Kattenogen zijn veel gevoeliger voor licht dan mensenogen en zeker met een 200mW laser kan je vrij snel permanente schade aanrichten, zelfs door het indirecte licht.quote:Op zondag 26 juni 2011 17:30 schreef some1_eddy het volgende:
Dit is een laser van 200MW, die kermis dingen zijn 0.5MW.. hier zie je ook echt de hele straal van, kilometers ver
http://www.laserto.com/gr(...)0mw-250mw-300mw.html
Zolang je ze niet in de ogen schijnt kan het geen kwaad.
Dit. Ik heb ook een 200Mw laser, als ik die een beetje fatsoenlijk afstel kan ik er dingen mee in de fik zetten, als ik hem bijvoorbeeld op een lucifer schijn gaat ie gelijk branden. No way dat ik die voor mijn katten gebruik, daar heb ik gewoon zo'n simpel lasertje voor, want eerlijk is eerlijk, ze vinden het geweldig.quote:Op woensdag 29 juni 2011 02:28 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Kattenogen zijn veel gevoeliger voor licht dan mensenogen en zeker met een 200mW laser kan je vrij snel permanente schade aanrichten, zelfs door het indirecte licht.
Plus dat kattenogen vooral gevoelig zijn voor blauw en groen licht, een rode laser zullen ze dus ook minder snel last van hebben (al moet je ook dan niet met een 200mW laser gaan schijnen)
Ook met een klein (rood) 0,5mW lasertje moet je nog uitkijken, er moet in elk geval wel een infraroodfilter op zitten (da's met de meeste kleine lasers het geval)quote:Op woensdag 29 juni 2011 17:18 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Dit. Ik heb ook een 200Mw laser, als ik die een beetje fatsoenlijk afstel kan ik er dingen mee in de fik zetten, als ik hem bijvoorbeeld op een lucifer schijn gaat ie gelijk branden. No way dat ik die voor mijn katten gebruik, daar heb ik gewoon zo'n simpel lasertje voor, want eerlijk is eerlijk, ze vinden het geweldig.
Aaaaahquote:Op woensdag 29 juni 2011 17:27 schreef Catch22- het volgende:
Fiep was een dagje buiten geweest
[ afbeelding ]
Owja, ff verkeerd geschreven (en ik keek eerst nog wel hoe jij het schreef en het dan nog verkeerd doenquote:Op woensdag 29 juni 2011 17:23 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Ook met een klein (rood) 0,5mW lasertje moet je nog uitkijken, er moet in elk geval wel een infraroodfilter op zitten (da's met de meeste kleine lasers het geval)
Oh trouwens, M=Mega m=milli
Als je een 200MegaWatt laser op je kat schijnt is ie binnen een oogblink een hoopje as
(hoef je je ook geen zorgen meer te maken over de oogjes)
Wow, die bengaal is mooi.. zoeen wil ik er ook wel.quote:Op woensdag 29 juni 2011 17:32 schreef senesta het volgende:
Dodge met zijn stinkmuis:
[ afbeelding ]
En het Bengaalmeisje, niet van mij maar van een vriendin:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Romantieeees!![]()
![]()
[ afbeelding ]
Uiuteraard moet je het zelf weten, ik probeer je niets voor te schrijven maar ik hoop wel dat je er een beetje op let.quote:Op woensdag 29 juni 2011 17:30 schreef some1_eddy het volgende:
Verder ga ik hier niet op in, ik weet wat ik doe, wat jullie vinden moeten jullie mooi zelf weten.
Die laserpennetjes kunnen prima, laag wattage en volgens mij is het zelfs een gewoon LED lampje of anders een Laser met een lensje ervoor in de vorm van een muisje (het licht van de laser wordt door dat lensje ook gebroken)quote:Op woensdag 29 juni 2011 17:30 schreef Kper_Norci het volgende:
Maar ik neem aan dat als ik via Zooplus een laserpennetje koop in de vorm van een muisje en bedoeld voor katten dat het dan wel goed is.
Die's echt mooi...quote:Op woensdag 29 juni 2011 17:32 schreef senesta het volgende:
En het Bengaalmeisje, niet van mij maar van een vriendin:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hihihihi, wat een heerlijk beest is het tochquote:Op woensdag 29 juni 2011 19:00 schreef Greys het volgende:
Hier ook maar even, mijn asielbengaal Boor kan niet zo goed klimmen en dat oefenen we af en toe even in de kattenren
Klimmen? Nehhhh, ik weet het niet hoor........................ Misschien toch maar weer proberen ja?
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Maar ik zit hier ook wel lekker bij jou......................... en lekker kloten met je camera!
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Oke oke, ik waag wel een poging. Eentje dan...... Here goes!
[ afbeelding ]
Ist wat zo vind je? Ik vind het maar niets. Halp!
[ afbeelding ]
Ja. Daar gaan we dus al. Want wat nu????![]()
[ afbeelding ]
Ik keer wel![]()
[ afbeelding ]
En laat me nu met rust, ik klim op geheel eigen en vooral elegánte wijze op mijn plankie...
[ afbeelding ]
Tah daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaDoei.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |