Een vrouw met smaakquote:
hoe zijn ze daar achtergekomen?quote:Op zondag 19 juni 2011 23:15 schreef themauster het volgende:
Lamon zit Fok! kapot te maken lees ik op KLB
quote:Op zondag 19 juni 2011 23:15 schreef themauster het volgende:
Lamon zit Fok! kapot te maken lees ik op KLB
Hoef je weinig smaak voor te hebben, deze draak hebben ze gewoon kapotgedraaid!quote:
Ik vond het na 1 keer draaien al niksquote:Op zondag 19 juni 2011 23:16 schreef minthy het volgende:
[..]
Hoef je weinig smaak voor te hebben, deze draak hebben ze gewoon kapotgedraaid!
nou nou echt overtuigend ook Lamonquote:
Dat moment had ik na een keer of 20. Was al vrij snel met de rotatie die deze track heeft gehadquote:Op zondag 19 juni 2011 23:18 schreef themauster het volgende:
[..]
Ik vond het na 1 keer draaien al niks
En het is nogal een boefje, toch? Kan me nog wel wat ander gezeik herinneren waarbij hij betrokken wasquote:
Zo leuk als de grote mod-staking zal het wel nooit meer worden...quote:Op zondag 19 juni 2011 23:21 schreef themauster het volgende:
Het zal allemaal wel goed komen met Fok! en anders beginnen we onze eigen 3FM/radio fan forum ofzo
Wat was de reden dan?quote:Op zondag 19 juni 2011 23:24 schreef minthy het volgende:
[..]
Zo leuk als de grote mod-staking zal het wel nooit meer worden...
Pfff... Kan 2 dingen zijn: of het feit dat iemand iets met jonge katjes wilde uitvreten in F&F wat niet door de beugel kon (wat werd bemoedigd door mods) of het was iets met inzien van PM's. Weet het niet meer zeker, zou je ff moeten zoekenquote:
Ah. http://www.geenstijl.nl/m(...)staking_bij_fok.htmlquote:Op zondag 19 juni 2011 23:27 schreef minthy het volgende:
[..]
Pfff... Kan 2 dingen zijn: of het feit dat iemand iets met jonge katjes wilde uitvreten in F&F wat niet door de beugel kon (wat werd bemoedigd door mods) of het was iets met inzien van PM's. Weet het niet meer zeker, zou je ff moeten zoeken
quote:Op zondag 19 juni 2011 23:27 schreef minthy het volgende:
[..]
Pfff... Kan 2 dingen zijn: of het feit dat iemand iets met jonge katjes wilde uitvreten in F&F wat niet door de beugel kon (wat werd bemoedigd door mods) of het was iets met inzien van PM's. Weet het niet meer zeker, zou je ff moeten zoeken
quote:Het Fok!-forum staat op knappen! In twee dagen tijd vertrokken 16 zogenaamde 'moderators' en al dagen lang is het onrustig op het toonjekont-forum. Wat is er gebeurd? Nou, een fokkertje postte een topic over het verzuipen van jonge katjes. Maar dit fokkertje was een vriendje van een van de minibaasjes op het Forum ofzo. En toen kreeg een moderator ruzie met een andere moderator. Daarboven stonden administrators en die scholden elkaar ook verrot en toen kwam de grote Fok!-baas Danny, maar die trok iemand voor en daarom werden de mods boos en die dreigden met een STAKING! En toen zei Fok-baas Danny: ongezien de tiefus stelletje stakers, rot dan maar op. Voor jullie immers tien anderen. Dus nu zijn de stakers geen stakers meer maar een stel gebande users en heeft iedereen ruzie met iedereen en is Fok! nu al bijna dood.
Ohjaquote:Op zondag 19 juni 2011 23:24 schreef minthy het volgende:
[..]
Zo leuk als de grote mod-staking zal het wel nooit meer worden...
Pfff... 2006 alweerquote:Op zondag 19 juni 2011 23:30 schreef ConscienceNL het volgende:
[..]
Ah. http://www.geenstijl.nl/m(...)staking_bij_fok.html
Er wordt gewoon niet meer echt gereld, toch jammerquote:Op zondag 19 juni 2011 23:31 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Ohja![]()
Leukste vond ik de VBL-rel van 2 jaar geleden
2 jaar? ik dacht serieus dat dat vorig jaar wasquote:Op zondag 19 juni 2011 23:31 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Ohja![]()
Leukste vond ik de VBL-rel van 2 jaar geleden
September 2009quote:Op zondag 19 juni 2011 23:32 schreef themauster het volgende:
[..]
2 jaar? ik dacht serieus dat dat vorig jaar was
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |