Flash is juist uit de metro-IE gehaald vanwege performance. Want ik kan Apple geen ongelijk geven, Flash is gewoon kut. Het liefst zie ik zo snel mogelijk alles overstappen naar HTML5.quote:Op vrijdag 16 september 2011 16:54 schreef ViPeRII het volgende:
Heb hem ook geïnstalleerd staan op mijn laptop. De metro interface is ff wennen maar werkt verder wel prima. Helaas ondersteund de metro interface versie van internet explorer 10 geen flash, waardoor je hem toch weer dedicated op moet starten, dat vind ik jammer. Daar hadden ze beter een keuze versie van mogen maken wat mij betreft.
Verder wel leuk dat je zelf relatief makkelijk een app in elkaar kan draaien voor de metro interface, gemaakt in html5 met css enzo. Daar wil ik wel eens mee gaan experimenteren, om te kijken of je zo php applicaties, meer een applicatie gevoel kan geven, ipv een browser experience. Daar lijkt het wel geschikt voor in ieder geval.
Verder vind ik het wel makkelijk werkt, alleen zoals Palomar al aan geeft, zou er meer beschikbaar moeten zijn in de metro interface. Overigens werkt alt+tab nog wel in de metro interface (gelukkig) en ben ik toch blij dat je nog kan overspringen naar de windows 7 look in een hoop gevallen, terwijl ik me daar ook weer bij afvraag waarom dat zo is, en of ze dat ook niet makkelijker hadden kunnen emuleren/intergreren binnen de metro interface. Daarnaast moet ik wel toegeven dat ie10 erg vlot isen dat voor een firefox liefhebber
Nu nog de vraag waar je toevoegingen voor de metro interface kan downloaden (apps), want die spelletjes zijn leuk maar wel zo klaar natuurlijk... Er had van mij nog wel wat zinnigers in gemogen, zoals bijvoorbeeld een normale text editor, en misschien een klein spreadsheet programmatje, wat compatible zou moeten zijn met office, zodat het ook echt productief is.
Verder zoek ik nog een manier om zelf linkjes naar programma's toe te kunnen voegen in de metro interface. Als je een programma installeert komt het over het algemeen wel in de interface, maar kan je er ook bv zelf snelkoppelingen in zetten? i wonder, maar dat is misschien nog wel iets wat ik even moet uitvinden
ps, ik heb de developer preview x64 dus draaiende...
Raar, kreeg dezelfde foutmelding, ISO opnieuw gedownload en op USB gezet, werkte prima daarna.quote:Op vrijdag 16 september 2011 18:57 schreef Muchachooo het volgende:
Ik ben nu bezig met installeren, maar om een of andere reden blijf ik tegen dezelfde error aanlopen: "No device drivers were found. Make sure that the installation media contains the correct , and then click OK."
Iemand die weet waar dit aan ligt en hoe het te verhelpen is?
Ik heb daarnet opnieuw de ISO gedownload en gebrand, maar tevergeefs...
EDIT net even een SHA1 checksum gedaan, die matcht ook, dus de ISO is goed.
Hoe krijg je die iso ook alweer goed op usb?quote:Op vrijdag 16 september 2011 19:09 schreef CaptainObvious39 het volgende:
[..]
Raar, kreeg dezelfde foutmelding, ISO opnieuw gedownload en op USB gezet, werkte prima daarna.
http://tweakers.net/meukt(...)d-download-tool.htmlquote:Op vrijdag 16 september 2011 19:23 schreef kree het volgende:
[..]
Hoe krijg je die iso ook alweer goed op usb?
Heb dat in het verleden gedaan maar toen was er een tooltje voor volgens mij.
Ja dat werkt ook met windows 8, ik heb gisteravond op die manier windows 8 ook geinstalleerd op mijn laptop.quote:Op vrijdag 16 september 2011 19:30 schreef Quisho het volgende:
Er is wel een tooltje voor Windows 7, weet niet of het ook met Windows 8 werkt.
http://download.cnet.com/(...)8513_4-10972600.html
Daarom wacht ik ook even tot ik mijn andere PC hebquote:Op vrijdag 16 september 2011 21:44 schreef Palomar het volgende:
idd, dat tooltje heb ik ook gebruikt. Heb voor de installatie wel even een oude harddisk in mn pc gehangen. Geen zin om mn huidige HD ermee te bevuilen(blijft toch een alpha/preview-release, dus je weet nooit wat er fout kan gaan).
Als je ook Ubuntu gebruikt is de kans groot dat je nu een Ubuntu bootloader gebruikt om Windows of Ubuntu op te starten. Die zal ws. overschreven worden als je win8 installeert (is wel weer te repareren achteraf, maar kun je beter van te voren even zeker wetenquote:Op vrijdag 16 september 2011 22:13 schreef kree het volgende:
Oh heb nu die iso goed op de usb, nu kan ik de setup runnen vanuit Windows 7.
Dan vraagt ie of ik me bestanden wil behouden etc.
Dat komt bij mij over als een upgrade (dus oude windows 7 is dan fucked)
Hebben jullie hem gewoon opgestart vanaf het begin (na de bios dus) en maakt ie dan netjes een extra optie in het bootmenu?
Heb daar nu Ubuntu en Windows 7 in staan.
Ja als die ubuntu het niet meer doet dan boeit het me niet eens.quote:Op vrijdag 16 september 2011 23:16 schreef Palomar het volgende:
[..]
Als je ook Ubuntu gebruikt is de kans groot dat je nu een Ubuntu bootloader gebruikt om Windows of Ubuntu op te starten. Die zal ws. overschreven worden als je win8 installeert (is wel weer te repareren achteraf, maar kun je beter van te voren even zeker weten), waardoor je alleen nog win7 en win8 kunt starten.
ikzou em lekker virtueel draaienquote:Op zaterdag 17 september 2011 01:05 schreef De_Nuance het volgende:
Ik heb nu al een Vista en W7 op deze laptop, is het problematisch om W8 in een aparte partitie te installeren en gaat dat werken?
Op zich wel goed plan, wil voorlopig alleen even ziet hoe het eruit ziet.quote:Op zaterdag 17 september 2011 01:15 schreef mschol het volgende:
[..]
ikzou em lekker virtueel draaien
ik heb em zelf in virtual box geinstalleerd..
ik snap het idd ook niet helemaal voor een desktop inderdaadquote:Op zaterdag 17 september 2011 01:21 schreef Muchachooo het volgende:
Het is de moeite eigenlijk niet waard, ik zie het wel werken op een tablet, maar op een pc is het echt best wel kut
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |