Het was wel te verwachten, hij is ten slotte ook voor ajax, duidelijk geen verstand van sport.quote:Op zondag 12 juni 2011 01:45 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Autosport treurig noemen... In Limburg misschien ja!
Back me up pierre, iemand heeft hier teveel hatorade gedronken.quote:Op zondag 12 juni 2011 01:45 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Autosport treurig noemen... In Limburg misschien ja!
quote:Op zondag 12 juni 2011 03:25 schreef Michhas het volgende:
Bier in Michhas zijn mond is lekker en gezond.
quote:Extremisten hebben zaterdagavond in Pakistan een bloedbad veroorzaakt op een markt in de stad Peshawar. Twee explosieven maakten een einde aan zeker 34 mensenlevens. Daarnaast raakten 90 personen gewond. Het dodental kan nog oplopen, aangezien veel gewonden er slecht aan toe zijn.
Psst, als je ooit je racelicentie wil gaan halen, moet je me even contacten... ik heb vrienden in die business jeweets...quote:Op zondag 12 juni 2011 03:23 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Back me up pierre, iemand heeft hier teveel hatorade gedronken.
Zal ik onthouden. Gisteren toch iets meer gezopen dan ik dacht, voel me niet helemaal top nu.quote:Op zondag 12 juni 2011 08:08 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Psst, als je ooit je racelicentie wil gaan halen, moet je me even contacten... ik heb vrienden in die business jeweets...
Doen, het is namelijk wel heel erg leuk. Maar als je er niks mee gaat doen, is het eigenlijk weggegooid geld. Ik heb het toen ook overwogen, omdat ik via een vriend die jaren in de DSC heeft gereden goedkoop trainingen kon krijgen. Maar vervolgens moet je elk jaar betalen om die licentie te verlengen, en in de praktijk heb je er eigenlijk geen hol aan tenzij je ook daadwerkelijk racet. Als je het wil doen om een goede voertuigbeheersing te krijgen, heb je wellicht meer aan een rijvaardigheidstraining of iets dergelijksquote:Op zondag 12 juni 2011 10:41 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Zal ik onthouden. Gisteren toch iets meer gezopen dan ik dacht, voel me niet helemaal top nu.
Ah thanks, nee lijkt om ook onwijs vet om compititief te gaan racen maar dat kost natuurlijk ook klauwen met geldquote:Op zondag 12 juni 2011 11:04 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Doen, het is namelijk wel heel erg leuk. Maar als je er niks mee gaat doen, is het eigenlijk weggegooid geld. Ik heb het toen ook overwogen, omdat ik via een vriend die jaren in de DSC heeft gereden goedkoop trainingen kon krijgen. Maar vervolgens moet je elk jaar betalen om die licentie te verlengen, en in de praktijk heb je er eigenlijk geen hol aan tenzij je ook daadwerkelijk racet. Als je het wil doen om een goede voertuigbeheersing te krijgen, heb je wellicht meer aan een rijvaardigheidstraining of iets dergelijks
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |