Ben ik met je eens. En sommige bezoekers van haar weblog en gastenboek kunnen je ook nog het gevoel geven als je niet oppast dat je het als ouders helemaal verkeerd hebt gedaan! Want wij hebben onze kinderen wel in hun vrijheidsdrang beperkt, we hebben ze gewoon naar school gestuurd.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 15:57 schreef Disana het volgende:
[..]
Vooral dat laatste, dat ze volgens Portugal over geen enkel document beschikt waarmee ze haar zeilboot mag besturen: dat doet je toch weer versteld staan van de brutaliteit van deze familie. En dan trotseert ze alle wetten en regels alleen maar om een beetje vakantie te vieren. Zoiets behoort niet beloond te worden met lof en aandacht.
Inmiddels staan de foto's van Gran Canaria ook op de Hyves en volgens mij is daar de blonde mevrouw die we vaker zagen ook al aanwezig. Ik denk dat ze haar vaste begeleiders mist en nu veel meer op zich zelf is aangewezen. Ze moet nu volgens mij echt veel meer solo.quote:Op woensdag 22 juni 2011 13:57 schreef Disana het volgende:
Laura klinkt onzeker:
'Bij terugkomst ben ik nog heel nuttig bezig geweest, denk ik..'
'Nouja het zal morgen vast wel weer beter gaan.'
'Normaal gehoorzaam ik niet zo goed, maar ik leer blijkbaar van m'n fouten.., en dat is goed geloof ik..'
Wat zou het zijn, een gebrek aan mensen die haar gratis fêteren? Ik lees alleen maar over een wandeling.
Ja dat bedoel ik dus ook, ze lijkt onzekerder te worden door gebrek aan input.quote:Op woensdag 22 juni 2011 14:15 schreef spuitje het volgende:
Inmiddels staan de foto's van Gran Canaria ook op de Hyves en volgens mij is daar de blonde mevrouw die we vaker zagen ook al aanwezig. Ik denk dat ze haar vaste begeleiders mist en nu veel meer op zich zelf is aangewezen. Ze moet nu volgens mij echt veel meer solo.
Dat is eerder voorgekomen, dat ze een paar dagen niet te eten was uitgenodigd, ze ging toen klagen dat ze zich niet goed voelde en duizelig was. Hetzelfde lijkt nu weer te gebeuren.quote:Op woensdag 22 juni 2011 13:57 schreef Disana het volgende:
Laura klinkt onzeker:
'Bij terugkomst ben ik nog heel nuttig bezig geweest, denk ik..'
'Nouja het zal morgen vast wel weer beter gaan.'
'Normaal gehoorzaam ik niet zo goed, maar ik leer blijkbaar van m'n fouten.., en dat is goed geloof ik..'
Wat zou het zijn, een gebrek aan mensen die haar gratis fêteren? Ik lees alleen maar over een wandeling.
Ha grappig, dus ik zag het wel goed. Tja het valt niet mee de stoere droom van zeilmeisje hoog te houden als er niemand is die hem bevestigt.quote:Op woensdag 22 juni 2011 14:42 schreef Banjerkanjer het volgende:
Dat is eerder voorgekomen, dat ze een paar dagen niet te eten was uitgenodigd, ze ging toen klagen dat ze zich niet goed voelde en duizelig was. Hetzelfde lijkt nu weer te gebeuren.
Bora Bora is een nogal decadent oord om te verblijven. Daar komen voornamelijk mensen met veel aanzien en nog meer geld. Maw, Laura is daar beslist niet zo interessant om mee gezien te willen worden als talloze anderen die daar op dat eilandje aanwezig zijn.quote:Op woensdag 22 juni 2011 14:49 schreef Disana het volgende:
[..]
Ha grappig, dus ik zag het wel goed. Tja het valt niet mee de stoere droom van zeilmeisje hoog te houden als er niemand is die hem bevestigt.
Nou ja, ze is een keer op een wandeling meegenomen. Maar dat is voor haar natuurlijk wel even iets anders dan aan boord van jachten gevraagd te worden voor gratis dikke diners. Zou ze wel genoeg te eten hebben?quote:Op woensdag 22 juni 2011 14:52 schreef Banjerkanjer het volgende:
Bora Bora is een nogal decadent oord om te verblijven. Daar komen voornamelijk mensen met veel aanzien en nog meer geld. Maw, Laura is daar beslist niet zo interessant om mee gezien te willen worden als talloze anderen die daar op dat eilandje aanwezig zijn.
Tja, bekend vakantie oord hequote:Op woensdag 22 juni 2011 14:21 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja dat bedoel ik dus ook, ze lijkt onzekerder te worden door gebrek aan input.
Wat een drukte daar zeg. En maar weinig foto's waarop ze spontaan vrolijk of blij kijkt.
Nou ja, ik bedoelde ook dat ze daar toch niet van houdt? Ze leeft toch pas echt in de volle eenzaamheid van de zee? Best dapper dat ze zich nog zo vaak onder de mensen begeeftquote:
Van elke dag pannenkoeken of ravioli zou ik me ook een beetje gammel gaan voelen...quote:Op woensdag 22 juni 2011 15:00 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou ja, ze is een keer op een wandeling meegenomen. Maar dat is voor haar natuurlijk wel even iets anders dan aan boord van jachten gevraagd te worden voor gratis dikke diners. Zou ze wel genoeg te eten hebben?
quote:Op woensdag 22 juni 2011 15:04 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou ja, ik bedoelde ook dat ze daar toch niet van houdt? Ze leeft toch pas echt in de volle eenzaamheid van de zee? Best dapper dat ze zich nog zo vaak onder de mensen begeeft
Ik heb me wel eens afgevraagd wat de mogelijkheden zijn als je lang niet aan land komt.quote:Op woensdag 22 juni 2011 15:04 schreef Banjerkanjer het volgende:
Van elke dag pannenkoeken of ravioli zou ik me ook een beetje gammel gaan voelen...
Je kunt heel veel groenten gevriesdroogd kopen (bijvoorbeeld). Nadeel daarvan is, dat het nogal prijzig is. Laura is voor de goedkoopste optie gegaan: pannenkoeken en ravioli. Dat is prima voor even, maar daar moet je niet jaren op willen leven.quote:Op woensdag 22 juni 2011 15:06 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb me wel eens afgevraagd wat de mogelijkheden zijn als je lang niet aan land komt.
Zou ze wel een diepvriesvak hebben, of zelfs maar een koelkast? Ik lees wel over vers water, maar over eten is ze zoals over zoveel niet erg open.quote:Op woensdag 22 juni 2011 15:09 schreef Banjerkanjer het volgende:
Je kunt heel veel groenten gevriesdroogd kopen (bijvoorbeeld). Nadeel daarvan is, dat het nogal prijzig is. Laura is voor de goedkoopste optie gegaan: pannenkoeken en ravioli. Dat is prima voor even, maar daar moet je niet jaren op willen leven.
De enige maaltijden die tot nu toe langs zijn gekomen, zijn inderdaad die ravioli en pannenkoeken. Iets anders, is nog niet gepasseerd.quote:Op woensdag 22 juni 2011 15:11 schreef Disana het volgende:
[..]
Zou ze wel een diepvriesvak hebben, of zelfs maar een koelkast? Ik lees wel over vers water, maar over eten is ze zoals over zoveel niet erg open.
Dat was mijn punt nou juist, dat het de laatste dagen stil blijft wat betreft de invitatiesquote:Op woensdag 22 juni 2011 15:12 schreef Scorpie het volgende:
Ze heeft toch geen eten nodig, elk avond een diner op een ander jacht? Of misschien heeft de volgboot wel een vriezer aan boord.
Ja een keer een brood dat ze van de ingrediënten van een andere zeiler had gebakken. En een stokbrood ergens vandaan. Op beide zat ze volgens mij nog te kauwen toen ze allang bikkelhard waren.quote:Op woensdag 22 juni 2011 15:13 schreef Banjerkanjer het volgende:
De enige maaltijden die tot nu toe langs zijn gekomen, zijn inderdaad die ravioli en pannenkoeken. Iets anders, is nog niet gepasseerd.
Ik heb lange tijd geleden al eens geopperd of het een goed idee zou zijn om het kind een kookboek toe te sturen, want voor zichzelf zorgen lukt (nog steeds) niet zo goed.quote:Op woensdag 22 juni 2011 15:17 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat was mijn punt nou juist, dat het de laatste dagen stil blijft wat betreft de invitatiesEn dat ze zich dan ineens niet lekker voelt, zoals Banjerkanjer al eerder constateerde. Dan ga je je afvragen of dat kind wel goed eet - of gewoon om aandacht vraagt door zielig te doen, dat kan natuurlijk ook.
Ze is vaak genoeg aan land, je kunt toch ook blikgroente kopen? Ze zit alleen op die boot, dus ik neem aan dat ze wel wat bergruimte heeft.quote:Op woensdag 22 juni 2011 15:09 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Je kunt heel veel groenten gevriesdroogd kopen (bijvoorbeeld). Nadeel daarvan is, dat het nogal prijzig is. Laura is voor de goedkoopste optie gegaan: pannenkoeken en ravioli. Dat is prima voor even, maar daar moet je niet jaren op willen leven.
Natuurlijk kan dat ook. Het neemt alleen meer ruimte in beslag, en heeft ook meer gewicht. Maar voor periodes dat ze voor anker of in een haven ligt, zou ze dat prima kunnen kopen. Ik heb alleen niet de indruk dat ze dat doet, want het liefst wordt ze uitgenodigd voor de maaltijd en lijkt ze daar ook op te rekenen.quote:Op woensdag 22 juni 2011 15:19 schreef spuitje het volgende:
[..]
Ze is vaak genoeg aan land, je kunt toch ook blikgroente kopen? Ze zit alleen op die boot, dus ik neem aan dat ze wel wat bergruimte heeft.
In december zaten ze ongeveer zonder geld, er is toen wel geld binnen gekomen maar pa wil niet bekend maken hoeveel. En hoeveel er nu nog binnen komt, geen flauw idee! En er moet natuurlijk altijd wat reserve blijven voor onverwachte zaken. Vergeet niet dat ze voor haar onderhoud volledig afhankelijk is van de gulheid van anderen!quote:Op woensdag 22 juni 2011 15:11 schreef Disana het volgende:
[..]
Zou ze wel een diepvriesvak hebben, of zelfs maar een koelkast? Ik lees wel over vers water, maar over eten is ze zoals over zoveel niet erg open.
Oh ik las het verkeerd, je schreef gevriesdroogd. Zou er dan zo weinig geld zijn voor deze reis? Wat onverstandig.
Dat dat stokbrood keihard zou worden had ik haar ook wel kunnen vertellen, echt frans stokbrood haal je daarom ook een paar keer per dagquote:Op woensdag 22 juni 2011 15:18 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja een keer een brood dat ze van de ingrediënten van een andere zeiler had gebakken. En een stokbrood ergens vandaan. Op beide zat ze volgens mij nog te kauwen toen ze allang bikkelhard waren.
Maar ja, wat kun je nu helemaal van een onvoorbereid kind verwachten. Niet dat het inventief is met koken, denk ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |