Terecht.quote:Op maandag 13 juni 2011 09:10 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Nog erger is dat over een uitkering weer belasting wordt ingehouden.
Ik geloof dat je ook de kans hebt gehad om een voorschot te vragen om die 2 weken te overbruggen. Ook had je wat van je vakantiegeld kunnen reserveren. Maar goed, het verleggen van de uitbetaling met 2 weken levert dit jaar al een enorme besparing op. Ik vermoed dan ook dat dat de achterliggende gedachte was.quote:Op maandag 13 juni 2011 04:55 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Ik heb zoals half Nederland een WAJONG, vroeger werkte ik wel, maar uitkering is beter genieten, jeweettog.
Oke dan!
Maar die zemmels van een UWV gaan nu ineens mijn uitkering bijna 2 weken later storten. Ik citeer deze oplichters:
[..]
Stelletje oplichters. Natuurlijk moet dan de hoogte veranderen in de maand mei, omdat ik met hetzelfde geld niet 1 maand, maar bijna 7 weken moet doen. Moet ik soms 13 dagen binnen blijven en niet eten en drinken?![]()
En ik wilde nu juist meer naar buiten gaan, mooi weer en zo en de hele dag trollen op FOK! gaat ook vervelen.![]()
Ik zou er bijna van gaan werken.
Oh ik weet er alles van, heb de gids voor sociale zekerheden hier naast me liggen. 204 pagina´s met gratis geldquote:
Neu, studiematriaalquote:Op maandag 13 juni 2011 09:29 schreef hugecooll het volgende:
De bijzondere bijstands- en minimagids!
Allerlei grappen die je van de gemeente kan krijgen
Meen je dat echt?quote:Op maandag 13 juni 2011 09:03 schreef hugecooll het volgende:
Trouwens, je hebt ook je vakantiegeld al gekregen, dus die paar daagjes wachten zal wel meevallen
Ik ga nog liever weer plee's soppen.quote:Op maandag 13 juni 2011 09:47 schreef hugecooll het volgende:
Ah, ik dacht dat je snode plannen hadmaar je bedoelde echt materiaal voor een studie
Snode plannenquote:Op maandag 13 juni 2011 09:47 schreef hugecooll het volgende:
Ah, ik dacht dat je snode plannen hadmaar je bedoelde echt materiaal voor een studie
deze user kilt de TS slotje kan er opquote:Op maandag 13 juni 2011 08:49 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Gezien je posts in het pedo topic en ben ik over het psychische gedeelte niet verbaasd. Dat je voor de rest van je leven in dat kutdorp in Friesland opgesloten mag blijven
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |