Probleempje, oplossing (of bemoedigende woorden) gezocht.
Ik heb pure chocolade gesmolten in een glazen kom op een waterbad. Daar room met munt doorheen geroerd, en ineens was de boel geschift: olielaag en korrelige pasta. Met dank aan het alwetende internet heb ik er voorzichtig een paar eetlepels heet water doorheen geroerd, wat weer tot een gladde pasta leidde. Nadat het flink afgekoeld was een paar lepels rietsuiker er doorheen geroerd.
Daarna de pasta op een bakplaat met papier uitgegoten en in de koelkast gezet. Het doel was om chocolade-stukjes te krijgen met een muntsmaakje en een kraakje er in. Dat is deels gelukt.
Wat me vermoedelijk dwars zit zijn die paar lepels water: de chocolade wordt niet hard maar blijft pasta-achtig. (voor de duidelijkheid: het is echt maar weinig water geweest!).
Is hier nog iets aan te redden?? Of moet ik het gewoon rustig tot morgen in de koelkast laten staan en komt het dan vanzelf goed?
Een
Rijnlandse morgen (ca. 8516 vierkante meter) is onderverdeeld in 6 hont, een hont in 100 vierkante roeden, en een roede in 144 vierkante voet.