Ook balenquote:Op vrijdag 8 juli 2011 12:28 schreef Saxofoontje het volgende:
Wat rot dat je niet weg kan, maen!
Voor mij ook slecht nieuws, ben niet gebeld gisteren en heb de kamer dus niet gekregen.
Zwaar als in... Ik verneuk het echt, maar dan ook echt als ik het vertel.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 21:38 schreef Xenomystus het volgende:
hoe bedoel je zwaar? haha
nee tuurlijk, op de AID proberen ze alles natuurlijk zo aantrekkelijk mogelijk te maken
Klopt! Wordt hier sowieso lid van voor de korting op de boeken. Kijk daarnaast of het iets is voor jou. Je kunt er veel doen vanuit commissies. Maar het ligt aan de vereniging van je studie hoe actief en leuk ze zijn. Sommigen zijn heel druk en doen erg veel. Anderen hebben weinig te bieden.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 22:35 schreef Sodium het volgende:
Vergeet ook de studieverenigingen niet! Zij organiseren studiegerelateerde activiteiten en via een lidmaatschap krijg je veelal korting op studieboeken en readers. Kan ook leuk zijn om tijd voor vrij te maken...
Ik heb een bachelor psychologie/sociologie van een University Collegequote:Op vrijdag 8 juli 2011 00:11 schreef maen het volgende:
Erasmus uitwisseling. Eureca is alleen voor de allergeweldigste studenten, hoor ik net niet bijjij nog plannen in die richting? Wat voor vooropleiding heb je eigenlijk?
Vlak voor de start van de AID ontvang je een bericht waarin staat hoe laat je de eerste dag verwacht wordt om je inschrijving te bevestigen en je goodiebag etc op te halen. In je goodiebag zit een programmaboekje met informatie over hoe laat en waar je elke dag moet zijn. Het exacte programma weet je dus vaak pas op dag één. Veelal ontvang je voor aanvang ook een bericht van je mentoren waarbij ze je vragen het aan te geven wanneer je later wilt instappen. Met hen kun je dit soort dingen dus kortsluiten. Wat mij in elk geval bij staat, is dat het ochtendprogramma meestal startte rond een uur of 10. Ontbijt is dus vaak rond die tijd.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 16:33 schreef Xenomystus het volgende:
Wanneer weet je eigenlijk het programma van de AID precies, qua tijden enzo? Want ik moet weten hoelaat ik van Lowlands wegmoet om optijd bij de studiedag op maandag te zijn..
Graag gedaan!quote:
Welkom! Fijn dat je al een kamer hebt weten te bemachtigen; dan kun je komende zomer alvast een beetje de stad en omgeving gaan verkennen. Hoop dat je het snel je draai vindt.quote:Op zondag 10 juli 2011 19:06 schreef placeholder het volgende:
Moleculaire Levenswetenschappen (ik wordt een moleculair zoals ze dat zelf noemen, maar het klinkt zo vies) en ik heb een kamer op de Haarweg. Wat doe jij?
Bedrijfs- en Consumentenwetenschappen. waar op de Haarweg ga je wonen? Niet toevallig bij mij op de afdeling zekerquote:Op zondag 10 juli 2011 19:06 schreef placeholder het volgende:
Moleculaire Levenswetenschappen (ik wordt een moleculair zoals ze dat zelf noemen, maar het klinkt zo vies) en ik heb een kamer op de Haarweg. Wat doe jij?
Zie PM. BBC, leuk! Weer een hele andere tak van sport :-)quote:Op zondag 10 juli 2011 19:25 schreef maen het volgende:
[..]
Bedrijfs- en Consumentenwetenschappen. waar op de Haarweg ga je wonen? Niet toevallig bij mij op de afdeling zeker
Denk dat het wel lukt allemaal. Ben de grote stad gewend, dus zal wel even anders zijn. Maar Wageningen lijkt me vooral heel gezellig. Ik laat het op me af komen. Ik zal het er de komende jaren toch mee moeten doen, of het nou leuk is of niet.quote:Op zondag 10 juli 2011 19:17 schreef Sodium het volgende:
Welkom! Fijn dat je al een kamer hebt weten te bemachtigen; dan kun je komende zomer alvast een beetje de stad en omgeving gaan verkennen. Hoop dat je het snel je draai vindt.
Ik had me in 2010 al ingeschreven. Maar toen kon ik niet meedoen voor de kamers in September. Idealis gebeld, en toen hebben ze mijn datum op 1 januari gezet. De hoogste rang die ik had was 9. Binnen 2 weken had ik een kamerquote:Op zondag 10 juli 2011 20:01 schreef Xenomystus het volgende:
wow, nu al een kamer! Heb je urgentie of heb je je precies na 12u middernacht ingeschreven
Welke rang heb je nu ongeveer? Urgentie bestaat niet meer geloof ik. Maar als het er nog was had ik het niet gehad. Ik woon wel 2u reizen van Wageningen vandaan, maar ze rekenden van treinstation naar treinstation. En dan zou het geen 2u zijn... (limiet was toch 2u reizen voor urgentie?)quote:Op zondag 10 juli 2011 20:10 schreef Xenomystus het volgende:
ahoke, ik heb me ingeschreven rond 3u smiddags op 1 januari maar het schiet nog niet echt op..
Dat is best netjes lijkt me. Denk dat je wel aan een kamer komt voor het begin van het jaar.quote:Op zondag 10 juli 2011 21:14 schreef Xenomystus het volgende:
jawel, alleen geen reisurgentie meer
de rang verschilt heel erg, maar gemiddeld ongeveer rond de 20
Geen idee. Komende vrijdag kan ik m'n sleutel ophalen en gaan kijken. Ik hoop het :-)quote:Op zondag 10 juli 2011 21:39 schreef Xenomystus het volgende:
ik hoop t! En heb je leuke huis/afdelinggenoten?
Dat is een goede... Naar mijn idee is half studerend Wageningen nu op vakantie of bij zijn/haar ouders. Het is echt enorm rustig, zowel op de afdelingen als in de stad zelf.quote:Op zondag 10 juli 2011 21:40 schreef placeholder het volgende:
[..]
Geen idee. Komende vrijdag kan ik m'n sleutel ophalen en gaan kijken. Ik hoop het :-)
Het is een kleine afdeling, dus ik hoop dat ik iemand tegenkom in de vakantie...
Ach. Ik ga zelf ook nog op vakantie, dus heel veel kan ik niet doen in m'n kamer. Over een paar weken trek ik mijn Bob de Bouwer outfit pas aan.quote:Op maandag 11 juli 2011 07:50 schreef Sodium het volgende:
[..]
Dat is een goede... Naar mijn idee is half studerend Wageningen nu op vakantie of bij zijn/haar ouders. Het is echt enorm rustig, zowel op de afdelingen als in de stad zelf.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |