Regenquote:Op maandag 20 juni 2011 08:55 schreef Sequencial het volgende:
Dat gemekker over de regen, gewoon een poncho kopen voor 50 cent en niet je nieuwste schoenen aandoen.
quote:Op maandag 20 juni 2011 08:55 schreef Sequencial het volgende:
Wild Romance in de stromende regen, de zanger was solidair met ons toeschouwers door tijdens een mini-moesson gewoon voor op het podium te blijven staan, daarna een droge bloes aan te trekken om 5 minuten later opnieuw doorweekt te zijn. Held.
Dat gemekker over de regen, gewoon een poncho kopen voor 50 cent en niet je nieuwste schoenen aandoen.
P.S. Kim, gaat het met je knie? En respect voor het decolleté van je achtergrondzangeres, letterlijk een openingsact
Bagger, alleen maar Nederlandstalige muziek, net als dat er bij C'est la Vie ook veel te veel Nederlandse muziek was.quote:
Parc Sandur (Plus Markt) is gewoon open op zondag hoor.quote:Op zondag 8 januari 2012 16:23 schreef Hugo__Boss het volgende:
Tegenwoordig kan ik me ook in dit topic bijvoegen.
Bevalt opzich wel, maar zit dan ook wel in het goeie deel denk ik. Wat me opvalt:
- Er bestaat nog een Super de Boer hier in de Rietlanden en de supermarkten zijn niet op zondag open. Sowieso is zondag nog echt zondag, terwijl ik gewend was dat het bijna dezelfde dag was als zaterdag ofzo.
- Station Emmen Zuid is alleen te bereiken vanaf de kant waar geen huis staat. Moet je honderden meters omlopen voor je onder het spoor door kan terwijl het hemelsbreed 5 min lopen is.
En las ik nou ergens dat er een Mediamarkt komt? Waar en wanneer?
Wat een nieuwsquote:Op zondag 8 januari 2012 16:32 schreef Rekkie het volgende:
Overigens het heeft er alle schijn van dat de Orchidee Inn (onder de bioscoop) een doorstart gaat maken.
Het is redelijk 'nieuw' inderdaad.quote:
quote:Op zondag 8 januari 2012 17:23 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Het is redelijk 'nieuw' inderdaad.
Gelukkig loopt dit topic door jouw nieuws toevoegingen enorm storm
Ik kan het niet bij houden hoor.
Nee je gokt niet, je praat uit ervaring.quote:Op zondag 8 januari 2012 18:42 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Ik gok op een vadsig wokrestaurant voor kampers en ander tuig.
Ja man. Kom dagelijks in emmenquote:Op zondag 8 januari 2012 18:47 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Nee je gokt niet, je praat uit ervaring.
Ik kom ook niet dagelijks in Emmen, ik wok ook niet met regelmaat maar ik weet wel dat ik slechts een enkele keer een kamper met zijn vriendin heb gezien. En ze komen echt niet met een hele groep de boel even verstieren ofzo.quote:Op zondag 8 januari 2012 18:56 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Ja man. Kom dagelijks in emmenen wokken tussen kampers is echt mijn ding
Het 30jaren plan was een uitvergrotingquote:Op maandag 9 januari 2012 12:53 schreef Rekkie het volgende:
dat 30jaren lijkt wat overdreven want er schijnt al goedkeuring te zijn.
De financieringsaanvraag is namelijk als (zo goed als) rond.
Al 100 jaarquote:Op maandag 9 januari 2012 13:49 schreef schommelstoel het volgende:
Nog iets nieuws misschien, Exodus zou weer open gaan.
quote:Op maandag 9 januari 2012 13:49 schreef schommelstoel het volgende:
Nog iets nieuws misschien, Exodus zou weer open gaan.
Heb jij echt niets beter te melden kereltje.quote:
Exodus gaat weer open, echt nieuwsquote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:55 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Heb jij echt niets beter te melden kereltje.
Ik doe maar aan hear-say hoor, bronnen zijn voor Fok!ers. Wat ik begrepen heb is dat er schulden zijn, misschien dat de eigenaar die niet op zich wil nemen. Dan gok ik dat het gaat om schulden van de vorige huurder aan de eigenaar. Allemaal speculaas, maar het zou een verklaring kunnen zijn.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 17:04 schreef Catch22- het volgende:
Waarom? Je huurt dat pand. Neem niet aan dat de (turkse) eigenaar daar afstand van doet.
Waar komt die te zitten dan? Afgelopen zondag eens in die plus geweest maar ik vind het net een campingwinkel, daar ga je niet echt je dagelijkse boodschappen halen. C1000 en aldi naast elkaar in nieuw amsterdam beviel eigenlijk wel goed! Dichterbij, niet betaald parkeren zoals de aldi in emmen en veel minder druk.quote:Op zondag 8 januari 2012 16:29 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Parc Sandur (Plus Markt) is gewoon open op zondag hoor.
MediaMarkt komst (wanneer) in nog niet geheel duidelijk. Maar hij komt!
En de Lidl 300 meter verder opquote:Op maandag 16 januari 2012 21:30 schreef Hugo__Boss het volgende:
[..]
Waar komt die te zitten dan? Afgelopen zondag eens in die plus geweest maar ik vind het net een campingwinkel, daar ga je niet echt je dagelijkse boodschappen halen. C1000 en aldi naast elkaar in nieuw amsterdam beviel eigenlijk wel goed! Dichterbij, niet betaald parkeren zoals de aldi in emmen en veel minder druk.
Ze zijn al bezig!quote:Op maandag 16 januari 2012 21:37 schreef Knutknuttsson het volgende:
De MediaMarkt kwam toch aan het Noorderplein? Of is dat inmiddels ook alweer anders?
Ik denk dat de mensen uit Parc Sandur daar anders over denken.quote:Op maandag 16 januari 2012 21:30 schreef Hugo__Boss het volgende:
[..]
Waar komt die te zitten dan? Afgelopen zondag eens in die plus geweest maar ik vind het net een campingwinkel, daar ga je niet echt je dagelijkse boodschappen halen.
Ben ik niet zo kapot van, maar die zit ook 5 min fietsen in de rietlanden.quote:
Toch gaan er genoeg mensen heen voor dagelijkse dingen.quote:Op maandag 16 januari 2012 22:58 schreef Hugo__Boss het volgende:
Tja, sorry! Ben nog een stad als Breda gewend heMaargoed, kan me gewoon niet voorstellen dat je daar je dagelijkse boodschappen kan doen. Vind het echt een winkel waar je ff heengaat als je een dingetje bent vergeten ofzo.
[..]
Ben ik niet zo kapot van, maar die zit ook 5 min fietsen in de rietlanden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |