quote:
Ja Menchov, of er maar 1 renner meedeed .Sindsdien kijk ik wel naar de Belgen.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 16:56 schreef RedFever007 het volgende:
Dijkstra heeft "Waar zit Menchov", "Daar is Menchov!", "Kom op Menchov" ingeruild voor "Waar zit Gesink", "En daar is Gesink", "Kom op Gesink"
quote:Op zondag 10 juli 2011 17:13 schreef Rahl het volgende:
Deze twee maken de Tour 100% leuker!
"Ze moeten de ambassadeur terugroepen uit Frankrijk," na de auto die Hoogerland aanrijdt.
Vroeger zat ik altijd met het Michellin kaartenboek van Frankrijk op schoot. Tegenwoordig met de laptop en Google Earth.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 19:10 schreef Waaghals het volgende:
Welke troll hier heeft Herbert wijsgemaakt dat er mensen thuis zitten met de kaart op schoot?
Ik stippel ook enkele Touretappes uit op de kaart. Lekker trainen in de zomer. Een deel van de rit van vandaag ga ik zeker fietsen.quote:Op zondag 10 juli 2011 21:19 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Vroeger zat ik altijd met het Michellin kaartenboek van Frankrijk op schoot. Tegenwoordig met de laptop en Google Earth.
Ik heb sinds ik ooit m'n eerste brommer kocht zelfs nooit meer een fiets gehad.quote:Op zondag 10 juli 2011 21:23 schreef SportmanNR1 het volgende:
[..]
Ik stippel ook enkele Touretappes uit op de kaart. Lekker trainen in de zomer. Een deel van de rit van vandaag ga ik zeker fietsen.
twitter:RGUpdate twitterde op zondag 10-07-2011 om 19:12:27Koers kijken op TV is zo veel leuker als iemand met verstand van wielrennen commentaar geeft! “@laurenstendam: Where is "boogie"??? @NOS” reageer retweet
quote:Op maandag 11 juli 2011 01:59 schreef RemcoW23 het volgende:
twitter:RGUpdate twitterde op zondag 10-07-2011 om 19:12:27Koers kijken op TV is zo veel leuker als iemand met verstand van wielrennen commentaar geeft! “@laurenstendam: Where is "boogie"??? @NOS” reageer retweet
. Beetje Maarten en Herbert afzeiken
.
Al die info over kastelen, natuurschoon en andere toeristische attracties wordt ook gegeven, omdat uit onderzoek blijkt dat daardoor meer vrouwen gaan/blijven kijken, hoorde ik Wuyts laatst zeggen op de Belg.quote:Op maandag 11 juli 2011 08:11 schreef kawotski het volgende:
[..]ze zijn toch ook tenenkrommend. Ze hebben een bepaald publiek dat er tegen kan ( mn moeder, vind het geweldig al die weetjes over de kastelen)
twitter:maduc twitterde op zondag 10-07-2011 om 22:40:05Net gehoord: hopelijk is Johny nu geprikkeld en pakt hij de draad na de rustdag weer op reageer retweet
hij ging ff terug naar nederland. deze week zit ie een paar keer bij tour du jour als ik me niet vergis.quote:
kloptquote:Op maandag 11 juli 2011 10:12 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
hij ging ff terug naar nederland. deze week zit ie een paar keer bij tour du jour als ik me niet vergis.
Dat sloeg inderdaad nergens op. Maar goed die twee zijn niet echt briljant in hun commentaar. Ze vallen steeds in herhaling. Het meest erger ik me nog aan die Dijkstra. Waar is Gesink, daar is Gesink. Dijkstra valt vaker in herhaling dan Gesink ooit gevallen is en dat in een wedstrijdcommentaar.quote:Op maandag 11 juli 2011 12:13 schreef gianni61 het volgende:
ik word zo langzaam een beetje ziek over het constante gezeur over veiligheid.
en dan de vergelijking met formule 1: daar hebben ze bandenstapels en grindbakken en hier gewoon stalen vagrails..
ja gek he, je rijd op 250km openbare weg en niet over een aangelegd circuit van 10km.
quote:Op dinsdag 12 juli 2011 13:23 schreef Cherna het volgende:
Nee Jean Nelissen is toch nog steeds een gemis. En dat is erg genoeg dat je dat moet constateren.
quote:Op dinsdag 12 juli 2011 13:26 schreef Kingstown het volgende:
[..]
![]()
Die riep dat het peloton compleet was, terwijl er al een half uur een kopgroep weg was....als je dat mist, dan moet de nood idd wel heel hoog zijn.
Vooral leuke interviews. OP de site van de nos zijn er nog wat terug te vinden van een dan al wat fragiel-ogende Nelissen. Waarbij het interview altijd begint met sigaar en eindigt met drankquote:Op dinsdag 12 juli 2011 13:46 schreef gianni61 het volgende:
jean nelissen maakte ook wel fouter, maar toch vond ik het altijd fijn commentaar..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |