Dat eerste, en sommige sidequests verlopen ook zodra je een bepaald punt in een chapter bereikt. Niet vaak, maar toch iets om rekening mee te houden.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:25 schreef Quotidien het volgende:
Kun je sidsquests eigenlijk alleen doen als je in dat chapter (en dus dat dorp) zit? Of kun je laterna terug naar de dorpen gaan?
Open world? Interessant... als het maar niet ten koste van het verhaal gaat.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 00:34 schreef Jump het volgende:
CD Projekt toont Cyberpunk 2077-trailer
In de aankondiging van hun nieuwe game zit ook het volgende frame:
[ afbeelding ]
Daarin vermelden ze ook een dadtum waarop zemeer info gaan geven over een andere game: 5 februari 2012. Hopelijk Witcher 3?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En ik ben er voor mijn gevoel heel snel doorheen gefietst zonder al teveel moeite (weliswaar medium). Ik heb niet ontzettend veel side-quests gedaan, maar heb die behoefte ook niet echt gehad, evenmin dat ik nu de behoefte heb om een replay op Hard te doen.Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
ik ervaar tomb raider als vele malen zwaarder t.o.v. the witcher 2?quote:Op maandag 24 juni 2013 11:55 schreef DeeCruise het volgende:
Helaas een enorme kick maar ik ben afgelopen weekend pas begonnen aan de game. De reden hiervoor is dat ik pas sinds kort in het bezit ben van een GPU die de game vol open kan draaien met een gemiddelde van 60fps. Moet zeggen dat de game prima bevalt, al valt me wel op dat dit de eerste game is waarbij mijn kaart daadwerkelijk 85 graden wordt tegenover een gemiddelde van 60 graden bij bijv Tomb Raider vol open.
Meerdere mensen dit opgevallen toevallig?
Erg vreemd, The Witcher 2 is gegarandeerd zwaarder om te draaien dan tomb raider. Alleen al vanwege de ubersampling die niet aanwezig is in tomb raider. Ik heb dan overigens ook die haar fx open staan.quote:Op maandag 24 juni 2013 12:00 schreef mschol het volgende:
[..]
ik ervaar tomb raider als vele malen zwaarder t.o.v. the witcher 2?
eerst genoemde kan ik niet met goed fatsoen opentrekken.. (onspeelbaar)
witcher 2 kan ik een heleboel open trekken, dat speelt hij beter als tomb raider
maar dan heb ik de boel niet volledig open gezet... en om die vergelijking ging het nou evenquote:Op maandag 24 juni 2013 12:09 schreef vosss het volgende:
Zet bij Tomb Raider TressFX eens uit; dat scheelt al snel zo een 15-25 fps
Je reageerde op mijn post en ik had het wel degelijk over alles vol open.. Maar goed, maakt niet uit verder. Mocht er nog iemand het "load-probleem" ervaren zoals omschreven dan hoor ik dat graag..quote:Op maandag 24 juni 2013 12:15 schreef mschol het volgende:
[..]
maar dan heb ik de boel niet volledig open gezet... en om die vergelijking ging het nou even
overigens wil het niet zeggen dat ik beide spellen echt kan spelen wanneer ik alles aan zet.. dat trekt m'n 3jaar oude gpu niet meer
Ik doelde meer op de temperaturen van je kaart..quote:Op maandag 24 juni 2013 12:25 schreef vosss het volgende:
Ja een paar loadscreens ja, maar dat mocht voor mij de pret niet drukken
Dat weet ik DeeCruisequote:Op maandag 24 juni 2013 13:09 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Ik doelde meer op de temperaturen van je kaart..
Lol, extra fans... Heb er momenteel 6 in zitten wat meer als genoeg moet zijn. Het vreemde vind ik gewoon dat de kaart bij 3dmark fire strike extreme slechts 82 graden wordt, en zwaarder dan dat kun je gewoon niet gaan. Ik vermoed dan ook dat de RED engine niet bepaald optimaal is waardoor er wat leaks ontstaan..quote:Op maandag 24 juni 2013 13:10 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat weet ik DeeCruise
Ik zou me persoonlijk niet zo druk maken om die 85 graden.
Dat kunnen die kaarten prima aan lijkt me zo.
En anders extra fans in je kast
Kan ik nog niet zeggen, zit nog bij de eerste stad en net die giant octopus afgezeken. Met alle sidequests kan ik het niet bepaald lineair noemen, en de eyecandy leidt ook enorm af natuurlijkquote:Op maandag 24 juni 2013 15:22 schreef Quotidien het volgende:
Moet 'm nog steeds een keer uitspelen, was blijven steken bij de quest waar je een aantal dingen moet verzamelen voor Eilhart maar ik kom er niet doorheen. Beetje hetzelfde gevoel als 2dope, misschien ben ik ook gewoon te casual.
Best tegenstrijdig dan eigenlijk, want het voelde ook veel te lineair voor een rpg.
Ik heb de HD 6990, met Ubersampling aan varieert het van 50-60 (in het bos rond Flotsam) tot tussen de 20-30 op z'n laagst (intro level in die stad). Maar toch aardig speelbaar. En zonder een overmatige hitte-explosie.quote:Op maandag 24 juni 2013 13:12 schreef DeeCruise het volgende:
-edit-
Interesse vraagje: heb je al eens geprobeerd met de 6970 om de game met ubersampling en ultra te spelen? Ben eigenlijk wel nieuwsgierig wat die trekt qua framerates..
Thanks! Ik zit zelf op een 690 stabiel rond de 60, maar dus wel met een hoop warmte... Vanavond nog maar eens een vergelijking trekken met fire strike extreme, vind het maar vreemd.quote:Op maandag 24 juni 2013 15:41 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Ik heb de HD 6990, met Ubersampling aan varieert het van 50-60 (in het bos rond Flotsam) tot tussen de 20-30 op z'n laagst (intro level in die stad). Maar toch aardig speelbaar. En zonder een overmatige hitte-explosie.
Maar ik laat Ubersampling normaal gesproken uit.
Vergeet wat ik zei. Heb het gisteren nog even gecheckt, maar de DoF en ssao stonden bvb niet aan.quote:Op maandag 24 juni 2013 15:44 schreef DeeCruise het volgende:
Thanks! Ik zit zelf op een 690 stabiel rond de 60, maar dus wel met een hoop warmte... Vanavond nog maar eens een vergelijking trekken met fire strike extreme, vind het maar vreemd.
Thanks voor de update. Heb gisteren snel nog eens even getest, maar denk dat de ambient temp hier ook erg hoog was. Gisteren gedurende een uur de temp niet hoger gekregen dan 72 graden, met alles vol open en wat ambient lighting tests. Thank god!quote:Op dinsdag 25 juni 2013 11:38 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Vergeet wat ik zei. Heb het gisteren nog even gecheckt, maar de DoF en ssao stonden bvb niet aan.
Hij schommelt nu tussen de 30-55 in het bos bij Flotsam, gemiddeld zo'n 40-45 in Flotsam zelf.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |