Kan ik daar ook zonder het toetsenbord erbij via HDMI streamen? Dat is mij een beetje onduidelijk op het webquote:
Keyboard:quote:Een 5MP (achter) en 1,2MP camera (voor) kan in HD video opnemen, om dit af te spelen in verbijsterende 1080p. Uitvoer naar HD video op HDTV’s is eveneens beschikbaar via een mini HDMI output poort, zodat dit een echt mobiel entertainmenttoestel is.
Via link officiële productpagina site Asus, zoals ook vermeld staat in de OP.quote:De Transformer onderscheidt zichzelf van andere tablets op de markt door de aanwezigheid van het optionele docking station. Deze biedt toegang tot een volledig QWERTY-toetsenbord, inclusief unieke Android-functietoetsen, wat de Transformer-tablet in een volwaardige notebook verandert.
Een touchpad, 3,5mm audioconnector, twee USB-poorten alsmede een ingebouwde SD-kaartlezer om eenvoudig bestanden te delen en extra opslagmogelijkheden maken de Transformer een veelzijdige media hub. Het docking station breidt de batterijduur van de Transformer bovendien uit van 9,5 uur* tot maximaal 16 uur*, zodat gebruikers hem de hele dag door kunnen gebruiken voor werk en ontspanning.
quote:Op maandag 27 juni 2011 21:31 schreef shiznuts het volgende:
Tablet:
[..]
Keyboard:
[..]
Via link officiële productpagina site Asus, zoals ook vermeld staat in de OP.
Dat is dus correct inderdaad.quote:Op maandag 27 juni 2011 22:41 schreef Joooo-pi het volgende:
op de tablet zit een micro-sd slot en een mini-hdmi-poort. De 2 usb poorten moeten in het toetsenbord zitten, want ik kan ze niet vinden.
Heb je n link welke t uiteindelijk geworden is bij AE?quote:Op maandag 27 juni 2011 19:11 schreef Michael-H het volgende:
[..]
Ga hem inderdaad met DHL of UPS bestellen via Ali-express. De belasting en inklarering neem ik maar voor lief
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 14:55 schreef RobertNL het volgende:
Eindelijk een redelijke tablet bij de Intertoys:
http://www.intertoys.nl/g(...)Prijs=Vanaf-100-euro
Herotab c8/dropad a8 vergelijkbaar apparaat
Ik mis de USB nog niet (veel), drop gewoon alles op de ASUS cloud en trek het er met de tablet af, ideaal.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 13:46 schreef shiznuts het volgende:
Wel kut dat de tablet zelf geen (mini)USB-aansluiting heeft en je daarvoor de dock moet gebruiken.
Mèh, momenteel red ik me nog wel met m'n Archos 101 die eigenlijk alles doet wat ik nodig heb (Transformer = hier duur).
Misschien volgend kwartaal of die erna maar eens kijken... USB is toch wel handig namelijk en dan hebben ze vast quadcore, ingebouwde IR transmitter en FULL HD matte schermen etc.
Aliexpress kun je meestal een dag later nog wel annulerenquote:Op dinsdag 28 juni 2011 14:58 schreef shiznuts het volgende:
[..]Inderdaad, moest ook aan Dropad denken.
Had Michael-H eerder moeten weten.![]()
Inderdaad!quote:Op dinsdag 28 juni 2011 14:58 schreef shiznuts het volgende:
[..]Inderdaad, moest ook aan Dropad denken.
Had Michael-H eerder moeten weten.![]()
Zou eerst proberen uit te vinden welke tablet het bij de Intertoys is (ivm firmware, etc). Als het geen updates krijgt en weinig verkocht is heb je geen updates.quote:
Inderdaad, is wel iets om rekening mee te houden...quote:Op dinsdag 28 juni 2011 15:38 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Zou eerst proberen uit te vinden welke tablet het bij de Intertoys is (ivm firmware, etc). Als het geen updates krijgt en weinig verkocht is heb je geen updates.
Gewoon even heen om te testen is ook wel fijn
Mocht je hem halen meld dan even wat voor processor er in zit, 1,2 ghz zegt niet heel veel.
Humminbird, Snapdragon, andere cortex a8, of zelfs al een A9 processor.
Ben dan ook benieuwd wat voor GPU erin zit
Daarom ook maar voor de zekerheid/bekendheid van de Dropad gekozenquote:Op dinsdag 28 juni 2011 15:46 schreef shiznuts het volgende:
'Samsung S5PV210 Processor' gok ik. Maar dat design met drie knopjes kan ik eigenlijk niet terugvinden als ik zoek op 'Android 2.3 Tablet Samsung 1.2GHz CPU 512MB RAM 4GB'.
Inderdaad, blijkbaar een niet zo gangbaar modelquote:Op dinsdag 28 juni 2011 15:52 schreef shiznuts het volgende:
http://www.andypad.co.uk/Lijkt er verdacht veel op...
die heeft meer knopjes, die bij intertoys heeft menu, home, back.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 15:54 schreef Michael-H het volgende:
[..]
Inderdaad, blijkbaar een niet zo gangbaar model
Edit: Deze misschien?
Die is het, in de folder van de Intertoys staat ook in wit beschikbaar.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 15:52 schreef shiznuts het volgende:
http://www.andypad.co.uk/Lijkt er verdacht veel op...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |