Optie 2.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:49 schreef Pipo1234 het volgende:
Ben ik nou zo wereldvreemd of zijn rokers gewoon junks?
Ik snap dat niet, maar ik ben zelf absoluut niet verslavingsgevoelig, dus misschien kan ik het niet begrijpen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:56 schreef controlaltdelete het volgende:
Tegenover woont iemand met zware longemfyseem. Roken is voor mensen met deze ziekte uit den boze maar toch blijft ze haar peuk opsteken. Op haar slaapkamer hangt dan ook een soort van afzuigkap die die rook meteen zou moeten opzuigen. Waar ben je dan mee bezig denk ik dan wel eens maar ja..... Hardcore gokkers weten ook dat ze in een casino alleen maar armer worden maar ze blijven toch gaan. Dat is een nadeel van verslaafd zijn dat wint het van je rationele verstand.
Ik rook dan in t weekend, of iig gwn als ik uitga of aan mn biertje zit en moet wel eerlijk toegeven dat t dan lastig is om dan te stoppen ja. Maar door de weeks blijf ik er wel vanaf en ik merk niet echt dat mn longen er heel zwaar onder lijdenquote:
Doe maar sarcastisch. Het is toch dom dat mensen zichzelf kapot maken omwille van een verslaving?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:58 schreef Misan het volgende:
mensen die het begrip verslaving niet begrijpen
Het enige waar jij aan verslaafd bent is Fok!quote:
Dus? Niet iedereen is even vatbaar voor longkanker. Dat maakt het niet gezonder...quote:Op dinsdag 14 juni 2011 12:00 schreef Katundrus het volgende:
Mijn opa rookt een pakje per dag. Hij is 87.
Zie het maar als je wekker die afgaat en je denkt: nog ff 5 minuten liggen en dat dan achter elkaar, je weet dat t dom is maar op dat moment wel heel fijn.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:59 schreef Pipo1234 het volgende:
[..]
Doe maar sarcastisch. Het is toch dom dat mensen zichzelf kapot maken omwille van een verslaving?
2,3 per week een vrij zware roker?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:49 schreef Pipo1234 het volgende:
Een vriendin van mij is een vrij zware roker (ik denk een pakje of twee/drie per week)
Mooie analogie.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 12:01 schreef Sqwurb het volgende:
[..]
Zie het maar als je wekker die afgaat en je denkt: nog ff 5 minuten liggen en dat dan achter elkaar, je weet dat t dom is maar op dat moment wel heel fijn.
quote:Op dinsdag 14 juni 2011 12:01 schreef Shalimar het volgende:
[..]
2,3 per week een vrij zware roker?![]()
ik ken mensen die 2 pakken per dag roken
Beter toch. Kunnen we straks de BTW afschaffen en teren op de rokers.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 12:01 schreef Shalimar het volgende:
[..]
2,3 per week een vrij zware roker?![]()
ik ken mensen die 2 pakken per dag roken
Onzinquote:Op dinsdag 14 juni 2011 12:02 schreef Farenji het volgende:
Bij roken hoort vaak een neiging tot zelfdestructie. Heel veel mensen willen helemaal niet gezond zijn of lang leven.
quote:Op dinsdag 14 juni 2011 12:02 schreef Farenji het volgende:
Bij roken hoort vaak een neiging tot zelfdestructie. Heel veel mensen willen helemaal niet gezond zijn of lang leven.
Rokers zijn in de regel wel zelfdestructiever dan niet rokers. Dat is mij ook opgevallen. Maar of ze nou per se niet gezond willen blijven...quote:Op dinsdag 14 juni 2011 12:02 schreef Farenji het volgende:
Bij roken hoort vaak een neiging tot zelfdestructie. Heel veel mensen willen helemaal niet gezond zijn of lang leven.
Die mensen worden inderdaad gemiddeld 77 en geen 84, wat een zware misdaad zeg.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 12:02 schreef Farenji het volgende:
Bij roken hoort vaak een neiging tot zelfdestructie. Heel veel mensen willen helemaal niet gezond zijn of lang leven.
Veel rokers willen wel stoppen, maar zijn hier te zwak voor. Valt veel voor te zeggen maar iig geen neiging tot zelfdestructie.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 12:04 schreef Farenji het volgende:
[..]
En natuurlijk de neiging om dit te ontkennen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |