Jawel, maar de foto locatie is buiten...quote:
ik ben al aan het avondeten aant denkenquote:
10 uur wakker, 10 voor half 11 stond mn collega voor de deur om me op te halen, en daarna druktequote:
Eet smakkelijk danquote:Op woensdag 8 juni 2011 14:28 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
10 uur wakker, 10 voor half 11 stond mn collega voor de deur om me op te halen, en daarna drukteHeb er nu pas tijd voor.
Dankje. Kan iemand mijn bazin schoppen trouwens?quote:
Tuurlijk, adres, kamer?quote:Op woensdag 8 juni 2011 14:30 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Dankje. Kan iemand mijn bazin schoppen trouwens?
Smakelijk.quote:
mja een 5770 klinkt idd niet echt als een gamerkaart.quote:Op woensdag 8 juni 2011 13:51 schreef lipjes het volgende:
[..]
pfoe goeie, wat zat er ook alweer in
AMD sowieso met een professioneel Mobo van asus voor CFX support, echter gebruik ik CFX nog niet.
zeker niet omda tik nu krap bij kas zit en ik maar even een 5770je heb gekocht die uiteindelijk oververhit
opslag is in ieder geval om en nabij de 20TB
ik dacht dat je al aan het werk was ? of telt dat niet ?quote:Op woensdag 8 juni 2011 14:30 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Dankje. Kan iemand mijn bazin schoppen trouwens?
neu is even een tijdelijke kaart tot ik genoeg heb voor x6 (of dan al x8) cpu's en wat krachtige beeldkanonnen in CFXquote:Op woensdag 8 juni 2011 14:33 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
mja een 5770 klinkt idd niet echt als een gamerkaart.
nou ik ben blij dat ik van CFX af ben, klotezooi van AMD. brak als de hel.
Welk nummer / album / live registratie?quote:
Ik ben aan t werk. Maar zij komt steeds te laat (vandaag een uurquote:Op woensdag 8 juni 2011 14:34 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
ik dacht dat je al aan het werk was ? of telt dat niet ?
zometeen de cd in de auto nog maar eens opzettenquote:
CD's: Meteora en Hybrid Theoryquote:Op woensdag 8 juni 2011 14:38 schreef Mc.Chicken het volgende:
[..]
Welk nummer / album / live registratie?
I love those! Voor Hybrid. Lekker rauw waren ze toen nog.quote:
Hybrid en Meteora waren ook nog minder commercieel. Het laatste album is al heel wat commercieler en dus ook softer om meer publiek aan te spreken.quote:Op woensdag 8 juni 2011 14:41 schreef Mc.Chicken het volgende:
[..]
I love those! Voor Hybrid. Lekker rauw waren ze toen nog.
Laatste album vind ik ook wel goed maar is meer voor pussies.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |