Knuffel dan maarquote:
waarom?quote:
Ik krijg bij haar altijd de neiging om al mijn teennagels er uit te trekken en een pot zoutzuur over me heen te gooien... en dan nog heb ik minder pijn dan dat ik naar haar moet luisteren...quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:48 schreef Burner82 het volgende:
Vrijgezel zijn heeft 1 voordeel... Ik kan Roosbeef draaien
Ja, of je vind het briljant, of helemaal kutquote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:07 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik krijg bij haar altijd de neiging om al mijn teennagels er uit te trekken en een pot zoutzuur over me heen te gooien... en dan nog heb ik minder pijn dan dat ik naar haar moet luisteren...
Zo snap ik ook niet wat er zo hemels is aan Tim Knol... heb hem dit weekend live in actie gezien maar het blijft voor mij een noncharismatische zak hooi
Dit was voor mij het hoogtepunt van Pinkpop dit jaar![]()
Zo hard gesprongen en geschreeuwd
De directeur is nog geen 30quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:25 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Ik zou eerder voor de stagiair gaan, dan voor de directeur....
Ik ben helemaal niet zo'n diehard fan van Foo Fighters maar gisteren was echt briljant goed qua performance en sfeerquote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:09 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Ja, of je vind het briljant, of helemaal kut
Ik hoopte dat de Foo-fighters goed waren voor de fans
Ik vind het een leuke band, maar laatste keer dat ik ze zag waren ze echt kut.
Ik wil nie fliefd zijnquote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:50 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Verliefdheid haalt echt het beste in mensen naar boven.
Toen lag het volgens mij ook vooral aan de tent (was op LL) Foo-Fighters, Korn en Marylin Manson waren alle 3 kut. Dat zijn normaal toch wel show-bouwers. Nick cavequote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:11 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik ben helemaal niet zo'n diehard fan van Foo Fighters maar gisteren was echt briljant goed qua performance en sfeerEn het is misschien niet de beste zanger maar goddomme wat een charisma
Ja dat kan op zich gemakkelijk...quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:18 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Nog geen dertig en dan al directeur..?
Veel gestudeerd, nooit les gegevenquote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:18 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Nog geen dertig en dan al directeur..?
Huh? Hoe kom je daarbij?quote:
Ja vinden sommigen wel...quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:22 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Ow...Maar is het ook leuker dan lesgeven..?
Waarom ga je pabo doen, als je na 6 jaar een management opleiding gaat doen?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:27 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Huh? Hoe kom je daarbij?
Als je 21 bent en je hebt HAVO en de pabo gedaan start je voor de klas. Op je 27e kun je een managementopleiding gaan doen en op je 29e kun je directeur van een basisschool zijn.
Geen ideequote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:29 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Waarom ga je pabo doen, als je na 6 jaar een management opleiding gaat doen?
Ik ben nog old-skool en uit kleine dorpen. Daar was de een leerkracht tevens directeurquote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:30 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Geen idee![]()
Soms lopen dingen anders dan je van te voren gepland hebt. Het is op zich wel ideaal dat een schooldirecteur ervaring met lesgeven heeft, dat is tegenwoordig ook niet meer zo vanzelf sprekend.
het probleem is dat ze dat over 10 jaar allemaal vergeten zijn he... dan hebben ze maar 6 jaar lesgegeven en zijn ze al 12 jaar management...quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:30 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Geen idee![]()
Soms lopen dingen anders dan je van te voren gepland hebt. Het is op zich wel ideaal dat een schooldirecteur ervaring met lesgeven heeft, dat is tegenwoordig ook niet meer zo vanzelf sprekend.
Dat zijn ze over het algemeen sowieso aan het terugdraaien. Directeuren hebben veel vaker meerdere locaties/scholen om directeurtje voor te spelen en staan eigenlijk al niet meer zelf voor de klas.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:31 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Ik ben nog old-skool en uit kleine dorpen. Daar was de een leerkracht tevens directeur
Nja dat ben ik niet helemaal met je eens denk ik...quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:32 schreef Burner82 het volgende:
[..]
het probleem is dat ze dat over 10 jaar allemaal vergeten zijn he... dan hebben ze maar 6 jaar lesgegeven en zijn ze al 12 jaar management...
Wat is dan volgens jou een voordeel van een manager zonder binding met de werkvloer? (om het even wat breder te maken)quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:34 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Nja dat ben ik niet helemaal met je eens denk ik...
Volgens mij zit het voordeel erin dat de directeur zich ook echt met de specifieke directiezaken bezig kan houden in plaats van dat soort zaken te moeten regelen tijdens het lesgeven. Daarnaast is en blijft het kennisniveau op het gewenste niveau. En ik ben niet van mening dat een directeur van een basisschool geen binding meer heeft met de werkvloer omdat hij regelmatig zaken meekrijgt door klassenbezoeken te brengen bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:39 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Wat is dan volgens jou een voordeel van een manager zonder binding met de werkvloer? (om het even wat breder te maken)
Fliefd zijn is ook maar stom.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |