quote:Vitesse geeft hoop op komst Van den Brom op
John van den Brom lijkt een overgang naar Vitesse definitief te kunnen vergeten. De Arnhemse club heeft dinsdagavond opnieuw onderhandeld met zijn huidige werkgever ADO Den Haag. Beide clubs kwamen er echter opnieuw niet uit, aldus Paul van der Kraan, algemeen directeur van Vitesse op de clubwebsite.
,,Het verschil tussen vraag en aanbod bleef te groot, waardoor een akkoord door beide partijen onmogelijk werd geacht'', aldus Van der Kraan. ,,Daarom zijn de onderhandelingen van beide kanten stopgezet. Wij hebben naar onze mening een meer dan reëel bod neergelegd, maar ADO Den Haag denkt daar op haar beurt anders over. Je weet het uiteindelijk nooit in het voetbal, maar ik heb dan ook niet meer het gevoel dat wij hier nog over gaan praten.''
Vitesse, dat zondag begint met trainen, gaat nu vermoedelijk op zoek naar een andere trainer. Van der Kraan: ,,Wij proberen zo snel mogelijk met de juiste oplossing te komen.''
Misschien alleen bij het achtelijke inteelt gedeelte van de supporters....quote:Op dinsdag 28 juni 2011 14:25 schreef forzaudinese het volgende:
V.d Brom is alle Respect kwijt in Den Haag! TERECHT! stiekum achter de rug van de club om met vitesse gaan praten terwijl de weken daar voor de ene na de andere speler is gehaald op zijn advies!En dan een week voor dat de 1e training begint pas aan de club melden dat hij al een persoonlijk akkoord heeft met vitesse en zo de club(den haag) voor het blok zet!BAH
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=141007quote:'Schijnbaar mag ik ze niet helpen en twijfelden ze dus aan me'
Woensdag, 29 juni 2011 om 12:53
Wesley Verhoek was in het afgelopen seizoen één van de betere spelers bij ADO Den Haag en staat dan ook in de belangstelling van clubs uit binnen- en buitenland. De aanvaller heeft desondanks aangegeven dat hij zijn tot 2012 doorlopende contract in Den Haag wil verlengen, maar ADO zit daar niet op te wachten: “Ik dacht goed te zijn voor mijn cluppie, en dan dit.”
Na de laatste wedstrijd van het seizoen stapte Verhoek op eigen initiatief naar de clubleiding. “Ik zag het wel zitten, mijn contract bijvoorbeeld met vier jaar verlengen, en dan kon ADO een flinke transfersom opnemen in mijn contract zodat alle partijen erop vooruitgingen”, zegt de aanvaller in Voetbal International. “We hebben het seizoen geëvalueerd. Het was voor de club en voor mezelf een fantastisch jaar.”
“Omdat ik nu mijn laatste contractjaar inga en ADO alleen op 1 april 2012 de optie kan lichten voor nog één seizoen, heb ik vanuit mezelf voorgesteld om mijn contract open te breken voor een lange periode. Ik heb het erg naar mijn zin en kon de club verder helpen”, vervolgt Verhoek. “Ik was enthousiast. Het was ook een prettig gesprek met Mark van der Kallen (eigenaar ADO, red.), tot het moment dat ik mee wil de denken.”
ADO ziet het niet zitten om Verhoek direct voor langere tijd vast te leggen: “Mijn voorstel veranderde de sfeer rigoureus. Zij zagen het niet zitten om mijn contract te verlengen. Het was zelfs geen mogelijkheid om nu al mijn optie te lichten. Schijnbaar mag ik ze niet helpen en twijfelden ze dus aan me. Het kan in ieder geval niet aan de financiën liggen, want ik behoor absoluut niet tot de grootverdieners in de selectie.” Van der Kallen spreekt dat tegen. Verhoek: “Dat steekt me. Het strookt namelijk totaal niet met de werkelijkheid. Ze moeten wel de waarheid vertellen.”
Dat was Verhoek inderdaad. Maar opzich stonden beide ploegen toen rond dezelfde plek in de competitie, dus de gedachte was niet heel raar. Van Heracles naar Utrecht is ook een stap vooruit, maar geen gigantische. Dan moet je dus een overweging maken, of je wil vertrekken om een relatief kleine stap omhoog te zetten.quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:14 schreef Tha_Duck het volgende:
Verhoek was toch degene die niet naar Utreg wilde in de winter omdat dat geen stap vooruit zou zijn?
Nu wil ik niet zeggen dat wij zo'n prachtig seizoen hebben gedraaid of elk jaar mee doen voor de prijzen. Maar ik mag toch wel veilig stellen dat Utreg t.o.v. Ado een stap vooruit is? Ik denk dat hij hiermee zijn hand al overspeeld heeft.
Nu de, verwachte, leegloop begonnen is ziet hij de bui al hangen denk ik.
We moeten nog maar zien waar we staan met de selectie dit jaar. Inderdaad, Kubik en Bulykin zijn er niet meer, maar dat waren dan ook twee huurlingen, en daarbij, wellicht dat Bulykin toch weer een seizoen mee gaat draaien.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:02 schreef Tha_Duck het volgende:
Ado Ado Ado... Wat zijn jullie toch aan het doen? Alle goede jongens gaan de deur uit, en dit jaar wordt het waarschijnlijk weer kloten in de marge.
Die van de Brom is ook een apenlul overigens. Als ie nou nog een overstap zou willen maken naar een betere club... Maar fietstas is een zielloze prutclub waar ze bewijzen dat je met geld geen wedstrijden wint. Hij gaat puur voor het geld, want laten we eerlijk zijn: ieder normaal denkend mens zou liever met Ado een paar mooie Europese wedstrijden spelen en proberen bij de eerste 10 te eindigen dit seizoen dan dat je gaat trainen bij een club waar je ontslagen wordt als je een ruft laat zonder toestemming van de baas en waarvan je weet dat ze nog jaren degradatievoetbal moeten spelen...
quote:k zal je uit de brand helpen..........
Zondag 7 augustus om 14.30 is ie er weer !
Hij komt lachend de spelerstunnel uitlopen en roept : Here's Johnny !
De prijs van een goed seizoen.quote:Op donderdag 30 juni 2011 08:16 schreef admiraal_anaal het volgende:
Is het uitverkoop bij ADO ofzo?
Derijck, Toornstra, Vd Brom, Verhoekfijn allemaal zoveel onrust vlak voor het nieuwe seizoen met Europees voetbal voor de deur
Dat ben ik met je eens, ik probeer het echter structureel te bekijken. En ja, natuurlijk heb ik een beetje een gekleurde bril. Maar als je nu kijkt naar Strootman bijvoorbeeld, met kleine stappen komt hij er wel. Vanuit de Jupiler League naar ons (kleine stap) en nu naar PSV (kleine stap). Het is heel gevaarlijk als voetballer bij een ploeg normaal onderin om dat soort uitspraken te doen. Zeker als er geen concrete belangstelling is voor een grote stap.quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:53 schreef zlakto het volgende:
[..]
Dat was Verhoek inderdaad. Maar opzich stonden beide ploegen toen rond dezelfde plek in de competitie, dus de gedachte was niet heel raar. Van Heracles naar Utrecht is ook een stap vooruit, maar geen gigantische. Dan moet je dus een overweging maken, of je wil vertrekken om een relatief kleine stap omhoog te zetten.
quote:Op maandag 27 juni 2011 13:39 schreef Caland het volgende:
Ik zie Van den Brom eigenlijk nog steeds wel naar Vitesse gaan. Dat heeft Jordania binnen 2 dagen wel gefixt.
Je gaat door voor de koelkast. Voortaan ook even de duur goed voorspellen.quote:
Zeker! Meestal zingen we "je komt Den Haag niet uit" maar het is Brom toch gelukt...quote:Op donderdag 30 juni 2011 14:35 schreef Caland het volgende:
Gaat een leuke pot worden die eerste van de competitie.
Hopen dat ze niet weer beginnen over NSB enzo. Is wel logisch op zich, maar je hebt net een beetje een goede naam opgebouwd.quote:Op donderdag 30 juni 2011 14:37 schreef troje het volgende:
[..]
Zeker! Meestal zingen we "je komt Den Haag niet uit" maar het is Brom toch gelukt...
joh als het bij een beetje "Johnny NSB NSB, Johnny NSB" blijft is dat toch niet erg, vind ik een beetje van hetzelfde kaliber als "we willen seks met die blonde". Ik denk ook dat het voor de meesten eerder spottend bedoelt is.quote:Op donderdag 30 juni 2011 14:48 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Hopen dat ze niet weer beginnen over NSB enzo. Is wel logisch op zich, maar je hebt net een beetje een goede naam opgebouwd.
Ja maar het geeft de zeikers weer een reden om te zeiken.quote:Op donderdag 30 juni 2011 15:16 schreef no1uknow het volgende:
[..]
joh als het bij een beetje "Johnny NSB NSB, Johnny NSB" blijft is dat toch niet erg, vind ik een beetje van hetzelfde kaliber als "we willen seks met die blonde". Ik denk ook dat het voor de meesten eerder spottend bedoelt is.
Boeiend, dat maakt Den Haag toch ook Den Haag. Of je moet zo'n kutjesclub willen worden.quote:Op donderdag 30 juni 2011 15:26 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Ja maar het geeft de zeikers weer een reden om te zeiken.
Ja dus?quote:Op donderdag 30 juni 2011 15:26 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Ja maar het geeft de zeikers weer een reden om te zeiken.
We hoeven geen kutjesclub te worden, maar er is wel een verschil tussen een karikatuur tekenen van vdBrom met een koffer met geld en hem de gehele wedstrijd uitschelden (want ik denk niet dat het bij alleen nsb blijft)quote:Op donderdag 30 juni 2011 15:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Boeiend, dat maakt Den Haag toch ook Den Haag. Of je moet zo'n kutjesclub willen worden.
Als ik even voor jullie mag spreken
Hij wilde wel erg graag weg dusquote:Trainer John van den Brom heeft zelf meebetaald aan zijn afkoopsom om zijn overgang van ADO Den Haag naar Vitesse te forceren. Dat maakte algemeen directeur Paul van der Kraan donderdag in het Gelredome bekend.
"In de nacht van woensdag op donderdag heb ik tot in de kleine uurtjes gesproken met John en zijn zaakwaarnemer Louis Laros", lichtte hij toe. "ADO wilde niet meer bewegen en wij hadden met Vitesse ook een eindbod gedaan. We hebben John uiteindelijk gevraagd om het gat te dichten. Daar moest hij een nachtje over slapen. Gelukkig gaf hij donderdagochtend het verlossende jawoord."
Van den Brom moest lachen toen hem werd gevraagd of hij veel geld van zijn nieuwe contract (of van zijn spaargeld) had moeten inleveren. Na een korte bedenktijd pakte hij zijn glas met champagne en zei: "Proost!"
quote:V/d Brom: Zaakwaarnemer en ik zijn bedreigd
John van den Brom (44) is de komende twee seizoenen tóch trainer van Vitesse. Met ADO Den Haag werd gisteren alsnog een akkoord bereikt over de te betalen afkoopsom van vier ton. Opluchting dus in Arnhem, Den Haag én Amersfoort waar Van den Brom met gemengde gevoelens worstelde. 'Mijn reputatie heeft door deze hele zaak een tikje gehad.'
Ik was gaan nadenken: wat nu? Ik filosofeerde al over het hervatten van mijn werk bij ADO. Ik besefte echter dat teruggaan niet makkelijk zou zijn. De supporters zouden vast op een bepaalde manier reageren.
Terwijl John van den Brom zijn glas cola light naast zich op een tafeltje zet, doet hij een ontboezeming. 'De afgelopen dagen ben ik bedreigd, evenals Louis (Laros; red.), mijn zaakwaarnemer. En dat mijn dochter met haar iPad binnenkomt en zegt: 'Pap, kijk wat ze over je schrijven', ja, dat heeft allemaal pijn gedaan.'
Kijk, dat alles is natuurlijk slecht en dat hoor je me echt niet goed praten, maar kom op, john weet hoe dat gaat. Hij moet zich niet zo aanstellen. Zeker niet over dingen op internet. Bedreigingen via post of email kunnen niet. Daar hebben zelfs de supporters van Midden-Noord zich ooit over uitgesproken.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 13:08 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Gelukkig hebben de 'supporters' van ADO hun ware aard weer goed laten zien de afgelopen week.
[..]
Ja natuurlijk, bij iedere club worden trainers die naar hun droomclub willen vertrekken bedreigd.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 17:17 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Kijk, dat alles is natuurlijk slecht en dat hoor je me echt niet goed praten, maar kom op, john weet hoe dat gaat. Hij moet zich niet zo aanstellen. Zeker niet over dingen op internet. Bedreigingen via post of email kunnen niet. Daar hebben zelfs de supporters van Midden-Noord zich ooit over uitgesproken.
Bovendien is dit natuurlijk bij elke club het geval, maar goed.
De harde kern (de mensen die wel ADO door dik & dun steunen, niet die successupporters die nu wel massaal naar het stadion trekken) van ADO zijn echt idioten dus dit verbaasd mij niks. Het enige wat je hun wel na kan geven is het al jaren steunen van hun club, ook als ze bijna degraderen. Ach volgend jaar is het stadion weer 3/4 leeg omdat ADO niks presteert. Die supporters ben je liever kwijt dan rijk denk ik dan.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 13:08 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Gelukkig hebben de 'supporters' van ADO hun ware aard weer goed laten zien de afgelopen week.
[..]
hé, bedankt he! Jezus christus zeg.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 02:18 schreef Equites het volgende:
[..]
De harde kern (de mensen die wel ADO door dik & dun steunen, niet die successupporters die nu wel massaal naar het stadion trekken) van ADO zijn echt idioten dus dit verbaasd mij niks. Het enige wat je hun wel na kan geven is het al jaren steunen van hun club, ook als ze bijna degraderen. Ach volgend jaar is het stadion weer 3/4 leeg omdat ADO niks presteert. Die supporters ben je liever kwijt dan rijk denk ik dan.
Ahhhquote:Op vrijdag 1 juli 2011 13:08 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Gelukkig hebben de 'supporters' van ADO hun ware aard weer goed laten zien de afgelopen week.
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |