SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.
Er is een meet op komst, aanmelden kan hier: Meet Aanmeld topic versieren op latere leeftijd
De reeks is hernoemd naar "Als versieren niet zo makkelijk gaat" omdat dit de lading beter dekt dan de vorige topic titel.
De OP vind je hier
Een trein koppen is altijd een optiequote:Op maandag 30 mei 2011 16:52 schreef Axel1988 het volgende:
Hint; nummer 2 is geen optie... dat gaat gewoon een keer fout. Ik laat in het midden op wat voor manier, maar dat kan nooit goed aflopen...
Idd. Ik had gister ook gewoon moe op de bank kunnen blijven zitten. Maar ik wist dat ik daar op de lange termijn spijt van zou hebben gekregen, dus heb me toch van de bank naar m'n fiets gesleurd en inderdaad een erg leuke middag gehad.quote:Op maandag 30 mei 2011 16:56 schreef -Strawberry- het volgende:
Het is gewoon, hij wil nergens moeite voor doen. Dan is het allemaal te moeilijk.
Newsflash: zonder moeite bereik je niets in het leven. En ja, het is niet altijd leuk.
Ach, misschien is zijn roeping wel een pakje Heinz tomatenpuree.quote:Op maandag 30 mei 2011 16:58 schreef -Strawberry- het volgende:
Tja, maar wat je daar nou mee bereikt...
Je moet dat soort opmerkingen een beetje kunnen relativeren.quote:
waar kan je leuke middagen hebben dan?quote:Op maandag 30 mei 2011 16:57 schreef Catbert het volgende:
[..]
Een trein koppen is altijd een optie
[..]
Idd. Ik had gister ook gewoon moe op de bank kunnen blijven zitten. Maar ik wist dat ik daar op de lange termijn spijt van zou hebben gekregen, dus heb me toch van de bank naar m'n fiets gesleurd en inderdaad een erg leuke middag gehad.
en wat betreft geen recht van spreken hebben. ik heb wel recht van spreken wat dat onderwerp betreft.quote:Op maandag 30 mei 2011 16:56 schreef -Strawberry- het volgende:
Het is gewoon, hij wil nergens moeite voor doen. Dan is het allemaal te moeilijk.
Newsflash: zonder moeite bereik je niets in het leven. En ja, het is niet altijd leuk.
Zou MLiG het altijd even goed kunnen relativeren?quote:Op maandag 30 mei 2011 17:11 schreef Catbert het volgende:
[..]
Je moet dat soort opmerkingen een beetje kunnen relativeren.
Regel een hobbie waarbij je leuke mensen leert kennen, heb ik vaak genoeg geroepen. Je weet ook dat ik hockey dus die conclusie had je zelf kunnen trekken.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:13 schreef mylifeisgrey het volgende:
waar kan je leuke middagen hebben dan?
Mera is niet wanhopig op zoek naar een kerel.quote:en wat betreft geen recht van spreken hebben. ik heb wel recht van spreken wat dat onderwerp betreft.
vrouwen hebben geen recht van spreken. mera die nog 2 complimentjes over haar haar had gehad, wordt daar hier over gedaan alsof ze het had moeten aangrijpen?
Ik ben geen vrouw dus heb dan kennelijk wel recht van spreken: je bent een enorme faalhaas gewoon omdat je geen berichtje teruggestuurd hebt. Misschien maak je bij haar geen kans, boeiend, dan kun je altijd nog vrienden worden toch? Kleine hint: elke meid heeft zo een stuk of 5 vriendinnen die je via haar kan leren kennen.quote:en lanterfanteraar met de rotterdamse breezahs enzo. daar wordt ook niet over gedaan dat ze dat soort 'kansen' moet pakken.
ziet nou de ongelijke verdeling. vrouwen hebben daarover geen recht van spreken dat nooit mannen op hun afkomen.
ik wel, want het gebeurd niet vaak, en het stelt meestal niets voor
Don't know, don't care.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:13 schreef greatjob het volgende:
Zou MLiG het altijd even goed kunnen relativeren?
Nee, daarom.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:13 schreef greatjob het volgende:
[..]
Zou MLiG het altijd even goed kunnen relativeren?
wat vind jij leuk om te doen? hangt van de persoon af. terras, kroeg, concert, sporten, natuur, museum etc.quote:waar kan je leuke middagen hebben dan?
Oh want jij gaat er van uit dat mijn haar geen moeite kost of wat? Of dat ik geen moeite heb gedaan om te leren mezelf een beetje leuk/interessant te presenteren, zowel IRL als in tekst hier op Fok (bijvoorbeeld)?quote:Op maandag 30 mei 2011 17:13 schreef mylifeisgrey het volgende:
en wat betreft geen recht van spreken hebben. ik heb wel recht van spreken wat dat onderwerp betreft.
vrouwen hebben geen recht van spreken. mera die nog 2 complimentjes over haar haar had gehad, wordt daar hier over gedaan alsof ze het had moeten aangrijpen?
quote:Op maandag 30 mei 2011 17:21 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Oh want jij gaat er van uit dat mijn haar geen moeite kost of wat? Of dat ik geen moeite heb gedaan om te leren mezelf een beetje leuk/interessant te presenteren, zowel IRL als in tekst hier op Fok (bijvoorbeeld)?
Dan heb ik nieuws voor je, daar was 2,5 jaar intensieve therapie voor nodig. Okay?
Zeg nog één keer tegen me dat ik niet weet waar het over gaat en ik kom serieus aan je deur om je even wat verstand in te kloppen.
Dat lijkt me sowieso wel een goed idee...quote:Op maandag 30 mei 2011 17:21 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Zeg nog één keer tegen me dat ik niet weet waar het over gaat en ik kom serieus aan je deur om je even wat verstand in te kloppen.
Dat zou hem goed doen.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:21 schreef MeraViglioSa het volgende:
Zeg nog één keer tegen me dat ik niet weet waar het over gaat en ik kom serieus aan je deur om je even wat verstand in te kloppen.
Na 2 jaar hetzeflde geemmer ben je het op den duur een beetje zat.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:30 schreef Do_Mi_Corazon het volgende:
Wel jammer van sommige harde reacties daar kan ik soms moeilijk tegen en daarom denk ik ook dat ik vooral anoniem hier zal meelezen.
QFTquote:Verbeter wat je kán verbeteren en leer leven met je gebreken en compenseer dit met je persoonlijkheid. Als je gewoon leuk en spontaan bent, positief in het leven staat komt de rest vanzelf wel
Dan toch. Negeer het! Soms laten mensen zich erg veel door (negatieve) emoties leiden, waardoor het hard wordt. Te hard soms.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:32 schreef Catbert het volgende:
[..]
Na 2 jaar hetzeflde geemmer ben je het op den duur een beetje zat.
nou oke, ander voorbeeld dan.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:21 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Oh want jij gaat er van uit dat mijn haar geen moeite kost of wat? Of dat ik geen moeite heb gedaan om te leren mezelf een beetje leuk/interessant te presenteren, zowel IRL als in tekst hier op Fok (bijvoorbeeld)?
Dan heb ik nieuws voor je, daar was 2,5 jaar intensieve therapie voor nodig. Okay?
Zeg nog één keer tegen me dat ik niet weet waar het over gaat en ik kom serieus aan je deur om je even wat verstand in te kloppen.
Sorry hoor, maar iemand moet het doen. Genoeg mensen hier die er op mildere wijze mee omgaan, maar je hebt een beetje van beide nodig.quote:
Wat is je punt? Zij lopen niet te zeuren dat het zo onmogelijk en moeilijk is allemaal. Niet op de wijze waarop jij dat doet. Dat is waarom mensen je nu hierop aanvallen. Als je dat nou eens zou snappen.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:34 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
nou oke, ander voorbeeld dan.
dat strawberry vertelde dat ze sjans had van degeen achter haar in de mcdonalds rij omdat ze roomijs wilde gaan wegvreten ofzoiets, en toen toch begon te twijfelen;
en toen diezelfde dag had ze ook nog 2 andere dingen.
en lanterfanteraar met de breezahs in de metro, en overal in rotterdam.
en datzelfde geld bij mij en verjaardagsmeisje, ze heeft iets niet.
ze heeft die leuke eigenschap niet die 8k-meisje, lanterfanteraar, minnemin, en die andere wel hebben. ze is wat dat betreft compleet onaantrekkelijk voor mij
Het is nogal een misvatting dat ik hier op enige wijze emotioneel van wordt. Ik vind gewoon dat als iemand niet wil luisteren je maar wat harder moet zijn. Zachte heelmeesters maken stinkende wonden, etc.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:33 schreef greatjob het volgende:
Dan toch. Negeer het! Soms laten mensen zich erg veel door (negatieve) emoties leiden, waardoor het hard wordt. Te hard soms.
En? Dan kun je toch gewoon vrienden zijn? Wie weet heeft ze leuke vriendinnen.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:34 schreef mylifeisgrey het volgende:
en datzelfde geld bij mij en verjaardagsmeisje, ze heeft iets niet.
ze heeft die leuke eigenschap niet die 8k-meisje, lanterfanteraar, minnemin, en leuke meisjes wel hebben. verjaardagsmeisje is wat dat betreft compleet onaantrekkelijk voor mij
ja omdat het voor jongens dus 100malen minder gebeurd dan bij meisjes.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:35 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Wat is je punt? Zij lopen niet te zeuren dat het zo onmogelijk en moeilijk is allemaal. Niet op de wijze waarop jij dat doet. Dat is waarom mensen je nu hierop aanvallen. Als je dat nou eens zou snappen.
nee, want ik heb dus een punt. dat ik een meisje die me niet leuk lijkt er niet volgens jullie boekjesregels achteraan ga, dat WIL ik gewoon.quote:]Dat is waarom mensen je nu hierop aanvallen. Als je dat nou eens zou snappen.
Bedoel je dat je je eigen problemen hier niet durft neer te zetten, omdat er wellicht harde reacties op gaan komen?quote:Op maandag 30 mei 2011 17:30 schreef Do_Mi_Corazon het volgende:
Wel jammer van sommige harde reacties daar kan ik soms moeilijk tegen en daarom denk ik ook dat ik vooral anoniem hier zal meelezen.
Achterlijke dingen onderuit halen vind ik alleen goed (zoals uiterlijk willen vervormen of 8000 aan een hoer geven). Maar soms is het zo erg hatelijkquote:Op maandag 30 mei 2011 17:34 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar iemand moet het doen. Genoeg mensen hier die er op mildere wijze mee omgaan, maar je hebt een beetje van beide nodig.
Anders gaan ze écht nog denken dat ze goed bezig zijn. Achterlijke ideeen moeten worden afgestraft.
Joh, als ik het over heinz tomatenketchup heb dan is dat overduidelijk gewoon cynische humor. Als je dat al niet kan hebben...quote:Op maandag 30 mei 2011 17:40 schreef greatjob het volgende:
Edit: Bijvoorbeeld zelfmoord als optie geven, hoewel het grappig bedoeld was!
je bent sociaal geïsoleerd. wat is er mis om gewoon vriendschap te hebben?quote:Op maandag 30 mei 2011 17:38 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
ja omdat het voor jongens dus 100malen minder gebeurd dan bij meisjes.
[..]
nee, want ik heb dus een punt. dat ik een meisje die me niet leuk lijkt er niet volgens jullie boekjesregels achteraan ga, dat WIL ik gewoon.
ik heb eisen
lanterfanteraar deed dat ook niet bij de metrobreezahs. en strawberry deed dat ook niet bij de stoelenjongen bij de macdonalds, en de jongen die achter haar stond in de rij.
Ik kan het hebben. Ik moest een beetje lachen. Het is meer dat iemand die wanhopig is dit serieus kan overwegen en de humor er niet van in ziet (was trouwens het meeste recente voorbeeld dat ik kon bedenken).quote:Op maandag 30 mei 2011 17:43 schreef Catbert het volgende:
[..]
Joh, als ik het over heinz tomatenketchup heb dan is dat overduidelijk gewoon cynische humor. Als je dat al niet kan hebben...
Nee je bent gewoon een faler, sorry.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:38 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
ja omdat het voor jongens dus 100malen minder gebeurd dan bij meisjes.
[..]
nee, want ik heb dus een punt. dat ik een meisje die me niet leuk lijkt er niet volgens jullie boekjesregels achteraan ga, dat WIL ik gewoon.
ik heb eisen
lanterfanteraar deed dat ook niet bij de metrobreezahs. en strawberry deed dat ook niet bij de stoelenjongen bij de macdonalds, en de jongen die achter haar stond in de rij toen zij de vetwaardes van ijs stond in te schatten
Nogmaals; je kunt haar ook gewoon zien als vriendin en je met-meiden-chat-skills een beetje opvijzelen. En ze heeft vast leuke vriendinnen.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:38 schreef mylifeisgrey het volgende:
nee, want ik heb dus een punt. dat ik een meisje die me niet leuk lijkt er niet volgens jullie boekjesregels achteraan ga, dat WIL ik gewoon.
ik heb eisen
ohja dat wou ik dus zeggenquote:Op maandag 30 mei 2011 17:50 schreef Catbert het volgende:
[..]
Nogmaals; je kunt haar ook gewoon zien als vriendin en je met-meiden-chat-skills een beetje opvijzelen. En ze heeft vast leuke vriendinnen.
Welkom hier; je tips zijn altijd welkom. Of hij wel naar jou luistert... ik heb weinig goede hoop; maar dat ligt niet aan jou.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:52 schreef rhubarbje het volgende:
Ik ben gewoon niet zo goed in alleen lezen en mijn mond houden blijkbaar
jij niet! meer de vrouwen die het goed bedoelen en dan helemaal onderuit worden gehaald, omdat ze lief probeerden te zijnquote:Op maandag 30 mei 2011 17:37 schreef Catbert het volgende:
[..]
Het is nogal een misvatting dat ik hier op enige wijze emotioneel van wordt. Ik vind gewoon dat als iemand niet wil luisteren je maar wat harder moet zijn. Zachte heelmeesters maken stinkende wonden, etc.
welkomquote:Op maandag 30 mei 2011 17:52 schreef rhubarbje het volgende:
Ik lees sinds dit topic begon ff mee (ik zag het in de nieuwe topiclijst en was nieuwsgierig) dus als ik iets niet goed heb roep even:
mylifeisgrey ziet het allemaal nogal grijs in en er is een meisje dat hem ziet zitten of aardig doet of zoiets?
'Gebruik' haar dan om te oefenen!!
Niet echt gebruiken bedoel ik, maar je kunt ook gewoon vriendschappelijk flirten
En het contact met een vrouw ansich kan al helpend zijn natuurlijk omdat je dan losser word in het contact met andere vrouwen!!
als jullie niet gediend zijn van dit soort tips van iemand die er verder niks mee te maken heeft hoor ik het trouwens wel he?
Ik ben gewoon niet zo goed in alleen lezen en mijn mond houden blijkbaar
True; ik heb mezelf een beetje aangeleerd om altijd (ongeacht of het een man of vrouw is); in te spelen op simpele situaties. Daarmee bedoel ik heel simpel "smakelijk" zeggen wanneer iemand iets begint te eten of "gezondheid" zeggen als iemand niest. Sommige kijken je met een raar hoofd aan en hebben 2 seconde nodig om dankje eruit te krijgen... sommige zijn heel open en krijg je meteen een heel blaatverhaal terug dat ze al eeuwen verkouden zijn enzo...quote:Op maandag 30 mei 2011 17:55 schreef xFriendx het volgende:
Zat in de trein en moest opeens aan dit topic denken. Dat als je je afzondert je niet snel aan de praat zal raken daar. Ga je in de drukke stukken zitten dan heb je kans dat je door een dik iemand tegen het raam gedrukt wordt of je de hele reis rapmuziek hoort, maar aan de andere kant ook een stuk meer kans dat er een leuk iemand naast je komt zitten en je wellicht aan de praat raakt
Ah, je reageerde op mij, vandaarquote:
True, bij een bushalte even 'wat een pokkeweer' zeggen als het regent. Altijd wel iemand die er op in wil haken.quote:Op maandag 30 mei 2011 17:57 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
True; ik heb mezelf een beetje aangeleerd om altijd (ongeacht of het een man of vrouw is); in te spelen op simpele situaties. Daarmee bedoel ik heel simpel "smakelijk" zeggen wanneer iemand iets begint te eten of "gezondheid" zeggen als iemand niest. Sommige kijken je met een raar hoofd aan en hebben 2 seconde nodig om dankje eruit te krijgen... sommige zijn heel open en krijg je meteen een heel blaatverhaal terug dat ze al eeuwen verkouden zijn enzo...
Ik neem aan dat je mijn reactie bedoelt?quote:Op maandag 30 mei 2011 17:56 schreef greatjob het volgende:
[..]
jij niet! meer de vrouwen die het goed bedoelen en dan helemaal onderuit worden gehaald, omdat ze lief probeerden te zijnik kan begrijpen dat je dan genaaid voelt, 100%. maar dan heb ik echt het idee van, hij is je woede niet waard
drukke ochtend met een zware hoofdpijn is niet geweldig. ik ben gewoon wat chagrijnig
dat van jouw was een onterechte aanval van hem op jouw persoon!quote:Op maandag 30 mei 2011 18:05 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je mijn reactie bedoelt?
Ik word niet kwaad omdat ik 'lief' probeer te doen en onderuit gehaald word, ik word kwaad omdat al mijn harde werk aan mezelf wordt onderuit gehaald, alleen maar omdat ik gesláágd ben mezelf omhoog te werken op de sociale ladder. Kom hier fucking tips geven omdat ik uit hetzelfde hoekje kom. Maar hey, ik heb een kut en tieten dus ik mag niets zeggen.Flikker toch een eind op.
Het is enkel Iwannabehigh die soms loopt te kutten naar Strawberry toe, en dat is gewoon een troll. Wil niet veel zeggen dus.quote:
Een terecht bezwaar.quote:Op maandag 30 mei 2011 18:05 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je mijn reactie bedoelt?
Ik word niet kwaad omdat ik 'lief' probeer te doen en onderuit gehaald word, ik word kwaad omdat al mijn harde werk aan mezelf wordt onderuit gehaald omdat ik gesláágd ben mezelf omhoog te werken op de sociale ladder. Kom hier fucking tips geven omdat ik uit hetzelfde hoekje kom. Maar hey, ik heb een kut en tieten dus ik mag niets zeggen.Flikker toch een eind op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |