Ja ze lieten een heeeeeeel klein stukje zien maar gingen toen snel over naar Bostonquote:Op donderdag 16 juni 2011 11:00 schreef Katth het volgende:
Vanmorgen uitgebreid op de radio dat er rellen zijn geweest in Vancouver en dat er zelfs doden zijn gevallen. Zelfs Canadezen kunnen niet tegen hun verlies.
Jammer, da's toch vrij ongebruikelijk in Noord Amerika.quote:Op donderdag 16 juni 2011 11:51 schreef nyny83 het volgende:
Pff, dus niet alleen bij voetbal lopen debiele 'supporters' rond.
Vancouver is Canada, maar ook in Amerika is het normaal hoor,quote:Op donderdag 16 juni 2011 13:16 schreef popolon het volgende:
[..]
Jammer, da's toch vrij ongebruikelijk in Noord Amerika.
Noord Amerika is een continent. En nee, hooliganisme is daar toch stukken onbekender.quote:Op donderdag 16 juni 2011 13:20 schreef Droopie het volgende:
[..]
Vancouver is Canada, maar ook in Amerika is het normaal hoor,
Oh? Het komt geregeld voor hoor.quote:Op donderdag 16 juni 2011 13:16 schreef popolon het volgende:
[..]
Jammer, da's toch vrij ongebruikelijk in Noord Amerika.
Ja tuurlijk.quote:Op donderdag 16 juni 2011 15:25 schreef wdn het volgende:
[..]
Oh? Het komt geregeld voor hoor.
Alleen je zult het niet op TV of in kranten zien want dit wordt gecensureerd.
Gebeurt altijdquote:Op donderdag 16 juni 2011 13:16 schreef popolon het volgende:
[..]
Jammer, da's toch vrij ongebruikelijk in Noord Amerika.
Nee, daar vergis je je inderdaad. Er zijn best vaak rellen daar maar meestal wordt op TV dan meteen iets anders uitgezonden (net als bij tepels, scheldwoorden, obsceen gedrag: publieke zenders kunnen aangeklaagd worden voor wat ze tonen dus ze zijn erg voorzichtig met wat ze uitzenden).quote:Op donderdag 16 juni 2011 15:43 schreef popolon het volgende:
[..]
Ja tuurlijk.Juist niet. De media zit er dan bovenop.
Maar goed, ik zal 't wel verkeerd zien.
Zal best. Mijn verblijf in Boston heeft me in elk geval duidelijk gemaakt dat een hoop amerikanen het zelf niet eens door hebbenquote:Op donderdag 16 juni 2011 16:50 schreef nyny83 het volgende:
Volgens mij woont die jongen zelf in Amerika en weet hij prima wat er wel en niet op tv komt
Dat is omdat ze het niet scheelt en/of het nieuws niet volgen. Maar dat censuurverhaal slaat natuurlijk nergens op.quote:Op donderdag 16 juni 2011 16:54 schreef wdn het volgende:
[..]
Zal best. Mijn verblijf in Boston heeft me in elk geval duidelijk gemaakt dat een hoop amerikanen het zelf niet eens door hebben
It's about timequote:Op donderdag 16 juni 2011 17:03 schreef popolon het volgende:
Ik voorspel een paar magere jaren voor de Red Wings.
quote:Op donderdag 16 juni 2011 17:03 schreef popolon het volgende:
Ik voorspel een paar magere jaren voor de Red Wings.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |