Maar zij moet slapen. Hopen dat haar doorslaapritme niet wordt verpest door vaccinatie, dus alles zo GEWOON mogelijk doen vandaag.quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:09 schreef DancingPhoebe het volgende:
Dottir dr neus dichtknijpen, wordt ze vast wakker!
owww ze bezorgen vast ook wel ben en jerry'squote:Op woensdag 15 juni 2011 19:29 schreef Vanyel het volgende:
Jamaar ik heb stiekem ook al een bord chilli con carne op
Tja, elkaar via lbo leren kennen destijdsquote:Op dinsdag 14 juni 2011 23:19 schreef wonderer het volgende:
[..]
Hoe wist je van haar dan dat ze tommie was?
lbo is valsspelen grijnzquote:Op woensdag 15 juni 2011 19:37 schreef Nirak het volgende:
[..]
Tja, elkaar via lbo leren kennen destijds
Wel naar dat laatste, minder naar het eerste. Ik denk nog steeds dat ik NOOOOIT meer wil.quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:43 schreef Nizno het volgende:
verlang je al terug naar je zwangerschap Vanyel? 9 maand niet ongesteld?
Andere ongemakken compenseren dat "gemis" ruimschootsquote:Op woensdag 15 juni 2011 19:43 schreef Nizno het volgende:
verlang je al terug naar je zwangerschap Vanyel? 9 maand niet ongesteld?
je was ook in Dieet?quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:17 schreef DancingPhoebe het volgende:
Een offer aan de tempel die je lichaam is.
Dus ja. Friet.
Echt nooit nooit. Ik vind deze kleine helemaal de bom (en als je denkt dat slapen leuk is, moet je eens meemaken dat zo'n kind gaat glimlachen als je binnenkomt of begint te schateren omdat je domme geluiden maakt), maar ik heb er nu een gemaakt en dat is genoeg. Als we een tweede willen, moet die uit een andere baarmoeder komen.quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:48 schreef Nizno het volgende:
echt nooit Vanyel? ook niet als je nu de kleine zo lief ziet slapen?
Wat hebben jullie een slecht geheugenquote:Op woensdag 15 juni 2011 19:53 schreef lezzer het volgende:
[..]
je was ook in Dieet?
En OMG Vanyel, die avatar
Maak daar maar vast 18 maanden van. De komende 6 zijn al gereserveerd door de fysio.quote:Op woensdag 15 juni 2011 20:03 schreef Nizno het volgende:
lbo was dan een brakke site maar wel een stuk gezelliger dan de alternatieven die er nu zijn...
en Van.. ik snap je wel. wat betreft t lachen en schateren enzo.... maar dat dat niet eens de compensatie is voor die 9 maand vind ik schandelijk van je!
ach die 9 maanden fysio moet je al helemaal nie over piepen!!!! dju zeg alsof je dat niet gehad zou hebben als je een zware doos met een hondje er in zou moeten tillen ofzoquote:Op woensdag 15 juni 2011 20:15 schreef Vanyel het volgende:
Nee popje, ik bedoel enkel de 9 maanden zwanger zijn plus 9 maanden fysio om fysiek weer een beetje op de been te raken.
Ik was de eerste keer zwanger hoor![]()
(waar de huisarts waarschuwde dat ik rekening moest houden met een jaar)
quote:Op woensdag 15 juni 2011 20:29 schreef Nizno het volgende:
[..]
ach die 9 maanden fysio moet je al helemaal nie over piepen!!!! dju zeg alsof je dat niet gehad zou hebben als je een zware doos met een hondje er in zou moeten tillen ofzo
oke een zwaar aquarium dan!quote:
Ik ga er niet over liegenquote:Op woensdag 15 juni 2011 20:28 schreef wonderer het volgende:
Het is natuurlijk ook wel egostrelend dat ze je echt willen...
*poezenboks*quote:
stinken.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |