een dag alweer over.
Na de 2de keer, telkens als ik ging zitten, deed het daar vanonder pijn en begon het weer te bloeden. Eigenlijk was ik wel een beetje 'fier' omwille dat het ging bloeden..![]()
We nemen onze tijd en doen dit natuurlijk veilig. Mijn vriendje heeft ook enorm veel geduld met mij.![]()
- Voorspel? 5 à 10min.
- Nat genoeg? Redelijk.
- Gespannen? Als we het proberen, zit ik wel veel te denken 'hopelijk lukt het nu.' en ben ik wel zeer gefocust op de seks zelf.
Nu mijn vraag, hoe kan ik de pijn 'vergeten' en mijn vriendje zijn ding laten doen zonder dat ik hem moet afduwen?
En zijn er mensen die dit ook hadden/hebben?
Alvast bedankt!
Het kussentje tilt je heupen iets op waardoor het binnengaan wat makkelijker gaat vaak.quote:Op zondag 19 juni 2011 16:10 schreef swagqueen het volgende:
[..]
Hmmm.. wat doet dat kussen eraan eig?
Is het dan dat je wat hoger ligt en de penis makkelijker 'zijn weg vindt'?
hmm, wist niet dat er zoiets bestond, maar het zou goed verklaren waarom mijn ex zoveel pijn voelde dat het gewoon echt niet luktequote:Op maandag 20 juni 2011 04:54 schreef Under_Score het volgende:
[..]
mischien moet je vriendje is proberen met zn vingers te voelen of je niet toevallig een 'gespleten' vliesje hebt. een soort van stuk vlees dat je vagina in 2en deelt. je kan het honderd keer proberen, maar als je dat hebt komt je vriendje er gewoon niet door en is het verstandig om het te laten verwijderen.
medische term is een septate hymen geloof ik.
en als het dat niet is, moet hij maar harder proppen ofzo
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |