Is dat een intact raam? Niet slopen danquote:Op woensdag 15 juni 2011 23:29 schreef YYY het volgende:
Dit is gaaf als je dit zelf kan! Hebben net een huis gekocht waar ook glas in lood in zit maar in het pronkstuk in de entree zijn 2 raampjes stuk en 1 heeft een barst.
Gelukkig vond ik een groot glas in lood raam op zolder waarmee ik mooi het glas in de gang kan laten repareren hoop ik.
Maar nogmaals, supergaaf als je dit zo zelf doet
Mooi hoor! Hoe leeg is je beurs geworden na dit kunststukje?quote:Op woensdag 17 augustus 2011 19:51 schreef Stormqueen het volgende:
Zo, ik kan natuurlijk geen topic beginnen zonder het eindresultaat te laten zien
Raampjes in de kozijnen en gepatineerd, zodat ze matchen met de authentieke schuifdeuren. Ik ben content!
Even een kick, had je topic niet eerder gezien. Ik probeer in zo'n geval met het vouwbeen waar je het lood mee openzet, zo glad mogelijk te maken. Maar meestal maak je het erger dan voorheen. Ik heb wel eens bij een ruitje dat bovenaan zat, de hele bovenrand opnieuw gelood.quote:Op maandag 27 juni 2011 15:52 schreef Stormqueen het volgende:
Grrr, net m'n eerste ruitje gebroken tijdens het afkitten... Ik heb het nu wel vervangen, maar de achterkant ziet er nogal rommelig uit, vooral op de hoekjes van dat ruitje. Heeft iemand daar wellicht tips voor vanuit de praktijk?
Ja, maar mijn ruitje zat helemaal in het middenquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 13:34 schreef verita het volgende:
[..]
Even een kick, had je topic niet eerder gezien. Ik probeer in zo'n geval met het vouwbeen waar je het lood mee openzet, zo glad mogelijk te maken. Maar meestal maak je het erger dan voorheen. Ik heb wel eens bij een ruitje dat bovenaan zat, de hele bovenrand opnieuw gelood.
Mooi werk heb je gemaakt!!!
Leuk, een glas-in-lood topic. Ik maak het ook, sinds 3 jaar. Les gehad van een perfectionist pur sang, mijn toenmalige overbuurman. Ik ben helaas niet zo goed als mijn leermeester. Mijn eerste project:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik heb naast een slijpmachine ook een glaszaag gekocht, de Gryphon Zephyr Ring Saw
[ afbeelding ]
Da's een fijn ding. Voor de werking, zie het youtube-fimpje
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |