Ah, de ideale schoondochter.quote:Op maandag 6 juni 2011 21:33 schreef Ayca het volgende:
[..]
Ik hou mij niet bezig met dergelijke illegale activiteiten, maar bedankt voor het aanbod.
quote:
quote:'Voor mij vormen deze foto's een bevrijding van de culturele beperkingen die ik in mijn jeugd onderging. Ik heb te lang getracht voor iedereen goed te doen. Met deze foto's wil ik jonge Turkse vrouwen tonen dat het goed is te leven zoals ze zijn, dat het niet sletterig is om je lichaam te tonen en dat je je dromen moet proberen waar te maken, eerder dan voor anderen te buigen.'
'eerder dan voor anderen te buigen'quote:
Zolang het maar niet om zuurkool gaat of soortgelijk oorlogsgebied-voedsel.quote:Op maandag 6 juni 2011 21:40 schreef zarGon het volgende:
[..]
Misschien eet Ayça wat de 'pot' schaft.
Nog nooit gehad.quote:Op maandag 6 juni 2011 21:47 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Zolang het maar niet om zuurkool gaat of soortgelijk oorlogsgebied-voedsel.
quote:Burakius? Bent u niet diegene die allerlei onjuistheden op het forum van Fok! Plaatst? Bent u niet diegene die beweerde dat de Perzische medicus Ibn Sina (Avicenna) van Turkse afkomst was? Hoe durft u te beweren dat er jarenlang sprake is van anti-Turkse propaganda wanneer u zelf zulk soort onwaarheden durft te plaatsen? Mag ik u herinneren dat zowel Ibn Sina als Rumi van Perzische afkomst is en dat eerstgenoemde zelfs haast niets met de Turken te maken had? Er zijn zelfs genoeg Turken die erkennen dat Rumi van Perzische afkomst was. Hij was geboren in Balkh in een beroemd Perzische familie. Er leefden toentertijd helemaal geen Turken in Balkh en hebben dat ook nooit gedaan. Het bestuur toentertijd was wellicht Turks, maar dat zegt niets. Ik begrijp dat de Turkse dichtkunst niets voorstelde, maar dat geeft u nog niet een vrijbrief om te beweren dat Rumi van Turkse afkomst was, enkel omdat hij later in zijn leven naar Turkije migreerde. Wellicht dat u kan stoppen met het plaatsen van zulk soort nonsens die enkel gewaardeerd wordt door Turkse ultranationalisten, maar door geen enkele historicus bevestigd wordt.
ooo manquote:Op maandag 6 juni 2011 22:09 schreef Doler12 het volgende:
[..]
![]()
http://nl.wikipedia.org/wiki/Overleg:Jalal_ad-Din_Rumi
Zijn usernaam is toch echt "Barakus" en niet Burakiusquote:Op maandag 6 juni 2011 22:09 schreef Doler12 het volgende:
[..]
![]()
http://nl.wikipedia.org/wiki/Overleg:Jalal_ad-Din_Rumi
Toch is het Burakius: http://nl.wikipedia.org/wiki/Gebruiker:Barakus.quote:Op maandag 6 juni 2011 23:14 schreef Rambolin het volgende:
[..]
Zijn usernaam is toch echt "Barakus" en niet Burakius![]()
Burakius was meer een islamist i.p.v. een nationalist.
Trouwens, wie heeft dit stukje geschreven? AryaMehr of jij Doler?
Ik was het niet, moet vast AryaMehr zijnquote:Op maandag 6 juni 2011 23:14 schreef Rambolin het volgende:
[..]
Zijn usernaam is toch echt "Barakus" en niet Burakius![]()
Burakius was meer een islamist i.p.v. een nationalist.
Trouwens, wie heeft dit stukje geschreven? AryaMehr of jij Doler?
quote:Op maandag 6 juni 2011 23:36 schreef Ayca het volgende:
[..]
Toch is het Burakius: http://nl.wikipedia.org/wiki/Gebruiker:Barakus.
quote:Deze gebruiker heeft veel kennis van samenzweringstheorieën
quote:Op dinsdag 7 juni 2011 01:45 schreef Ayca het volgende:
Mensen die zich bezig houden met samenwerkingen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |