Daar heb je inderdaad gelijk in. Wat physics e.d. betreft valt er nog een hoop te verbeteren, en dat is meestal het eerste dat opvalt direct na de graphics.quote:Op woensdag 8 juni 2011 10:57 schreef Tain het volgende:
Ik denk dat die verschillen nog vrij goed zichtbaar gaan zijn. De laatste jaren gaat de ontwikkeling steeds meer de kant op van physics, licht- en weerseffecten bijv.
Hopelijk meer info over online en specs van het ding.quote:Roundtable time info:
Tuesday, June 7, 2011:
-Nintendo roundtable, number one @ 5:30PM PT - 7:30PM PT, 8:30PM ET - 10:30PM ET
Wednesday, June 8, 2011:
-Nintendo roundtable, number two @ 5:30PM PT - 7:30PM PT, 8:30PM ET - 10:30PM ET
http://www.joystiq.com/2011/06/04/e3-2011-the-big-schedule/
Alleen: Hoe gaat spel dan verder als je op je ninPad gaat spelen. Heb je dan geen motion scanner meer of zo? Of bijv bij Zelda werd het als je inventory gebruikt en je moet dan opeens switchen tussen normaal beeld of inventory op je ninPad?quote:Op woensdag 8 juni 2011 11:59 schreef speknek het volgende:
Hoe tof kan Aliens worden als de eh, tablet waar nog geen hippe naam voor is, gebruikt wordt als motion scanner?
Ik denk dat de opties per game anders zijn. Misschien dat je sommige games niet verder kan spelen op je WiiPad.quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:26 schreef Tain het volgende:
[..]
Alleen: Hoe gaat spel dan verder als je op je ninPad gaat spelen. Heb je dan geen motion scanner meer of zo?
Het verder kunnen spelen wordt wel als grote feature gebracht en zou jammer zijn als dat bij sommige spellen niet zou werken.quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik denk dat de opties per game anders zijn. Misschien dat je sommige games niet verder kan spelen op je WiiPad.
Touchscreen zal daar wel veel gebruikt gaan worden als je er op speelt zonder motion scanner.quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:26 schreef Tain het volgende:
[..]
Alleen: Hoe gaat spel dan verder als je op je ninPad gaat spelen. Heb je dan geen motion scanner meer of zo? Of bijv bij Zelda werd het als je inventory gebruikt en je moet dan opeens switchen tussen normaal beeld of inventory op je ninPad?
Nice ff zit lezen en hij wilde het spel gewoon zelf aankondigen en doet het gewoon de baas.quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:22 schreef gniffie het volgende:
[..]
Hopelijk meer info over online en specs van het ding.
Waarom is bijna niemand hyped op dit forum![]()
![]()
Edit: Roundtable 1 http://e3.gamespot.com/st(...)developer-roundtable
Sweet.quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:06 schreef gniffie het volgende:
http://uk.ign.com/videos/2011/06/07/e3-2011-wii-u-zelda-hd-demo
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zelda, denk dat die er over 4 jaar is![]()
(als we geluk hebben
Goede vondstquote:Op woensdag 8 juni 2011 13:08 schreef speknek het volgende:
Bewijs dat de vogel/koi techdemo realtime is:
Omdat ze 6-7 jaar te laat zijn ?quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:22 schreef gniffie het volgende:
Waarom is bijna niemand hyped op dit forum![]()
![]()
Nintendo steelt toch weer de show op deze manier.quote:Op woensdag 8 juni 2011 13:08 schreef speknek het volgende:
Bewijs dat de vogel/koi techdemo realtime is:
Het zijn de zelfde pookjes als nu die op de 3DSquote:Op woensdag 8 juni 2011 13:01 schreef gniffie het volgende:
De pookjes schijnen niet inklikbaar te zijn, kan alleen nog geen bron daarover van een grote gamesite vinden
Niet rennen/knifen in cod
Ik denk dat uiteindelijk die upgrade er wel gaat komen zodat Sony meekan met de speciale edities van de multiplatform games. Ik denk alleen niet dat de PSV lekker is om zo lang op te gamen, door het gebrek aan vleugels en triggers en de kleine analoge nub. Daarnaast zul je ws. ook meer latency krijgen omdat hij niet als streaming device en controller gebouwd is.quote:Op woensdag 8 juni 2011 13:20 schreef AQuila360 het volgende:
Ik ben niet overtuigd door die hele Wii U
Dan zie ik meer in de Vita (onderweg) + Daarna door gaan op de ps3
Alleen het scherm doet echt iets en dan de camera/gyroscope maar ze kunne makkelijk een soort laptop accu kwijt in de ding.quote:Op woensdag 8 juni 2011 13:34 schreef Aether het volgende:
Begrijp ik het goed dat de WiiU het beeld draadloos naar de controller verstuurt? Er zal wel een behoorlijke accu inzitten maar 3 à 4 uur is dan wel max. speeltijd.
Hoeft inderdaad niet zelf te renderen maar het continu draadloos versturen van video vreet ook energie. Weet niet hoelang een iPad naar een Apple TV kan streamen via AirPlay? Is in principe hetzelfde idee.quote:Op woensdag 8 juni 2011 13:37 schreef speknek het volgende:
Het zal vooral het scherm zijn die energie vreet. De controller processor hoeft niets zelf te renderen, alleen door te geven. Daarnaast is het ding groot genoeg om er een fikse accu in te zetten, als ze daarvoor gaan althans.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |