quote:Op dinsdag 7 juni 2011 15:17 schreef Hephaistos. het volgende:
Ik ben toch wel benieuwd naar de reden dat je ouders vraagtekens bij hem hebben... Je zegt dat er nooit iets heftigs is gebeurd, maar waarom mogen ze hem dan niet?
quote:Ze vinden hem onvolwassen, en niet goed zorgen voor mij.
Je bent 21, je moet niets meer... misschien moet je ze dat eens recht in het gezicht zeggen. Behalve natuurlijk als je hun nog nodig hebt, en dat gevoel heb ik een beetje.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 15:25 schreef Eendagskuiken het volgende:
Ja, mijn ouders zijn .. anders denk ik. Ik kan het niet echt uitleggen, is altijd zo geweest. Moet overal toestemming voor vragen.
Lekker simpel, al zou ik op mijn 30e nog thuiswonen (doe ik niet), dan nog heb ik me aan te passen aan de regels van mijn ouders. Als TS weg wilt dan mag dat zeker, maar kan goed zijn dat het contact minder wordt en er evt geen financiële steun meer is.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 15:24 schreef NeNuntiumNecare het volgende:
Je bent 21 en je mag naar hem toe van je ouders? Eh, leg dat eens uit? 21 is volwassen, tenminste, wel in mijn wereld...
Je bent oud genoeg om zulke beslissingen zelf te nemen natuurlijk. Ik vind het op zich wel begrijpelijk dat ze bezorgd zijn, gezien jouw gezondheid, het leeftijdsverschil en jullie verschillende levensfases.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 15:25 schreef Eendagskuiken het volgende:
Ja, mijn ouders zijn .. anders denk ik. Ik kan het niet echt uitleggen, is altijd zo geweest. Moet overal toestemming voor vragen.
Als dat soort dingen blijven hangen dat gaat het meestal om wat er gezegd is, niet om hoe hard en lang jij hebt zitten janken.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 15:24 schreef Eendagskuiken het volgende:
Ze hebben ons wel eens ruzie horen maken via de telefoon, ik janken en overstuur, na een uurtje was alles weer goed maar bij hun blijven dat soort dingen hangen.
Als ik bij hem ben eten we vaak lekker makkelijk, omdat hij een keuken deelt met een huisgenoot etc vind ik niet fijn daar te koken. Hij ook niet. Vroeger in zijn oude huis kookte we wel.
Tsja, van die kleine (voor mij) dingetjes die mijn ouders heel belangrijk vinden..
Ja, thuis in hun huis... dat snap ik ook nog wel. Over simpel gesproken... duh...quote:Op dinsdag 7 juni 2011 15:29 schreef Adames het volgende:
[..]
Lekker simpel, al zou ik op mijn 30e nog thuiswonen (doe ik niet), dan nog heb ik me aan te passen aan de regels van mijn ouders. Als TS weg wilt dan mag dat zeker, maar kan goed zijn dat het contact minder wordt en er evt geen financiële steun meer is.
Dus hij heeft jouw stufi en wajong nodig om de kosten voor zijn flatje te kunnen betalen?quote:
quote:Op dinsdag 7 juni 2011 15:58 schreef kwiwi het volgende:
Ik begrijp je ouders ergens wel.. Als ik het verhaal zo lees zou ik me ook afvragen of je wel met hem moet gaan samenwonen nu. Jullie hebben schijnbaar beiden nog (psychische) en financiële problemen, dus wellicht is het handig om die eerst enigszins op te lossen.
Laat hem die eerst wegwerken voor hij jou daar ook in betrekt (en ja, door samen te gaan wonen doet hij dat).quote:
Dat dacht een studiegenootje van me ook, en nou zit ze in de schulden door haar 'vriend'quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:07 schreef Eendagskuiken het volgende:
hij zal geen misbruik van mij maken.
Ja, dat kan dus wel een deurwaarder boeit het geen ene hol van wie het is als jullie samen wonen (relatie of niet) pech gehad alles van waarde kan zonder pardon (mits rechtelijk bevel) worden ingevorderd en de kans is dan heel erg klein dat je het terug krijgtquote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:14 schreef Eendagskuiken het volgende:
Ik denk dat ik mijn vriend wel zo goed ken dat hij dat niet zal doen. Hij is echt niet voor het geld bij mij. Anders had hij wel iemand anders gezocht.
De situatie die jij schets, zal bij ons nooit zo ver lopen, daar ben ik zelf altijd nog bij.
Met die schuld word hij geholpen.
Leandra, de pony's zijn mijn bezit, die kunnen niet zomaar afgepakt worden door de schuld van mijn vriend.
Hij kan zijn flat betalen, word geholpen met zijn schuld, en zal mij nooit vragen samen te gaan wonen als hij weet dat het gedoomd is om die reden.
We zullen het niet breed hebben, dat begrijp ik en heb ik vrede mee.
Dat geldt misschien als iemand bij je op kamers woont, of het de schulden van je thuiswonende meerderjarige kind zijn, maar binnen een relatie is de deurwaarder daar niet zo gevoelig voor: anders kan de een zich ongegeneerd in de nesten werken omdat de partner op papier overal eigenaar van is? Denk het nietquote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:19 schreef Eendagskuiken het volgende:
- Een deurwaarder kan voor andermans schulden in principe geen beslag leggen op goederen
die jouw eigendom zijn, zolang je een voldoende bewijs van eigendom kan leveren.
Heel verstandig.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:25 schreef Eendagskuiken het volgende:
We gaan het een en anders uitzoeken wat betreft de schuld. Het zou ook niet zijn bedoeling zijn om mij in de nesten te werken. Eens kijken wat er mogelijk is.
Verder gewoon hele goede afspraken maken, lijkt me.
Inschrijven op zijn woning is wel voordeliger ivm hogere stufi en eventueel huursubsidiequote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:21 schreef Leandra het volgende:
Ik denk dat je heel goed moet uitzoeken dat zijn schulden uitsluitend zijn schulden blijven, en dat jouw bezit niet kan worden gebruikt om zijn schulden in te lossen... Ik liet de pony's en alle andere zaken met enige waarde voorlopig bij m'n ouders als ik jou was.
En dat is natuurlijk ook een optie; eerst eens een jaartje op proef samenwonen, zonder dat je daar officieel woont, kun je altijd nog terug naar je ouders als het niet bevalt, of er officieel gaan wonen als hij zijn problemen opgelost heeft.
Ik kende mijn ex na 5 jaar door en door, dacht ik. Maar toch dumpte hij me voor iemand anders, ging er vandoor met de auto en 6000 euro van mijn ouders waar ik nog een jaar achteraan heb moeten zitten én de helft van betaald. Wees minder naïef dan ik, zou ik zo zeggen.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:14 schreef Eendagskuiken het volgende:
Ik denk dat ik mijn vriend wel zo goed ken dat hij dat niet zal doen. Hij is echt niet voor het geld bij mij. Anders had hij wel iemand anders gezocht.
De situatie die jij schets, zal bij ons nooit zo ver lopen, daar ben ik zelf altijd nog bij.
Met die schuld word hij geholpen.
Dat kan wél. Hoef je alleen maar een huishouden voor samen te runnen.quote:Leandra, de pony's zijn mijn bezit, die kunnen niet zomaar afgepakt worden door de schuld van mijn vriend.
Nu nog. Tot je zelf zover bent dat je kinderen wil, dan wil je het wel breed genoeg hebben.quote:Hij kan zijn flat betalen, word geholpen met zijn schuld, en zal mij nooit vragen samen te gaan wonen als hij weet dat het gedoomd is om die reden.
We zullen het niet breed hebben, dat begrijp ik en heb ik vrede mee.
Ja, en in een andere stuatie zou ik ook denken "haar ouders zien wel heel veel beren op de weg" maar in deze hebben ze gelijk en mag de financiële haalbaarheid van samenwonen met een 34-jarige niet meer afhangen van een paar euro meer huurtoeslag, zeker niet met de risico's die er in dit geval aan vastzitten.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:26 schreef Adames het volgende:
[..]
Inschrijven op zijn woning is wel voordeliger ivm hogere stufi en eventueel huursubsidie
Maar je wilt daar wel samen gaan wonen terwijl je een keuken met nog iemand moet delen.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 15:24 schreef Eendagskuiken het volgende:
Als ik bij hem ben eten we vaak lekker makkelijk, omdat hij een keuken deelt met een huisgenoot etc vind ik niet fijn daar te koken. Hij ook niet. Vroeger in zijn oude huis kookte we wel.
Meisje van 21 gaat wonen bij haar vriend van 34 met schulden. Dat vind jij geen reden voor een paar goede adviezen?quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:38 schreef Re het volgende:
[..]
echt hoor
mijn god wat een pessimistisch volkje hier
meer bestraffende toespraken geloof ik, wat een verzuurd stel ouwe wijven zit hier zegquote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:40 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Meisje van 21 gaat wonen bij haar vriend van 34 met schulden. Dat vind jij geen reden voor een paar goede adviezen?
Er komen nog wel meer jongens hoor. Ook jongens die wel wat te bieden hebben en waar je je wel op je gemak bij voelt.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:38 schreef Eendagskuiken het volgende:
Mijn vriend krijgt zelf huursubsidie.
Als ik zover ben voor kids, is mijn vriend van zijn schuld af.
De andere reacties zijn een beetje krom.
Niet iedereen is perfect. En mijn vriend heeft het niet makkelijk, dat is zo. Maar hij is ontzettend lief voor mij. En we zijn helemaal gek op elkaar.
Ik heb liever mijn vriend MET zijn problemen. Dan een perfecte vent waar ik niets mee gemeen heb of voor voel. En geloof me, die heb ik al gehad. Meneer was in alles perfect. maar ik was niet gelukkig.
Nou ja zeg, dat vind ik vrij flauw.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:43 schreef Re het volgende:
[..]
meer bestraffende toespraken geloof ik, wat een verzuurd stel ouwe wijven zit hier zeg
Ik snap anders best dat je ouders zich zorgen maken. Je bent nog nieteens aan het studeren maar gaat samenwonen met een 34-jarige met een dochter, die ook nog eens psychische en financiele problemen heeft. Volgens mij ben jij gewoon te jong om je te realiseren wat je je op de hals haalt.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:38 schreef Eendagskuiken het volgende:
Ik heb liever mijn vriend MET zijn problemen. Dan een perfecte vent waar ik niets mee gemeen heb of voor voel. En geloof me, die heb ik al gehad. Meneer was in alles perfect. maar ik was niet gelukkig.
Nouja het is een soort trend voor jonge semi depri, onzekere meisjes om een oudere vriend die niks voorstelt in het leven te nemen om ze te troosten. En dat is jammer. Je moet niet vluchten in zo'n sneue vriend, je moet zelf een volwassen vrouw worden. Gewoon gelukkig van jezelf zijn en leven.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:43 schreef Re het volgende:
[..]
meer bestraffende toespraken geloof ik, wat een verzuurd stel ouwe wijven zit hier zeg
lees jezelf en die andere dames even terug, dat zit toch vol met verzuring...quote:
nou ja volgens bepaalde restricties die je een ander op wil leggen natuurlijk...quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:45 schreef Mishu het volgende:
[..]
Nouja het is een soort trend voor jonge semi depri, onzekere meisjes om een oudere vriend die niks voorstelt in het leven te nemen om ze te troosten. En dat is jammer. Je moet niet vluchten in zo'n sneue vriend, je moet zelf een volwassen vrouw worden. Gewoon gelukkig van jezelf zijn en leven.
Misschien moet je zelf nog eens wat beter lezen, want ik zie geen verzuring, hoor.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:46 schreef Re het volgende:
[..]
lees jezelf en die andere dames even terug, dat zit toch vol met verzuring...
Maak gewoon goede afspraken, leg een en ander vast bij een notaris en laat dat kind lekker haar leven leiden ipv de beschermende moeder te spelen, als het fout gaat dan gaat het fout, maar men lijkt hier wel te hopen dat het fout moet gaan, stel je voor zeg
Wat is er verzuurd aan als mensen hier vinden dat ze dom bezig is? Ze maakt uiteindelijk zelf de beslissing, niet wij.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:46 schreef Re het volgende:
lees jezelf en die andere dames even terug, dat zit toch vol met verzuring...
Op het moment dat jij daar woont ben je ook opvoeder, je kunt wel roepen van niet, maar dan kun je niet alleen maar meer de leuke vriendin van dingen met haar doen, ze is dan immers ook in jouw huis, waar de dingen gaan zoals jij het wilt, en niet zoals een 9-jarige het wenst.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:42 schreef Eendagskuiken het volgende:
Dat over die keuken snap ik niet. het is anders als een ''vreemd' iemand zijn zooi laat liggen in een keuken, smerigheid van een ander ...
Mijn pony's zijn mini's. Deze kunnen op een stuk weiland gestald worden. Ik heb waarschijnlijk al wat gevonden. Nu betaal ik 75 voor de 2 per maand. Dierenartsen potje word wel gemaakt uiteraard.
Zijn dochter woont bij de moeder verder weg. Als ze komt ben ik niet haar moeder, maar de vriendin van haar papa waar ze leuke dingen mee doet. Opvoeden doe ik niet.
En ze trekt zelf al de conclusie dat ze er goed naar moet kijken, en moet kijken wat voor afspraken ze kunnen maken.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:47 schreef Catbert het volgende:
[..]
Wat is er verzuurd aan als mensen hier vinden dat ze dom bezig is? Ze maakt uiteindelijk zelf de beslissing, niet wij.
ik vind het gewoon van die zure reacties, amusant verder wel hoorquote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:47 schreef Catbert het volgende:
[..]
Wat is er verzuurd aan als mensen hier vinden dat ze dom bezig is? Ze maakt uiteindelijk zelf de beslissing, niet wij.
Hem dumpen is waarschijnlijk helemaal niet makkelijk, zo te lezen.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:48 schreef Eendagskuiken het volgende:
Ik snap ook best dat mijn ouders niet staan te springen. Maar als ik op mijn snufferd val, leer ik daar van.
Mijn vriend is geen sneue bedoeling, lapzwans en wat voor meer hij hier uitgemaakt word.
Hij heeft problemen, en werkt daar aan. Hij heeft al 2 jaar mij als vriendin, en omdat we van elkaar houden, en ik het huis uit wil, willen we graag samen wonen met zijn tween.
En dat hij een zooi bij zich meedraagt. Ja, dat is klote!
Maar moet ik hem daarom maar dumpen? Beetje makkelijk, niet.
Ik vecht graag voor iets wat ik lief heb.
Toen hij dus 29 was en jij 16. Moet ik daar 'blij' van worden? Oh nee, sorry, hij was 27 en jij 14...quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:50 schreef Eendagskuiken het volgende:
Hihi, mijn vriend is niet zo een vent van in de 30 die een jong broekie wilt, hoor.
We kennen elkaar al 5 jaar voor dat we een relatie kregen.
Ja, want als je een naïef 21-jarig kind wat tips geeft om te voorkomen dat ze alles kwijtraakt aan een vent die z'n zaken niet op orde heeft dan ben je een verzuurd oud wijf...quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:43 schreef Re het volgende:
[..]
meer bestraffende toespraken geloof ik, wat een verzuurd stel ouwe wijven zit hier zeg
Inderdaad. Ik heb 10 jaar terug ook een scharrel met 2 kinderen gehad, en vooral 't meisje ging zich heel erg aan mij hechten. Nu heb vind ik kinderen op zich wel leuk, maar het was niet serieus, en ik vond het ook erg sneu voor die kleine (6 jaar toen) dat haar nieuwe semi-pappa opeens na 3 maanden weer pleite was. Dat hakt er daar flink in.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:48 schreef Leandra het volgende:
Op het moment dat jij daar woont ben je ook opvoeder, je kunt wel roepen van niet, maar dan kun je niet alleen maar meer de leuke vriendin van dingen met haar doen, ze is dan immers ook in jouw huis, waar de dingen gaan zoals jij het wilt, en niet zoals een 9-jarige het wenst.
Als je echt denkt dat je kunt samenwonen zonder op te voeden dan kun je nog wat verrassingen verwachten.
Die zal je vaak genoeg gaan zien. En dat kind ziet jou toch als een soort moederfiguur, ook al wil je dat niet.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:53 schreef Eendagskuiken het volgende:
1. Zijn dochter woont niet bij hem thuis, maar bij zijn ex-vriendin
Je moet lekker doen wat je wil. Maar het is niet meer dan logisch dat je ouders het er volledig niet mee eens gaan zijn, dus je zult moeten kiezen.quote:Catbert, kennen ja. Verder niks. We hadden allebei een relatie op dat moment. (ik een vriendje dan) Denk wat je wilt denken, sta je immers vrij in.
Niet zozeer pedo, maar het zijn gewoon kerels die niks kunnen met een meid in een gelijkwaardige relatie. Als ze veel ouder zijn hebben ze zo'n schaap dat tegen ze opkijkt.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:54 schreef Mishu het volgende:
De mijnes was ook een pedo beetje hoor. Die heeft nu ook weer met een meisje van 16Ik heb mijn probleemkind dus weer doorgegeven.
och je zou d'r moeder kunnen zijn, en laat dat nou net het probleem zijnquote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:53 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, want als je een naïef 21-jarig kind wat tips geeft om te voorkomen dat ze alles kwijtraakt aan een vent die z'n zaken niet op orde heeft dan ben je een verzuurd oud wijf...
Gelukkig had TS zelf nog een roze bril met jampot-dikke glazen op en had ze zich nergens zorgen over gemaakt, want alles is perfect in het regenboogwereldje, en ze had al helemaal geen topic geopend...
Als ik niet beter wist, zou ik denken dat je een beetje loopt te trollen.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:57 schreef Re het volgende:
[..]
och je zou d'r moeder kunnen zijn, en laat dat nou net het probleem zijn
Je bent nu 21 en jullie hebben 2 jaar een relatie, je kende hem al 5 jaar toen jullie een relatie kregen, toen was jij dus 14 en hij 27 en had een kind van 2...quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:50 schreef Eendagskuiken het volgende:
Hihi, mijn vriend is niet zo een vent van in de 30 die een jong broekie wilt, hoor.
We kennen elkaar al 5 jaar voor dat we een relatie kregen.
TMF chatquote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:58 schreef Leandra het volgende:
Dan ben ik heel benieuwd waar jullie elkaar op die leeftijden hebben leren kennen als je zo ter van elkaar woont...
Kennelijk niet want mijn 19-jarige zoon heeft geen probleem-verkering, maar gewoon een leuke meid van z'n eigen leeftijd, kennelijk heb ik m'n kind dus niet zo opgevoed dat hij zijn geluk gaat zoeken in ongezonde relaties...quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:57 schreef Re het volgende:
[..]
och je zou d'r moeder kunnen zijn, en laat dat nou net het probleem zijn
Nice. Soms komt er iets op je pad. Je word verliefd. Jij niet meegemaakt?quote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Kennelijk niet want mijn 19-jarige zoon heeft geen probleem-verkering, maar gewoon een leuke meid van z'n eigen leeftijd, kennelijk heb ik m'n kind dus niet zo opgevoed dat hij zijn geluk gaat zoeken in ongezonde relaties...
Een 14-jarige en een 27-jarige kennen elkaar van internet?quote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:04 schreef Eendagskuiken het volgende:
We kennen elkaar via internet. Vreemd? Neh. We zijn een keer met vrienden naar de bios geweest, meer niet. Verder heel goed internet contact. Pas toen ik ouder was zijn we wezen drinken samen etc.
In deze tijd raar, ach kom op.
Mijn vriend is geen pedo, en hij heeft niets verkeerds gedaan.
Wel geinig hoe sommige mensen denken iemand te kennen en te kunnen oordelen.
Euh, ja, wel. Ik ben zelf 31 en heb nul komma nul behoefte om met een meiske van 16 ofzo 'vrienden' te worden. Kerels die dat doen, zijn zelf kinderlijk, of hebben bepaalde issues. Maargoed, het is je vriendje dus het is logisch dat je daar niks van wil horen.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:04 schreef Eendagskuiken het volgende:
We kennen elkaar via internet. Vreemd? Neh.
oke, iemand die alleen maar mensen via internet kent is niet echt heel erg gezondquote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:10 schreef Eendagskuiken het volgende:
Vriendinnen van mij, en een vriend van hem die hij ook via inet kent.
Ik ben volwassen voor mijn leeftijd, in mijn doen en laten, praten, denken. Daarom konden we zo goed praten met elkaar. Hij was mijn inet maatje. En geloof me, ik was geen eenzame troela die aandacht nodig had van een oudere man. Nee hoor.
In de loop der jaren ben ik verliefd op hem geworden omdat we ZO goed met elkaar konden.
Ja hoor, vaak genoeg, ook toen ik 21 was en ik dacht dat een oudere vent met wat problemen geen probleem waren voor mijquote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:05 schreef Eendagskuiken het volgende:
[..]
Nice. Soms komt er iets op je pad. Je word verliefd. Jij niet meegemaakt?
Ik vind jou wel errug negatief, hoor. Je wenst haar zelfs toe dat ze erachter komt dat ze verliefd is geworden op een kansloze lapzwans.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:10 schreef Mishu het volgende:
En ze wilt er heilig in geloven dat hij anders is dan al die kansloze 30-jarige mannen zoals wij die kennen.
Ze komt er nog wel achter (hopelijk)
Ze bedoelt dat ze niet hoopt dat ze het zich pas realiseert als ze zelf zwanger is.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:11 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik vind jou wel errug negatief, hoor. Je wenst haar zelfs toe dat ze erachter komt dat ze verliefd is geworden op een kansloze lapzwans.
Alsjeblieft zeg, hang niet zo de bekrompen huisvrouw uitquote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Kennelijk niet want mijn 19-jarige zoon heeft geen probleem-verkering, maar gewoon een leuke meid van z'n eigen leeftijd, kennelijk heb ik m'n kind dus niet zo opgevoed dat hij zijn geluk gaat zoeken in ongezonde relaties...
ik heb je vaak genoeg mijn mening gegeven die gegrond zijn op feiten (wetboek ect) maar dat wil je allemaal niet horen want nee, als het van jou is dan blijft het van jou en kan het niet gebruikt worden om een schuld af te betalenquote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:13 schreef Eendagskuiken het volgende:
En wie zegt dat hij ALLEEN inet vrienden had? Doe toch niet zo raar... en oordeel niet zo snel over dingen waar je niet bij was.
Ik maak dit topic niet voor niets, ik maak me zorgen om mijn ouders.
Vervolgens krijg ik te horen dat ik hem maar moet dumpen en dat hij pedo zou zijn ..
Nee ik sta erg open voor tips en meningen, maar wel meningen die ergens op gebaseerd zijn en niet verzonnen feiten
Als je nou je ouders kunt vertellen hoe je erover hebt nagedacht en welke afspraken je gaat maken met je vriend, dan laat je in ieder geval zien dat je niet als een verliefde bakvis met onder elke arm een pony denkt dat het één groot sprookje gaat worden.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:13 schreef Eendagskuiken het volgende:
En wie zegt dat hij ALLEEN inet vrienden had? Doe toch niet zo raar... en oordeel niet zo snel over dingen waar je niet bij was.
Ik maak dit topic niet voor niets, ik maak me zorgen om mijn ouders.
Vervolgens krijg ik te horen dat ik hem maar moet dumpen en dat hij pedo zou zijn ..
Nee ik sta erg open voor tips en meningen, maar wel meningen die ergens op gebaseerd zijn en niet verzonnen feiten
Als je erop googelt, vind je op diverse notarissites dat wanneer je gaat samenwonen zonder samenlevingscontract je niet aansprakelijk kunt worden gesteld voor de schulden van je partner. Dat is toch wel wat anders dan wat jij zegt.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:14 schreef netolk het volgende:
[..]
ik heb je vaak genoeg mijn mening gegeven die gegrond zijn op feiten (wetboek ect) maar dat wil je allemaal niet horen want nee, als het van jou is dan blijft het van jou en kan het niet gebruikt worden om een schuld af te betalen
quote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:16 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Als je nou je ouders kunt vertellen hoe je erover hebt nagedacht en welke afspraken je gaat maken met je vriend, dan laat je in ieder geval zien dat je niet als een verliefde bakvis met onder elke arm een pony denkt dat het één groot sprookje gaat worden.
Nee, maar als er een deurwaarder langskomt die dan jouw zooi meeneemt mag je wel gaan bewijzen dat het alleen van jou is.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:17 schreef Lienekien het volgende:
Als je erop googelt, vind je op diverse notarissites dat wanneer je gaat samenwonen zonder samenlevingscontract je niet aansprakelijk kunt worden gesteld voor de schulden van je partner. Dat is toch wel wat anders dan wat jij zegt.
Ja, klopt maar dan moet je dus wel een notaris om de arm nemen en dat was hier niet de zaak.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:17 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Als je erop googelt, vind je op diverse notarissites dat wanneer je gaat samenwonen zonder samenlevingscontract je niet aansprakelijk kunt worden gesteld voor de schulden van je partner. Dat is toch wel wat anders dan wat jij zegt.
dat is idd wel verstandig om te doen, maar vergeet niet dat de kans groot is dat waardevolle spullen in eerste instantie sowieso mee worden genomen en jij achteraf kan gaan bewijzen dat ze echt alleen van jou zijn om ze terug te krijgenquote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:19 schreef Eendagskuiken het volgende:
Klopt, vandaar ook dat we veel dingen nog moeten uitzoeken etc!
Toch bijzonder hoe al die meiden zich exact hetzelfde wijs maken. Hij is niet zoals andere volwassen kerels die met 14 jarigen van internet naar de bios gaan, ik ben volwassen voor mijn leeftijd, we kunnen zo goed praten en hij zou nooit zijn schulden op mij afschuiven.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:10 schreef Eendagskuiken het volgende:
Vriendinnen van mij, en een vriend van hem die hij ook via inet kent.
Ik ben volwassen voor mijn leeftijd, in mijn doen en laten, praten, denken. Daarom konden we zo goed praten met elkaar. Hij was mijn inet maatje. En geloof me, ik was geen eenzame troela die aandacht nodig had van een oudere man. Nee hoor.
In de loop der jaren ben ik verliefd op hem geworden omdat we ZO goed met elkaar konden.
quote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:22 schreef Eendagskuiken het volgende:
2 jaar een relatie is niet zomaar wat, imo
maar eerst onofficieel bij hem gaan wonen, en zodra de schulden afbetaald zijn kun je altijd nog officieel bij hem gaan wonenquote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:21 schreef Leandra het volgende:
Ik denk dat je heel goed moet uitzoeken dat zijn schulden uitsluitend zijn schulden blijven, en dat jouw bezit niet kan worden gebruikt om zijn schulden in te lossen... Ik liet de pony's en alle andere zaken met enige waarde voorlopig bij m'n ouders als ik jou was.
En dat is natuurlijk ook een optie; eerst eens een jaartje op proef samenwonen, zonder dat je daar officieel woont, kun je altijd nog terug naar je ouders als het niet bevalt, of er officieel gaan wonen als hij zijn problemen opgelost heeft.
hou eens op met ninja edits XDquote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:29 schreef eleusis het volgende:
Ik ben het met de meerderheid eens dat deze relatie niet de allerbeste kansen heeft. Maar dat weet je al.
Meer dan afraden zou ik dan ook niet willen doen. Wil je het proberen, dan moet je dat gewoon doen. Lukt het niet, dan is het vast leerzaam.
Probeer alleen wel te voorkomen dat je in langdurige problemen terecht komt. Zoals daar zijn: geld aan hem lenen, tekenen voor schulden, etc.
Lichte toevoegingen en verduidelijkingen zodat het beter loopt zijn toch geen ninja edits, gekkie.quote:
Ik zei: samenwonen zónder samenlevingscontract.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:19 schreef netolk het volgende:
[..]
Ja, klopt maar dan moet je dus wel een notaris om de arm nemen en dat was hier niet de zaak.
Dat is idd wel een goede oplossing ja
Meestal is de oudere persoon in dit soort gevallen gewoon onvolwassen, in plaats van dat het kind volwassen is.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:10 schreef Eendagskuiken het volgende:
Ik ben volwassen voor mijn leeftijd, in mijn doen en laten, praten, denken. Daarom konden we zo goed praten met elkaar. Hij was mijn inet maatje. En geloof me, ik was geen eenzame troela die aandacht nodig had van een oudere man. Nee hoor.
Hoeveel schuld heb jij?quote:Op dinsdag 7 juni 2011 22:15 schreef sheotah het volgende:
Ook nog even over die schulden, eendagskuiken. Hoe precies wordt je vriend geholpen? Schuldsanering?
Als hij in de schuldsanering zit, krijgt hij leefgeld. Als jij bij hem gaat wonen, wordt dan jouw geld mee betrokken, dacht ik en krijgt hij minder leefgeld.
Misschien zit hij daar niet in, hoor, maar voor het geval van wel, check dat ook even allemaal dan.
Hehe, vind het altijd leuk even een gevoelige snaar te raken. Helaas pindakaas bij jouquote:Op dinsdag 7 juni 2011 22:18 schreef sheotah het volgende:
Geen enkele, nooit gehad ook
Ik zie alleen vaker van dit soort topics voorbij komen op een ander forum.
Ik had zelfs een deja-vu van deze
Sorry, maar volwassener voor je leeftijd!? Je hebt het potverdorie nog over "dat mag ik niet van mijn ouders"? Op je 21!!quote:Op dinsdag 7 juni 2011 20:56 schreef Eendagskuiken het volgende:
Jij mag denken wat je wil, _Fonz
vind het wel jammer.
kwiwi, meestal ja, meestal.
Misschien is het bij ons ook wel anders? Zou dat niet kunnen? Niet alle dingen zijn het zelfde, weet je. En dat zeg ik niet omdat ik mijn relatie de lucht in wil prijzen, of een roze bril op hebt en alles wat mijn vriendje doet toch wel goed is. Nee ik ben niet achterlijk ..
Mijn vriend maakt soms keuzes die een ander, anders had gedaan, dat klopt. Hij leert er wel van.
En dat ik volwassener ben voor mijn leeftijd zuig ik ook niet uit mijn duim. Dat kan soms echt zo zijn, dat komt niet zomaar uit de lucht vallen.
En ja ik weet ook dat veel meiden DENKEN dat ze volwassener zijn.
Ik krijg dat vaak te horen, ook van mijn ouders. Maar als hun het uitkomt, ben ik toch ''nog maar 21'' en ''net volwassen''.
Great minds think alike. Joehoe TS, lees je mee? Is dit geen optie?quote:Op dinsdag 7 juni 2011 22:28 schreef sheotah het volgende:
Haha Fonz
Ze zegt zelf ergens dat ze goed gaan bekijken hoe dat zit met die schuld, vandaar dat ik dit even aanhaal. Ik wil niet dat ze voor onverwachte verrassingen komt te staan.
Eerlijk gezegd zou ik als moeder (en ik zou qua leeftijd haar moeder kunnen zijn) ook niet zitten te springen om een dergelijke stap voor mijn dochter.
Ik zou zeggen tegen TO: ga eerst eens lekker op je zelf wonen, desnoods in dezelfde stad als je vriend. Bekijk dan eens waar je eigenlijk allemaal mee te maken krijgt (op allerlei gebied) en neem dan eens een jaartje later een beslissing.
wat zij zegtquote:Op dinsdag 7 juni 2011 22:28 schreef sheotah het volgende:
Haha Fonz
Ze zegt zelf ergens dat ze goed gaan bekijken hoe dat zit met die schuld, vandaar dat ik dit even aanhaal. Ik wil niet dat ze voor onverwachte verrassingen komt te staan.
Eerlijk gezegd zou ik als moeder (en ik zou qua leeftijd haar moeder kunnen zijn) ook niet zitten te springen om een dergelijke stap voor mijn dochter.
Ik zou zeggen tegen TO: ga eerst eens lekker op je zelf wonen, desnoods in dezelfde stad als je vriend. Bekijk dan eens waar je eigenlijk allemaal mee te maken krijgt (op allerlei gebied) en neem dan eens een jaartje later een beslissing.
Nee hoor. Zijn leefgeld zal niet verminderen omdat alleen zijn gelden beheer worden. Haar inkomen wordt buiten beschouwing gelaten.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 22:15 schreef sheotah het volgende:
Ook nog even over die schulden, eendagskuiken. Hoe precies wordt je vriend geholpen? Schuldsanering?
Als hij in de schuldsanering zit, krijgt hij leefgeld. Als jij bij hem gaat wonen, wordt dan jouw geld mee betrokken, dacht ik en krijgt hij minder leefgeld.
Misschien zit hij daar niet in, hoor, maar voor het geval van wel, check dat ook even allemaal dan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |