Dit is helaas echt waar. Het is in een dorpje vlakbij Den Bosch gebeurt.quote:
maaskantje?quote:Op zondag 12 juni 2011 10:06 schreef Goodluck_Charm het volgende:
[..]
Dit is helaas echt waar. Het is in een dorpje vlakbij Den Bosch gebeurt.
Zodra er een krantenartikel verschijnt, zal ik hem posten.
Nou, ik was meer boos dan bang eigenlijk. Eigenlijk wilde ik hem z'n ogen uitsteken... Waar haaaaaalen die kutmensen het lef vandaanquote:Op zondag 12 juni 2011 10:07 schreef antfukker het volgende:
Klote voor je, volgens mij is het niet zo tof om een pistool tegen je hoofd aan te krijgen. Die auto zou me dan een reet roesten verder..
Ik heb al aangifte gedaan. Hier in Den Bosch rijden niet veel van zulke auto's en ik had er ook nog eens opvallende velgen onder. Ik hoop echt dat ze 'm snel vinden.quote:Op zondag 12 juni 2011 10:07 schreef GizartFRL het volgende:
Dan ben je ook van dit dillema af: Oude mini ONE of Cooper
Desondanks, klote voor je TS.
Foto van de auto en kenteken? Misschien ziet er iemand iets?
Bij Marokkanen gewoon meppen. Die geven dan op.quote:Op zondag 12 juni 2011 10:08 schreef Goodluck_Charm het volgende:
[..]
Nou, ik was meer boos dan bang eigenlijk. Eigenlijk wilde ik hem z'n ogen uitsteken... Waar haaaaaalen die kutmensen het lef vandaan
Maar ja, ik wilde de rest ook niet in gevaar brengen.
Ja of verdwaalde Equadorianen.quote:Op zondag 12 juni 2011 10:09 schreef Tinytrip het volgende:
wie zegt dat het Marokkanen zijn?
Kunnen het geen Algerijnen bijv zijn
Nee, ik denk echt Marokkanen, aan de gezichten te zien en de kledingstijl.quote:Op zondag 12 juni 2011 10:09 schreef Tinytrip het volgende:
wie zegt dat het Marokkanen zijn?
Kunnen het geen Algerijnen bijv zijn
Ik zou met liefde mijn sleuteltjes overhandigen ipv wat jij hierboven zou willen doen. Ik heb dan ook een lease-autoquote:Op zondag 12 juni 2011 10:08 schreef Goodluck_Charm het volgende:
[..]
Nou, ik was meer boos dan bang eigenlijk. Eigenlijk wilde ik hem z'n ogen uitsteken... Waar haaaaaalen die kutmensen het lef vandaan
Maar ja, ik wilde de rest ook niet in gevaar brengen.
baas. wanneer gaan we die hossel doen en die Lucas door zn kop poppenquote:Op zondag 12 juni 2011 10:11 schreef Tinytrip het volgende:
maar daarom ben ik altijd strapped man, ga je pipa op mij richten doe ik een krav maga techniek op je ass en richt ik je eigen gun op je en met mijn eigen pipa hou ik het andere gespuis in de gaten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |