Die hebben beter gereedschap. Zo'n ding werkt gewoon niet. Alleen als dat ding verzekerd is dan zou ik het doen, omdat het dan verplicht is.quote:Op donderdag 9 juni 2011 21:28 schreef Dementor het volgende:
Ja, een inbreker komt ook echt met een pen, tape en een wc rol een huis binnen.
Die gasten trekken zo snel mogelijk alles uit je huis en weg zijn ze.
Ik ga het wel even proberen om dat ding open te krijgen met iets anders dan de originele sleutel.quote:Op donderdag 9 juni 2011 21:31 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Die hebben beter gereedschap. Zo'n ding werkt gewoon niet. Alleen als dat ding verzekerd is dan zou ik het doen, omdat het dan verplicht is.
Holly shit, wann geldquote:Op donderdag 9 juni 2011 20:36 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Nah, net te laat Dementor, de bestelling is weg met Care program en optioneel 4 Gb extra intern geheugen (in totaal 8 dus). De prijs: net geen ¤ 1.500,.-
Rib uit m'n lijf
quote:Op donderdag 9 juni 2011 21:26 schreef Soury het volgende:
Ik heb zo'n lief rokje gekocht. Ja Heks met bloemetjes
Nou ja, die dingen worden tegenwoordig geleverd met een Dual boot systeem (ook windows), ik vraag me dan af waarvoor?quote:
Ik heb de laatste jaren op onze scholen al genoeg ellende gezien met windows machines waar ze video's mee willen maken, duur of goedkoop, altijd storingen, altijd wel wat, je blijft er mee bezig.quote:Op donderdag 9 juni 2011 21:43 schreef Jian het volgende:
[..]
Nou ja, die dingen worden tegenwoordig geleverd met een Dual boot systeem (ook windows), ik vraag me dan af waarvoor?Maar goed Imovie is inderdaad veul sterker dan Moviemaker, maar je kan natuurlijk ook gewoon Adobe Premiere gebruiken
![]()
Nee alle gekheid op een stokje het zijn mooie machines, maar voor 1500.-- zou ik altijd eerst rondneuzen want daar kun je ook veel anders voor kopen.
Hij doet al jaren niets andersquote:
Weet je wie zichzelf het meest moeten verwennen? Dat zijn grosso modo de getrouwde mannen onder onsquote:
10 jaar geleden was Apple master op het gebied van DTP, dat is voorbij.quote:Op donderdag 9 juni 2011 21:47 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik heb de laatste jaren op onze scholen al genoeg ellende gezien met windows machines waar ze video's mee willen maken, duur of goedkoop, altijd storingen, altijd wel wat, je blijft er mee bezig.
Waar ik tien jaar geleden werkte gebruikte men iMacjes, ging altijd goed. Ik vind het zelf ook een vervelende zaak, maar als je ongestoord een videootje wil fabrieken kun je gewoon niet om Apple heen.
Ik ook, dat zei ik puike machines, maar voor dat bedrag zijn er ook heel wat puike Windows machines te koop, zwaarder uitgerust dan die Imacquote:Op donderdag 9 juni 2011 21:55 schreef BobdeStreamer het volgende:
Als je er windoos op gaat draaien dan is het inderdaad zonde van je geld.
Het is de beste bak voor die prijs. Een tweedehands met minder specificaties wil je niet.
Ik ben er stinkend jaloers op
Het Mac OS gaat gewoon veel slimmer om met de beschikbare processorcapaciteit. De samenstelling van een iMac is veel en veel beter qua op elkaar afgestemde hardware. Echt Jian, we hebben op scholen, ook de laatste jaren, al van alles geplaatst qua samenstelling, zowel hard- als software, het blijft ellende. Als er een tadeloze windows bak zou zijn had ik die echt wel gekozenquote:Op donderdag 9 juni 2011 21:54 schreef Jian het volgende:
[..]
10 jaar geleden was Apple master op het gebied van DTP, dat is voorbij.
Ze maken al gebruik van Intel processoren, zit gewoon een i5 in waarschijnlijk, ze gooien er een dual boot systeem in, op zich mooi, maar als je zo goed bent waarom dan een windows boot nodig? Adobe Premiere, draait zowel op een Mac als een PC dus waar gaat het nog over ?
Begrijp me niet verkeerd hoor die iMac zijn puike machines hoor, daar hoor je mij niet over, ik zeg alleen er voor die prijzen nog wel wat anders te koop is
Mac Os, niet zo bijzonder hoor, gewoon Unix (gejat) in een jasje, maar werkt zeker goed. Maar niet lullen over een tadeloze windows bak, dat is apple-junkie-talk. Ik zet voor dat geld een "windows-bak" met i7 naast jouw iMac die qua prestaties echt niet onder doet voor jouw iMac, sterker nog ............... Nogmaals begrijp me niet verkeerd mooie machine die iMac, maar van die Apple-junkie-talk wordt ik altijd een beetje wee.quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:02 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Het Mac OS gaat gewoon veel slimmer om met de beschikbare processorcapaciteit. De samenstelling van een iMac is veel en veel beter qua op elkaar afgestemde hardware. Echt Jian, we hebben op scholen, ook de laatste jaren, al van alles geplaatst qua samenstelling, zowel hard- als software, het blijft ellende. Als er een tadeloze windows bak zou zijn had ik die echt wel gekozen
quote:
Of je kan er niet mee omgaan natuurlijk, maar goed ook dan is het verstandig om eraf te blijven inderdaadquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:03 schreef BobdeStreamer het volgende:
De enige andere keus is dat je dan met een pc gaat werken. De software is zo slecht op elkaar afgestemd ik raak zo'n ding alleen aan als ik gedwongen word.
Ik ben Neo-grammar nazi.quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:13 schreef Jian het volgende:
[..]
Tjeesus, cool dude, goed gezien, hoe doe je dat toch
Dat heb ik ook, maar ervaring heb ik daarnaast ook genoeg, van dichtbij en van wat verder af, . inmiddels 20 jaar. Ik zou nooit gaan voor een Apple als ik ik geen filmpjes zou willen maken. Ik kom met alles wat ik weet alleen nu nergens anders uit.quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:09 schreef Jian het volgende:
maar van die Apple-junkie-talk wordt ik altijd een beetje wee.
Onzin elkaar in de weg zittende drivers is gewoon slecht pc beleid.quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:11 schreef Jian het volgende:
Of je kan er niet mee omgaan natuurlijk, maar goed ook dan is het verstandig om eraf te blijven inderdaad
Blasfemie!quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:15 schreef BobdeStreamer het volgende:
[..]
Onzin elkaar in de weg zittende drivers is gewoon slecht pc beleid.
En begrijp me niet verkeerd de computer die heilig verklaard wordt moet nog uitgevonden worden
Ik vind het zelfs beperkend, omdat je er maar matig mee kunt freubelen en er veel minder software voor beschikbaar is (al komt er wel steeds meer). Anyway, ik kan het altijd nog verkopen, tweedehands zijn ze ook veel meer waard dan een Windows bak.quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:15 schreef Jian het volgende:
Begrijp me goed hoor Teun, ik kraak die iMac niet af, sterker nog, ik zou 'm graag willen hebben hoorAlleen net doen of er geen alternatieven zijn da's voorbehouden aan Apple-junkies
Troost je, wat ik net zei, volgens mij worden die dingen tegenwoordig standaard geleverd met een dual boot systeem. Volgens mij kan je zo in windows opstarten, tis ook eigenlijk gewoon een windows machine die ook Mac Os draaitquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:19 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik vind het zelfs beperkend, omdat je er maar matig mee kunt freubelen en er veel minder software voor beschikbaar is (al komt er wel steeds meer). Anyway, ik kan het altijd nog verkopen, tweedehands zijn ze ook veel meer waard dan een Windows bak.
Jep, kan ik eindelijk Need for Speed, de eerste versie ervan, weer eens spelenquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:22 schreef Jian het volgende:
[..]
Troost je, wat ik net zei, volgens mij worden die dingen tegenwoordig standaard geleverd met een dual boot systeem. Volgens mij kan je zo in windows opstarten, tis ook eigenlijk gewoon een windows machine die ook Mac Os draait
die staat hier in het berghok net als de super en de sega en al die spelletjes een mens koopt en koopt maarquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:18 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Blasfemie!
En de Sint NES dan?
[ afbeelding ]
Je mag hem ruilen met die van mij Teun en dan krijg je er 500 euro bijquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:19 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik vind het zelfs beperkend, omdat je er maar matig mee kunt freubelen en er veel minder software voor beschikbaar is (al komt er wel steeds meer). Anyway, ik kan het altijd nog verkopen, tweedehands zijn ze ook veel meer waard dan een Windows bak.
Niet doen Teun. Iedereen weet dat je nog loop op MS-DOS en de hardware hebt van de jaren '60.quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:25 schreef Teun_ZHV het volgende:
Kunnen we het nu asjeblief weer over wijven en hun usb-poorten hebben, dat is toch veel interessanter
Neuh Bob, doen we niet hè, ik blijf je niet matsenquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:25 schreef BobdeStreamer het volgende:
[..]
Je mag hem ruilen met die van mij Teun en dan krijg je er 500 euro bij
Mijn dochter spaart ze, SNES, Nintendo64, oude gameboys.quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:24 schreef Toverheks het volgende:
[..]
die staat hier in het berghok net als de super en de sega en al die spelletjes een mens koopt en koopt maar
Routine en ervaring plenty dusquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:26 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Niet doen Teun. Iedereen weet dat je nog loop op MS-DOS en de hardware hebt van de jaren '60.
Wie matst wie? Je krijgt er een doos software Final cut Pro alles bijquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:26 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Neuh Bob, doen we niet hè, ik blijf je niet matsen
MS-DOS ligt wel aan de basis van het kapitaal van Bill, moet dus wat goeds in zittenquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:26 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Niet doen Teun. Iedereen weet dat je nog loop op MS-DOS en de hardware hebt van de jaren '60.
Je kunt mij wel matsen met Final cut Proquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:28 schreef BobdeStreamer het volgende:
[..]
Wie matst wie? Je krijgt er een doos software Final cut Pro alles bij![]()
Hij is iets trager maar snel genoeg voor jou
Aan die Bill jaquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:29 schreef Jian het volgende:
ssss
[..]
MS-DOS ligt wel aan de basis van het kapitaal van Bill, moet dus wat goeds in zitten
Had van mij nog steeds mogen bestaan. Ook WP 5.1. Er was geen betere tekstverwerker, het deed precies wat je wilde. Al dat windows gedoe kost klauwen met geld, iedereen loopt te rotzooien met inspringen, tabellen, kolommen en is vooral bezig met plaatjes toevoegen en andere neuzelarij die nergens voor nodig is en geen geld opbrengt.quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:29 schreef Jian het volgende:
ssss
[..]
MS-DOS ligt wel aan de basis van het kapitaal van Bill, moet dus wat goeds in zitten
Kun je zo downloaden, staat op Usenet in a.b.mac.applications 5 dagen geleden gepostquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:30 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Je kunt mij wel matsen met Final cut Pro
Ik gebruik geen usenet, moet ik mij daar nu ook weer in gaan verdiepenquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:35 schreef Jian het volgende:
[..]
Kun je zo downloaden, staat op Usenet in a.b.mac.applications 5 dagen geleden gepost
Dat is wel waar inderdaad, sommige pakketten zijn echt over de top gegaan. Ik was vroeger altijd wel gecharmeerd van Paint Shop Pro, ... tot Corel het overnam en er ik weet niet wat voor toeters en bellen aan ging hangen, traag kutprogramma met allemaal troep die ik niet nodig heb is het nuquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:35 schreef Teun_ZHV het volgende:
Ik hoor het mensen ook al jaren roepen "Ooooh, wat leuk!!!". Jep, leuk is het wel, maar je hebt er verder geen moer aan.
quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:18 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Blasfemie!
En de Sint NES dan?
[ afbeelding ]
Van mij niet, tis wel makkelijk met het downloaden van films en software, dat dan weer welquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:37 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik gebruik geen usenet, moet ik mij daar nu ook weer in gaan verdiepen
Die heb ik er dan mooi even tussen vandaan gepiktquote:
Ik heb dat linkje van jou en Pietje nog ergens, maar het is weer een lastenverzwaring.quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:41 schreef Jian het volgende:
[..]
Van mij niet, tis wel makkelijk met het downloaden van films en software, dat dan weer wel
Jessus, leeft die man nogquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:42 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Die heb ik er dan mooi even tussen vandaan gepikt![]()
Ik ga zaterdag naar zijn concert.
Dat was ook mijn eerste reactiequote:
Kost je iets van 5 of 7 euro per maand. Effe spotnet installeren en je bent klaar. een kind kan de was doen (soury heeft het ookquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:43 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik heb dat linkje van jou en Pietje nog ergens, maar het is weer een lastenverzwaring.
Echt...ow Neil is wel leukquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:42 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Die heb ik er dan mooi even tussen vandaan gepikt![]()
Ik ga zaterdag naar zijn concert.
Staat ie te spelen met gehoorapparaat in en leunend op de stok van Souryquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:45 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat was ook mijn eerste reactie![]()
Ja dus, hij leeft nog, is inmiddels 70, al had ik het idee dat hij al 70 was toen ik nog een tiener was.
Mijn vader was helemaal gek van die muziek. Ik ben geen fan, maar ik kan alles meezingenquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:45 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat was ook mijn eerste reactie![]()
Ja dus, hij leeft nog, is inmiddels 70, al had ik het idee dat hij al 70 was toen ik nog een tiener was.
Als hij nog net zo zingt als dat hij geconserveerd is vermaak ik me well.quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:46 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Staat ie te spelen met gehoorapparaat in en leunend op de stok van Soury
Ik ben ook geen fan, maar ik vind het wel lekkere muziek en het waren ook meer mijn oudere zussen die zijn muziek draaiden, waardoor ik nu nog steeds veel mee kan zingen.quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:47 schreef Jian het volgende:
[..]
Mijn vader was helemaal gek van die muziek. Ik ben geen fan, maar ik kan alles meezingen
Nou...nou....das heul niet slecht voor een man van 70quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:48 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Als hij nog net zo zingt als dat hij geconserveerd is vermaak ik me well.
[ afbeelding ]
Die ziet er idd nog erg jong uitquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:48 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Als hij nog net zo zingt als dat hij geconserveerd is vermaak ik me well.
[ afbeelding ]
Het is ook heel onverwacht, mijn 2 jaar oudere zus stuurde me vanavond een smsje of ik zin had om mee te gaan. Een avondje jeugdsentiment met feel good-muziekquote:
Ik zou wel willen, maar ik voed de baby nogquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:52 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Het is ook heel onverwacht, mijn 2 jaar oudere zus stuurde me vanavond een smsje of ik zin had om mee te gaan. Een avondje jeugdsentiment met feel good-muziek
Er zijn nog kaartjes![]()
De tijd dat je je kindje kan voeden duurt maar zo kort en wie weet zingt Neil over een jaartje of 5 nog een keer A beautiful noise in Nederland.quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik zou wel willen, maar ik voed de baby nog
En gezien hij echt niet uit een flesje drinkt kan ik N. of een oppas niet alleen laten met "als hij wakker wordt dan geef je hem maar een flesje"
kunnen we ze niet aan elkaar koppelen, jou dochter en mijn Hans, kunnen ze een winkeltje beginnenquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:27 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Mijn dochter spaart ze, SNES, Nintendo64, oude gameboys.
Het is net malle Pietje
Wat een Heldinquote:Op donderdag 9 juni 2011 22:27 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Mijn dochter spaart ze, SNES, Nintendo64, oude gameboys.
Vraag je nu of ze dikke tieten heeft?quote:
goedemorgen............quote:Op vrijdag 10 juni 2011 09:00 schreef Copycat het volgende:
[..]
Vraag je nu of ze dikke tieten heeft?
Goedemorgen vanuit mijn schots en scheve huis dat de noeste werkmannen steeds weer voor een nieuwe uitdaging stelt.
rustig wakker wordenquote:
quote:Op vrijdag 10 juni 2011 09:29 schreef Copycat het volgende:
Ik vind het eerlijk gezegd nog wel meevallen, had me op meer herrie en overlast ingesteld. En ja, troep heb je ervan, maar waar gehakt wordt, vallen spaanders, daar ontkom je niet aan.
Alleen komen ze door mijn scheve huis steeds weer voor nieuwe verrassingen te staan. Nu moeten weer wat leidingen verplaatst worden omdat ... euh, waarom ben ik alweer vergeten. Maar iets was scheef.
Maar ik heb wel een nieuwe kraan op mijn slaapkamer, hoor ik net. Ik: "Ik wist niet dat ik daar een kraan had!" Meneer de werkman: "Radiatorkraan, vrouwke ...."
hahahha radiotorkraan, nou jij blij. jij hebt er rommel van ik niet, maar zie ze steeds hele bakstenen uit keukenraam in de container gooien.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 09:29 schreef Copycat het volgende:
Ik vind het eerlijk gezegd nog wel meevallen, had me op meer herrie en overlast ingesteld. En ja, troep heb je ervan, maar waar gehakt wordt, vallen spaanders, daar ontkom je niet aan.
Alleen komen ze door mijn scheve huis steeds weer voor nieuwe verrassingen te staan. Nu moeten weer wat leidingen verplaatst worden omdat ... euh, waarom ben ik alweer vergeten. Maar iets was scheef.
Maar ik heb wel een nieuwe kraan op mijn slaapkamer, hoor ik net. Ik: "Ik wist niet dat ik daar een kraan had!" Meneer de werkman: "Radiatorkraan, vrouwke ...."
Wat zullen ze smullen van de lungo's, dat wordt zeker en vast een mooie badkamerquote:Op vrijdag 10 juni 2011 10:13 schreef Copycat het volgende:
De Lungo's vliegen er doorheen. Zo maar even een extra lading halen bij de Bijenkorf.
jij geeft ze lekkere koffiequote:Op vrijdag 10 juni 2011 10:13 schreef Copycat het volgende:
De Lungo's vliegen er doorheen. Zo maar even een extra lading halen bij de Bijenkorf.
quote:Rutte noemt pensioenakkoord 'iets unieks'
DEN HAAG (AFN) - Premier Mark Rutte is blij dat hij met werkgevers en de vakbeweging een pensioenakkoord kan sluiten. Hij noemde het vrijdag voorafgaand aan het overleg met sociale partners ,,iets unieks'' dat in Nederland een akkoord kan worden gesloten over ,,honderden miljarden en misschien wel de grootste vernieuwing van het pensioenstelsel'' sinds de Tweede Wereldoorlog. ,,Dit is voor iedereen van het grootste belang.''
Verder stelde Rutte dat ,,er stukken op tafel liggen waar de FNV trots op kan zijn'' en hij prees FNV-voorzitter Agnes Jongerius als onderhandelaar, die ,,precies weet wat ze wil''. Hij benadrukte dat het kabinet met de vakcentrale FNV onderhandelt en niet met afzonderlijke FNV-bonden, zoals FNV Bondgenoten dat zich fel verzet tegen het aanstaande pensioenakkoord.
Ik ben bang dat ik het met je eens moet zijn!quote:Op vrijdag 10 juni 2011 10:44 schreef Teun_ZHV het volgende:
Hij -Rutte- komt superlatieven tekort, prijst Jongerius regelrecht de hemel in. Dat kan dus voor de werknemers never nooit een goed akkoord zijn
Bron: Telegraaf.nl
[..]
Die omhoog gevallen trut laat zich keer op keer in de bek schijten door werkgevers en politici.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 10:56 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik ben bang dat ik het met je eens moet zijn!
Ja nou, kan dat kind niet gewoon opzouten? Ergens iets in een keuken gaan doen of zo? Desnoods in de kinderopvang, want daar heeft ze al die jaren het drukst over gemaaktquote:Op vrijdag 10 juni 2011 11:07 schreef Jian het volgende:
Rustig Teun, voor je het weet heb je weer de laatste post
De pensioenleeftijd wordt gekoppeld aan de stijgende levensverwachting en gaat daardoor naar verwachting in 2025 naar 67 jaar.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 11:11 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ja nou, kan dat kind niet gewoon opzouten? Ergens iets in een keuken gaan doen of zo? Desnoods in de kinderopvang, want daar heeft ze al die jaren het drukst over gemaakt
Wel zo veilig dat ze het ff controleren en dat een ander geen misbruik kan maken van je CC zonder dat je het doorhebt.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 10:56 schreef Teun_ZHV het volgende:
Je besteld dus een computer in een webwinkel met creditcard.
12 uur later wordt je gebeld door je bank of het klopt dat er met je creditcard is betaald
14 uur later wordt je gebeld door de Apple Store of het klopt dat er een computer besteld is
Handig allemaal, iedereen die alles na zit te bellen
Die 67 is al dramatisch, maar dat de AOW omhoog gaat ten koste van het pensioen vind ik nóg veel erger. Daar heb je dan al die jaren voor gespaard en ook nog een jaar of vijf extra gestort. Dat doet maar, dat beslist maar over MIJN geld. En dan vanaf de hamerslag ook nog wat extra risico bij de werknemer neerleggen, want de werkgever hoeft dan -in slechte tijden- niet meer te betalen dan hij nu doet.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 11:15 schreef Jian het volgende:
[..]
De pensioenleeftijd wordt gekoppeld aan de stijgende levensverwachting en gaat daardoor naar verwachting in 2025 naar 67 jaar.![]()
Dat maakt dat weer genoeg geld vrij om De Jager de Pensioenfondsen te laten plunderen t.b.v. de GriekenLeve Europa, Hoera, Hoera, Hoera!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |