We zullen het zienquote:Op woensdag 22 juni 2011 12:02 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Over dat 'Football club' hè... Stel dat ik dan inderdaad Vitesse kies (er vanuitgaande dat dit mogelijk is en het niet alleen om de grote Europese clubs gaat), dan kom je toch nooit in de top te staan in de ranglijsten? Dus dan kiest toch iedereen voor Barcelona, Real Madrid en Chelsea?
Goddelijkquote:Op woensdag 22 juni 2011 12:07 schreef StijnDa het volgende:
[..]
We zullen het zienMaakt mij niet zo heel veel uit, ik kies gewoon voor PSV.
Is dat lekker trouwens een tosti met tomaat en kaas?
Eerste FIFA 11 halen hèquote:
Dan ga ik dat even proberenquote:Op woensdag 22 juni 2011 12:10 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Goddelijk
[..]
Eerste FIFA 11 halen hè
Klopt.quote:Op woensdag 22 juni 2011 12:10 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Goddelijk
[..]
Eerste FIFA 11 halen hè
Lol wat? Fifa 11 dribbelt echt heerlijk en nee, ik gebruik NOOIT trucjes.quote:Op woensdag 8 juni 2011 16:52 schreef gniffie het volgende:
Dribbelen gaat dus de PES kant op, daar faalde FIFA altijd zo hard in
En geen kiddy graphics meer![]()
Ook grappig dat PES het pass gevoel van FIFA dan weer probeert te benaderen
Inclusief Ultimate team trouwens. Kan best leuk wordenquote:Op woensdag 22 juni 2011 14:12 schreef mash_ het volgende:
EA SPORTS FIFA
FIFA 12 on PC is announced! Same game engine and features as 360/PS3, full details: http://easf.www.easports.com/uk/football/news/fifa12-pc-02
Je kan niet iemand puur op techniek passeren, mede doordat je tegenstander automatisch en perfect getimed zijn poot uitzet.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 21:42 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Lol wat? Fifa 11 dribbelt echt heerlijk en nee, ik gebruik NOOIT trucjes.
Je lult echt compleet onzin, beter post je gewoon helemaal niet. 'Momentum'quote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:14 schreef gniffie het volgende:
[..]
Je kan niet iemand puur op techniek passeren, mede doordat je tegenstander automatisch en perfect getimed zijn poot uitzet.
Ook is er geen gevoel van momentum.
quote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:33 schreef emokid het volgende:
[..]
Je lult echt compleet onzin, beter post je gewoon helemaal niet. 'Momentum'Dat je gewoon niet goed genoeg bent om te kunnen dribblen wil niet gelijk zeggen dat het slecht is uitgewerkt.
Euhm, juist wel. Ik time altijd mijn kap en draai momenten zo dat ik er vrijwel altijd langs kom...quote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:14 schreef gniffie het volgende:
[..]
Je kan niet iemand puur op techniek passeren, mede doordat je tegenstander automatisch en perfect getimed zijn poot uitzet.
Ook is er geen gevoel van momentum.
Ik ben absoluut niet goed in dribbelen, maar zelfs ik kom langs tegenstanders heen zonder truukjes. Timing + richtinggevoel, dipshit.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:56 schreef gniffie het volgende:
[..]jij bent ook niet serieus te nemen. Je kan enkel passeren met truukjes, niet door de verdediger op het verkeerde been te zetten. Dat jij dat niet ziet, kan ik niks aan doen
Beetje jammer dat je gewoon sinds oktober, bijna een jaar lang, het spel verkeerd hebt geïnterpreteerd. Het is echter niet te laat, je kunt het nog leren. FIFA 12 komt pas in september uit.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:56 schreef gniffie het volgende:
[..]jij bent ook niet serieus te nemen. Je kan enkel passeren met truukjes, niet door de verdediger op het verkeerde been te zetten. Dat jij dat niet ziet, kan ik niks aan doen
Volgens mij ging het over wie wel en wie niet met 'truukjes' in FIFA 11 zijn tegenstander kan passeren. En in die discussie wil ik me niet eens mengen, dus ik hou het nog maar even bij politieagent uithangenquote:Op zondag 26 juni 2011 03:34 schreef emokid het volgende:
Dit gaat nog steeds over FIFA 11 ten opzichte van dat wat FIFA 12 moet worden. Je mag je best in de discussie mengen maar ga geen politieagent uithangen hier.
Nee, het ging over de vooruitgang van het passeren in FIFA 11 ten opzichte van FIFA 12. En aangezien ook jij niet kunt lezen zal ik het voorkauwen, de titel van dit topic is: "Fifa 12".quote:Op zondag 26 juni 2011 03:55 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Volgens mij ging het over wie wel en wie niet met 'truukjes' in FIFA 11 zijn tegenstander kan passeren. En in die discussie wil ik me niet eens mengen, dus ik hou het nog maar even bij politieagent uithangen
Juist ja. Eigenlijk gaat het dus over de achteruitgang in FIFA 12? Duidelijk. Ga gerust verder met de discussie, ik bemoei me nergens meer mee..quote:Op zondag 26 juni 2011 12:13 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Nee, het ging over de vooruitgang van het passeren in FIFA 11 ten opzichte van FIFA 12. En aangezien ook jij niet kunt lezen zal ik het voorkauwen, de titel van dit topic is: "Fifa 12".
Dat zie jij heel goed, volgens Gniffie althans.quote:Op zondag 26 juni 2011 15:09 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Juist ja. Eigenlijk gaat het dus over de achteruitgang in FIFA 12? Duidelijk. Ga gerust verder met de discussie, ik bemoei me nergens meer mee..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |