Hier geen last van.quote:Op donderdag 9 juni 2011 11:18 schreef Draganta het volgende:
Even mijn vraag inderdaad in het nieuwe topic zetten
Even iets anders. Ik heb sinds de patch een raar probleem met de 3DS. Hij laadt nu erg lang op. Echt extreem lang. Ik heb de 3DS gisternacht om 0:30 op de cradle gezet, en nu is het lampje nog steeds rood aan het branden. Voor de update gebeurde dit niet. Iemand anders ook last hier van?
Ik heb Zelda eventjes gespeeld en het is prima. GBC-rand om het scherm ook om het wat echter te makenquote:Op donderdag 9 juni 2011 11:21 schreef Aether het volgende:
Hoe is de Game Boy-emulatie? Iemand vreemde glitches gezien?
Kun je savegames van Game Boy kopiëren naar een SD-kaart?
Ik ben blij met mijn groene "ocean blue" 3DSquote:
Nee.quote:Op donderdag 9 juni 2011 11:44 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Als ik er eentje in Japan koop, kan ik daar dan ook europese spellen op spelen?
Hoe kom je aan die rand er omheen? heb ik volgens mij niet bij zelda.quote:Op donderdag 9 juni 2011 11:28 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik heb Zelda eventjes gespeeld en het is prima. GBC-rand om het scherm ook om het wat echter te maken
[ afbeelding ]
Voordeel is trouwens dat je ten alle tijde een save-state kunt maken. Heerlijke optie
SELECT ingedrukt houden bij opstarten.quote:Op donderdag 9 juni 2011 11:49 schreef pugehenis het volgende:
[..]
Hoe kom je aan die rand er omheen? heb ik volgens mij niet bij zelda.
Valt wel mee hoor, zonder select in te drukken bij het starten is het game scherm gewoon net zo hoog als je scherm zelf.quote:Op donderdag 9 juni 2011 11:54 schreef Draganta het volgende:
Is het niet storend dat het beeld zo klein is? Ik heb er ook interesse in, maar het beeld is mij wel te klein.
Ik verwacht dat Cave Story pas veel later op DSiWare wordt gegooid ivm de 3ds versie.quote:Op donderdag 9 juni 2011 10:09 schreef Notorious_Roy het volgende:
Het aanbod DSi Ware is wat matig, ik wilde Cave Story downloaden maar dat kon dus niet. Weet iemand hoe dat precies werkt op 3DS? Is het aanbod tijdelijk en variërend, of wordt het langzaam overgezet maar krijgen we uiteindelijk wel alles?
Das handig om te weten! Als mn 3DS terug is van reparatie, zal ik die zeker aanschaffen!quote:Op donderdag 9 juni 2011 13:17 schreef remcheese het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor, zonder select in te drukken bij het starten is het game scherm gewoon net zo hoog als je scherm zelf.
En wat is de prijs dan? Games van 200 punten 2 Euro, 500 punten 5 Euro, etc.?quote:Op donderdag 9 juni 2011 14:08 schreef Notorious_Roy het volgende:
Het schijnt dat alle DSiWare games overgezet zijn en het kanaal enkel DSiWare Highlights geeft? Maar Cave Story is ook niet te vinden met de zoekfunctie. Wat een bende is het weer Nintendo
-edit- Cave Story is US only
Chronos Twins: 5 euro, Shantae: 12, Mario vs DK: 8, Art Style Picopict: 5.quote:Op donderdag 9 juni 2011 14:36 schreef Redah het volgende:
[..]
En wat is de prijs dan? Games van 200 punten 2 Euro, 500 punten 5 Euro, etc.?
De puntenprijs is precies hetzelfdequote:Op donderdag 9 juni 2011 15:09 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Chronos Twins: 5 euro, Shantae: 12, Mario vs DK: 8, Art Style Picopict: 5.
Geen idee wat de originele prijs in punten was
En zelfs een beetje 3D, alsof je beeldscherm achter het glas van de Game Boy zit.quote:Op donderdag 9 juni 2011 11:28 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik heb Zelda eventjes gespeeld en het is prima. GBC-rand om het scherm ook om het wat echter te maken
[ afbeelding ]
Voordeel is trouwens dat je ten alle tijde een save-state kunt maken. Heerlijke optie
Ik had ook dat die heel lang aan het opladen was, om 23 uur onder stroom gezet volgende ochtend nog niet klaar met opladen...quote:Op donderdag 9 juni 2011 11:18 schreef Draganta het volgende:
Even mijn vraag inderdaad in het nieuwe topic zetten
Even iets anders. Ik heb sinds de patch een raar probleem met de 3DS. Hij laadt nu erg lang op. Echt extreem lang. Ik heb de 3DS gisternacht om 0:30 op de cradle gezet, en nu is het lampje nog steeds rood aan het branden. Voor de update gebeurde dit niet. Iemand anders ook last hier van?
Nintendo heeft hem weer geupdate... Niet heel spannend, maar gisteren stond er nog:quote:Op woensdag 8 juni 2011 17:49 schreef Davyyy het volgende:
Zelda Ocarina Of Time site is geupdate![]()
http://www.nintendo.nl/NO(...)il_3DS_Zelda_Ocarina
haha okee!quote:Op donderdag 9 juni 2011 16:27 schreef Redah het volgende:
[..]
Nintendo heeft hem weer geupdate... Niet heel spannend, maar gisteren stond er nog:
"Word jij de legend-
arische hero of time?"
En die zin (met die afbreking aan het eind) vond ik al heel dubbelzinnigZe hebben het nu maar ingekort
Opladen dee die ook gewoon bij mij, maar het oranje lampje bleef branden, ookal was de batterij volquote:Op donderdag 9 juni 2011 17:06 schreef Redah het volgende:
Mijn 3DS was vannacht leeg gegaan, op de cradle gelegd, en na een anderhalf uurtje gaf hij aan alweer 50% vol te zijn... Dus ik ervaar geen probleem tot zo ver.
Kan iemand mij meer info geven?quote:Op donderdag 9 juni 2011 11:21 schreef Aether het volgende:
Hoe is de Game Boy-emulatie? Iemand vreemde glitches gezien?
Kun je savegames van Game Boy kopiëren naar een SD-kaart?
Wat wil je weten?quote:
Nog geen glitches gezien, werkt prima. Het enige jammer vind ik dat je t scherm niet op full screen kan zetten.quote:
Ja, ik dacht ook al: daar gaan ze problemen mee krijgenquote:Op donderdag 9 juni 2011 16:27 schreef Redah het volgende:
[..]
Nintendo heeft hem weer geupdate... Niet heel spannend, maar gisteren stond er nog:
"Word jij de legend-
arische hero of time?"
En die zin (met die afbreking aan het eind) vond ik al heel dubbelzinnigZe hebben het nu maar ingekort
Mooi, achja binnekort zou er wel weer een update komenquote:Op donderdag 9 juni 2011 19:40 schreef Redah het volgende:
Mijn 'oplaad-lampje' is zojuist uit gegaan. Volgens mij heb ik een 3DS uit een goede batch
batterij werkte op zich nog wel goed hoor. Hij gaf aan dat hij vol was, ondanks dat het lampje brandde. Hij ging ook echt lang mee. Toch klopt dat niet. Ik was bang dat de batterij het binnenkort misschien kon begeven, dus heb ik Nintendo gebeld. Ze hebben aangegeven dat het inderdaad niet goed is, en ik de 3DS + oplader moet laten onderzoeken. Er is maar korte garantie op de accu! Ik ben benieuwd, ik heb ook eens gegoogled naar het probleem, maar vond nog niks.quote:Op donderdag 9 juni 2011 17:09 schreef Davyyy het volgende:
[..]
Opladen dee die ook gewoon bij mij, maar het oranje lampje bleef branden, ookal was de batterij vol![]()
maar volgens mij komt het door de nieuwe update, ben aan het google en ik ben niet de enige die dat heeft...
wel lullig, waarschijnlijk heeft @Draganta z'n 3DS voor niks opgestuurd...
Klopt, dat heb ik dus ook, maar kijk hier maar eens:quote:Op donderdag 9 juni 2011 20:37 schreef Draganta het volgende:
[..]
batterij werkte op zich nog wel goed hoor. Hij gaf aan dat hij vol was, ondanks dat het lampje brandde. Hij ging ook echt lang mee. Toch klopt dat niet. Ik was bang dat de batterij het binnenkort misschien kon begeven, dus heb ik Nintendo gebeld. Ze hebben aangegeven dat het inderdaad niet goed is, en ik de 3DS + oplader moet laten onderzoeken. Er is maar korte garantie op de accu! Ik ben benieuwd, ik heb ook eens gegoogled naar het probleem, maar vond nog niks.
inderdaar.quote:Op donderdag 9 juni 2011 21:13 schreef __Saviour__ het volgende:
Behoorlijk slordig. Voor je een update uitgeeft moet die door en door getest zijn.
Nintendo kan het ook niet duizenden units testen. Waarschijnlijk is het een zeldzaam probleempje, anders waren ze er wel achter gekomen.quote:Op donderdag 9 juni 2011 21:15 schreef Davyyy het volgende:
[..]
inderdaar.
lijkt me ook sterk dat het een hardware fout is die ''opeens'' tevoorschijn komt bij vele mensen
Da's de enige mogelijkheid. Maar je kunt ook beginnen met Select (dan krijg je de map) en dan rustig Start, A en B erbij indrukken. Je hoeft ze niet per sé alle 4 in één keer te raken, als je ze uiteindelijk maar tegelijkertijd ingedrukt hebtquote:Op donderdag 9 juni 2011 20:25 schreef Jesse_ het volgende:
Hoe save ik eigenlijk in link's awakening dx? Afgezien van de save states
(a + b + start + select lukt onmogelijk tegelijkertijd)
Ik las ook ergens dat mensen het probleem verholpen hadden door de batterij uit de 3DS te halen. Nu heb ik dat niet gedaan, maar is mijn 3DS vannacht dus wel een paar uur hartstikke leeg geweest. Wellicht dat dat helpt en ik daarom het probleem niet heb?quote:Op donderdag 9 juni 2011 20:41 schreef Davyyy het volgende:
Klopt, dat heb ik dus ook, maar kijk hier maar eens:
http://techforums.nintendo.com/message/37175
http://3dsforums.com/nint(...)esnt-turn-off-16629/
Dus ik denk toch dat het een software fout is, en dat het met de eerst volgende update verholpen word.
Mijn 3DS was ook helemaal leeg, maar toen ik hem opgeladen had was hij wel gewoon 'vol' alleen het lampje blijft aan, waardoor je denkt dat die nog steeds aan het opladen is,quote:Op donderdag 9 juni 2011 21:54 schreef Redah het volgende:
[..]
Ik las ook ergens dat mensen het probleem verholpen hadden door de batterij uit de 3DS te halen. Nu heb ik dat niet gedaan, maar is mijn 3DS vannacht dus wel een paar uur hartstikke leeg geweest. Wellicht dat dat helpt en ik daarom het probleem niet heb?
quote:We just had it confirmed that the upcoming DSiWare, 3DS-compatible version of The Legend of Zelda: Four Swords is a port of the GBA game; the one that was included on the GBA port of A Link to the Past.
There is no word of the game having online components at this point, and I wouldn't count on it, either. This is a free game we're talking about here. Nintendo isn't making a profit, so we can't really expect them to spend a lot of money on enhancing this already fantastic local multiplayer experience.
Jammer van het online, maar zou mooi zijn als hij ook in de 3DS shop komt.quote:Op donderdag 9 juni 2011 23:06 schreef Redah het volgende:
![]()
http://www.destructoid.co(...)uestion-203415.phtml
[..]
Four Swords wordt jammer, heb geen vrienden met een dsi of 3ds. Dan maar zielig in m'n eentje spelen.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 00:10 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Four Swords wordt ook gratis?! Beter!!! Wanneer komt die erin te staan dan?
Net voor het eerst Excite Bike serieus een tijdje gespeeld. Is best wel lijp eigenlijk
Op de GBA had je minimaal twee spelers nodig.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 00:18 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Kon je die game wel alleen spelen?! Mja wie weet propt Nintendo er een Multiplayer in, als verrassing...
Ik zou ff wachten als ik jou was. Staat naast die twee titels nog niet veel bijzonders in de shop...
Precies, en we krijgen de GBA-port. Vandaar dat ik baal, want met de versie op de GBA-SP kon ik ook al niks bij gebrek aan vrienden (met het spel)quote:Op vrijdag 10 juni 2011 11:37 schreef Aether het volgende:
Op de GBA had je minimaal twee spelers nodig.
De Gamecube-versie was IIRC gelijk aan de GBA-versie maar kon je ook alleen spelen.
Het is in ieder geval makkelijker te spelen: geen kabels nodig en op DSi/3DS te spelen.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 11:40 schreef Redah het volgende:
[..]
Precies, en we krijgen de GBA-port. Vandaar dat ik baal, want met de versie op de GBA-SP kon ik ook al niks bij gebrek aan vrienden (met het spel)
Ik kreeg de indruk dat ze hem alleen maar voor de DSi gingen releasen.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 11:51 schreef Aether het volgende:
[..]
Het is in ieder geval makkelijker te spelen: geen kabels nodig en op DSi/3DS te spelen.
OK, ging ervan uit dat DSi gewoon een onderdeel is van de eShop...quote:Op vrijdag 10 juni 2011 11:54 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Ik kreeg de indruk dat ze hem alleen maar voor de DSi gingen releasen.
Nee. En je kan alleen vrijgegeven DSi games overzetten naar de 3DS.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 11:57 schreef Aether het volgende:
[..]
OK, ging ervan uit dat DSi gewoon een onderdeel is van de eShop...
Nice, dan kan ik hem dus altijd nog met mezelf gaan spelenquote:Op vrijdag 10 juni 2011 12:04 schreef Redah het volgende:
Het wordt een DSi release die 3DS compatible is. Hij komt dus ook in de 3DS eShop te staan, maar met resolutie e.d. van een DSiWare game.
Apart dat ze die winkels zo gescheiden hebben...quote:Op vrijdag 10 juni 2011 12:04 schreef Redah het volgende:
Het wordt een DSi release die 3DS compatible is. Hij komt dus ook in de 3DS eShop te staan, maar met resolutie e.d. van een DSiWare game.
Nee, het is exact hetzelfde spel, alleen zal de 3DS, net als met huidige DSiWare games, dan gewoon in DSi-modus draaien.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 12:09 schreef Aether het volgende:
Apart dat ze die winkels zo gescheiden hebben...
In feite bestaan er gewoon twee versies van een DSiWare-spel?
Ja, dat begrijp ik. Het lijkt alleen nu alsof er een speciale versie voor de DSiWare is en een speciale voor de (3DS) eShop.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 13:05 schreef Redah het volgende:
[..]
Nee, het is exact hetzelfde spel, alleen zal de 3DS, net als met huidige DSiWare games, dan gewoon in DSi-modus draaien.
Ik wil Cave Story, die schijnt goed te zijn, maar helaas US-onlyquote:Op vrijdag 10 juni 2011 15:24 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Zijn al die titels te vinden met de zoekknop dan ofzo?!
Wat zijn must-haves eigenlijk? Link's Awakening ga ik vanavond sowieso kopen, maar naar welke titels moet ik dan zoeken volgens jullie?!
Alles met een hoge scorequote:Op vrijdag 10 juni 2011 15:24 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Zijn al die titels te vinden met de zoekknop dan ofzo?!
Wat zijn must-haves eigenlijk? Link's Awakening ga ik vanavond sowieso kopen, maar naar welke titels moet ik dan zoeken volgens jullie?!
Het heeft mij als klein jochie ook vele uren gekost voordat ik het in de gaten had... Maar ga met een volledig volgeladen arsenaal naar binnen en het lukt jequote:Op vrijdag 10 juni 2011 15:40 schreef arucard het volgende:
Links Awakening heeft wel een onmogelijke eindbaas trouwensIk heb hem in ieder geval nooit kunnen verslaan.
Dit kreeg ik net te zien op de nintendo site...quote:Mogelijk phishing op Europese Nintendo-site
We hebben ontdekt dat gebruikers van de Europese Nintendo-site mogelijk phishing kunnen ondervinden. Hier doen wij op dit moment onderzoek naar. De bescherming van onze klanten geniet bij ons de hoogste prioriteit en dus hebben we de voorzorg genomen om onmiddellijk bepaalde gedeelten van de site tot nader order te sluiten. We willen je verzekeren dat wij geen bank-, credit card- of adresgegevens van onze klanten op de Europese Nintendo-site bewaren, dus deze gegevens lopen geen risico.
Phishing is wanneer iemand je persoonlijke informatie, zoals gebruikersnamen of wachtwoorden, probeert te achterhalen door zich voor te doen als een betrouwbaar persoon of bedrijf, via elektronische communicatie zoals emails of websites.
We bieden onze excuses aan voor mogelijk veroorzaakte ongemakken. Mocht je verdere vragen of zorgen hebben, neem dan contact op met de klantenservice van Nintendo.
Vervelende is dat je hier niet zo heel veel aan kunt doen. Zo zou je bijvoorbeeld het domein www.nintemdo.nl kunnen registreren, en daar een kopie van www.nintendo.nl opzetten. De meeste mensen zal die m ipv n in de naam niet opvallen, en dus lustig hun gegevens invullen.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 19:17 schreef Davyyy het volgende:
oow okee, niet gezien![]()
maar als ze uiteindelijk alle informatie hebben (gaan we niet van uit natuurlijk), kunnen ze wel hacken, dus valt wel een soort van onder hacken dan toch?
ik zag hem een paar dagen geleden ookquote:Op vrijdag 10 juni 2011 19:17 schreef Redah het volgende:
Ik zag net een reclame voor Ocarina of Time 3DS op RTL8
Goed dat ze nu eindelijk eens een echte game hypen ipv al die recente "Wii is zo goed voor je drukke gezin"-meuk
Kan me eigenlijk niet herinneren wanneer Nintendo voor het laatst reclame maakte voor een game die nog niet uit was.
Ja daar ergerde ik me ook aan, dat ze nu nog reclame maakten voor games die in 2009 nieuw waren. Terwijl er echt wel goede games waren om reclame voor te maken, maar dat paste blijkbaar niet in hun strategie. Dus ik ben wel blij dat ze nu in ieder geval een focus op een 'hardcore' game leggen.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 19:25 schreef DE_krumpel het volgende:
ik zag hem een paar dagen geleden ook![]()
met de reclames was het wel stom dat ze een jaar naar release van new super mario bros nog steeds reclame ervoor maakte
http://uk.ds.ign.com/articles/108/1082189p1.htmlquote:Op vrijdag 10 juni 2011 15:24 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Zijn al die titels te vinden met de zoekknop dan ofzo?!
Wat zijn must-haves eigenlijk? Link's Awakening ga ik vanavond sowieso kopen, maar naar welke titels moet ik dan zoeken volgens jullie?!
Pilotwingsquote:Op vrijdag 10 juni 2011 20:15 schreef LDS het volgende:
Ik zit met een dilemma. Ik wil eigenlijk een game voor de 3DS om lekker te spelen op de vakantie, en het liefste effe een potje tussendoor ofzo. Zelda valt eigenlijk af dus. Ik twijfel eigenlijk tussen 3 games: LEGO Pirates(die lijkt me het minst, maargoed) en SFIV en DOA:dimensions. Iemand die me iets kan aanraden?:)
Pilotwings heb ik al:) Nouja het wordt dus denk ik SFIV of DOA, blijft lastig, DOA heb ik op de xbox gehad, sfiv op de iphone. lastig lastigquote:Op vrijdag 10 juni 2011 20:18 schreef Redah het volgende:
[..]
Pilotwingskorte levels, zoektochten voor als je even wat rustiger aan wil doen...
Ik ben zelf helemaal klaar met het spel, maar als je hem nog niet gespeeld hebt is die ideaal op vakantie
Is die al uitquote:Op zaterdag 11 juni 2011 10:21 schreef Sharana_LV het volgende:
Zelda ocearina of time 3ds voor 33 euro te koop bij saturn in heerhugowaard!
zou vrijdag pas uitkomen maar er staat niets in de folder dat het pas vanaf vrijdag verkocht wordt, dus ik ga zo even bellen en anders rij ik er heen, is toch dichtbijquote:
Ben benieuwd...quote:Op zaterdag 11 juni 2011 11:41 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
zou vrijdag pas uitkomen maar er staat niets in de folder dat het pas vanaf vrijdag verkocht wordt, dus ik ga zo even bellen en anders rij ik er heen, is toch dichtbij
300?! Hmm kon er toch maar een paar vinden. Zag wel een RPG game staan die me wel tof leek, maar vragen ze 8 euro voor :/quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
Er staan ruim 300 DSiWare games in de eShop. DSiWare is vrijwel volledig compatible met eShop op een paar uitzonderingen na.
Laat ff weten danquote:Op zaterdag 11 juni 2011 11:41 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
zou vrijdag pas uitkomen maar er staat niets in de folder dat het pas vanaf vrijdag verkocht wordt, dus ik ga zo even bellen en anders rij ik er heen, is toch dichtbij
Heb hem gespeeld op m'n telefoon, game is al tijden beschikbaar op iOS en Android, en was opzich wel oke.quote:Op zaterdag 11 juni 2011 13:21 schreef Nick-GizMo het volgende:
Ah Zenonia was het, iemand die de game kent? En of het iets is, anders begin ik aan Chrono Trigger
http://dsiware.nintendolife.com/games/dsiware/zenonia
Hmm misschien toch maar eens downloaden
9/10 stond op die ene site met hoge scores van DSiware titelsquote:Op zaterdag 11 juni 2011 15:07 schreef Notorious_Roy het volgende:
Cijfer? Het ziet er ietwat simpel uit en ik denk dat ik dan liever full price retail RPGs speel
Reviews doen me niets, ik hoor liever jullie meningquote:Op zaterdag 11 juni 2011 15:30 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
9/10 stond op die ene site met hoge scores van DSiware titels
Als ik zo heel snel kijk, vind ik het er kut uit zien.quote:Op zaterdag 11 juni 2011 15:41 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Reviews doen me niets, ik hoor liever jullie mening
Ik ken heel de game niet, daarom vroeg ik het ook hierquote:Op zaterdag 11 juni 2011 15:41 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Reviews doen me niets, ik hoor liever jullie mening
Is Sharana_LV nu aan het Zelda'en of niet?quote:Op zaterdag 11 juni 2011 11:41 schreef Sharana_LV het volgende:
zou vrijdag pas uitkomen maar er staat niets in de folder dat het pas vanaf vrijdag verkocht wordt, dus ik ga zo even bellen en anders rij ik er heen, is toch dichtbij
Eensquote:Op zaterdag 11 juni 2011 17:23 schreef Jesse_ het volgende:
De beste aankoop in de eShop is wat mij betreft Link's Awakening, wat een top game
helaas werd er geen reclame gemaakt voor prachtgames als okami en okamidenquote:Op vrijdag 10 juni 2011 19:28 schreef Redah het volgende:
[..]
Ja daar ergerde ik me ook aan, dat ze nu nog reclame maakten voor games die in 2009 nieuw waren. Terwijl er echt wel goede games waren om reclame voor te maken, maar dat paste blijkbaar niet in hun strategie. Dus ik ben wel blij dat ze nu in ieder geval een focus op een 'hardcore' game leggen.
Ze moeten ook wel eigenlijk, willen ze die 3DS'en nog slijten
Ah ja, vrouwquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |