Geld!quote:
1 dag altijd. Leuke aanbieding inderdaad, maar m'n volgende tablet wordt toch een tablet met Android 3.0.quote:Op maandag 20 juni 2011 00:38 schreef borisz het volgende:
Ja hoe is die Iboodaanbieding? Klinkt als een aardige deal.
Vind het een aardig leuke aanbieding, de iBood van vandaag. Het is inderdaad niet de snelste en beste tablet die nu uit is, maar voor de mensen die niet zoveel over hebben is deze natuurlijk top!quote:Op maandag 20 juni 2011 11:39 schreef Ireyon het volgende:
Als je graag een tablet wilt zou ik even doorsparen en een Honeycomb tablet nemen. De Viewpad 7x komt binnenkort ook uit, waarschijnlijk de reden om dit achterhaalde model nog even weg te geven.. Tja, 't is goedkoop maar dan heb je ook niks.
affiliate linkquote:Op maandag 20 juni 2011 13:29 schreef coolzzz het volgende:
[..]
Vind het een aardig leuke aanbieding, de iBood van vandaag. Het is inderdaad niet de snelste en beste tablet die nu uit is, maar voor de mensen die niet zoveel over hebben is deze natuurlijk top!
Die facepad = flytouch 3 (http://www.merimobiles.co(...)MB_4G_p/meri0546.htm) zie weinig verschil in specs. Vorm is iets anders?quote:Op maandag 20 juni 2011 16:58 schreef Negakinu het volgende:
Dit is een beetje een cross-post van mijn vraag op Tweakers maar aangezien er hier ook veel kenners zitten: Heeft er iemand ervaring met de nieuwe Facepad van Chinagrabber? Het is een update van de originele Flytouch 3.
• Android 2.2 Froyo OS
• Built-in GPS Navigator + GPS Antenna
• Dual USB Slots / Single TF Card Slot (support up to 32GB)
• Dual USB Ports for plugging Keyboard Cases
• Larger battery for extended usage time
• Built in Youtube Application for browsing videos
• Android Market Pre-installed
• 1.3MP Web Camera
• CPU: InfoTM X220 ARM11 1Ghz
• Display: 10-inch (1024×600 ) LCD
• RAM: 512MB DDR2 / ROM: 4GB -
• Battery: 6400mah
• Camera: 1.3M
• GPS: HopeRF XN203
• Wifi: 802.11B/G
• I\O: 2x USB; 1x RJ45; 1x mini HDMI; 1x MicroSD; 1x Stylus-slot
• Vibration
• Accelerometer
• Dimension: 269.91mm*170.45mm*14.89mm
• Buttons: Back, Home, Menu, Volume, Wifi, Reset and Power
Ik ben nog steeds op zoek naar een tablet die aan mijn wensen voldoet. >7", >800x480, goede reviews, grote community, niet duurder dan 200 euro. Ik wil hem gebruiken als portable fotografie portfolio (daarom liefst met IPS paneel), e-reader/comicreader and social media/web ding. Iemand alternatieven? Ik zag die 9,7" IPS op SK.net maar die is nog erg duur.
quote:Hello,
It might be the case that customs may have seized your parcel because it contains a lithium-based battery. Since lithium batteries are being heavily controlled in postal now.
This may add to the delay, or we may get it back - what we will do is contact the post office and see if I can find out any information. Your item might be stuck at customs as THT wont get any information until it has cleared customs.
Please do not worry, we will contact you as soon as we have information on your item.
Thank you.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door RobertNL op 21-06-2011 23:02:25 ]MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
Daar had ik wel 2 eieren van kunnen kopenquote:
http://www.samenkopen.net/action_product/866386/574826quote:Op woensdag 22 juni 2011 02:02 schreef Trippii het volgende:
- 9,7" IPS scherm.
- 512MB werkgeheugen
- Bluetooth
- Geen lelijk log apparaat.
- Indien mogelijk een camera aan de voorzijde (of aan beide kanten natuurlijk!)
Prijs mag maximaal ongeveer ¤ 250 zijn.
Deze had ik gezien, alleen staat er niet bij dat het een IPS scherm is, weet je dit zeker? Tevens lijkt me de Freescale IMX515 800MHz ARM Cortex A8 ook niet de meest snelle, maar het blijft een mogelijkheid.quote:Op woensdag 22 juni 2011 13:29 schreef Negakinu het volgende:
[..]
http://www.samenkopen.net/action_product/866386/574826
Die "40 euro meer" is inclusief douanerechten en belasting. De laatste tijd worden heel veel tablets onderschept vanwege de Lithium batterijen. Tel deze kosten op bij jouw suggestie en je zit al veel dichter in de buurt. Tevens wordt die van Samenkopen.net vanuit Nederland verzonden en krijg je Nederlandse garantie. Al met al een prima deal.quote:Op woensdag 22 juni 2011 14:00 schreef shiznuts het volgende:
Is anders zo goed als dezelfde tablet als waar jij mee kwam aanzetten (4GB i.p.v. 8GB opslag), alleen dan veel goedkoper.(Zo'n 40 euro voor 4GB meer betalen...
)
quote:Op woensdag 22 juni 2011 14:35 schreef Negakinu het volgende:
[..]
Die "40 euro meer" is inclusief douanerechten en belasting. De laatste tijd worden heel veel tablets onderschept vanwege de Lithium batterijen. Tel deze kosten op bij jouw suggestie en je zit al veel dichter in de buurt. Tevens wordt die van Samenkopen.net vanuit Nederland verzonden en krijg je Nederlandse garantie. Al met al een prima deal.
Mja, dat zou de prijs verklaren, maar er dus dus een mogelijkheid dat het goedkoper uit kán.quote:Ik zal niet wachten tot bepaalde datums, maar steeds een bestelling naar China doen zodra de 10de deelnemer besteld heeft.
Zodra ik besteld heb, zal ik het track en trace nummer op de infopagina zetten zodat de deelnemers het kunnen volgen (meestal 4 of 5 werkdagen). Vervolgens controleer ik de tablets en pak ze op dezelfde dag opnieuw in. De volgende dag verstuur ik het pakket aangetekend en verzekerd naar de deelnemer!
DEZE ZIJN GEHEEL VOOR MIJ!!!! Je betaalt uitsluitend voor de tablet! Het kan dus niet dat een bepaalde koerier aan je deur staat om nog geld te innen.
Homescreen die je in het begin ziet lijkt veel op de Mobii tegra tabquote:Op woensdag 22 juni 2011 15:29 schreef shiznuts het volgende:
http://www.pcoffice.at/es(...)1836759&rid=geizhals geinig ding wel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |