Titoquote:Op zondag 29 mei 2011 20:14 schreef grindfreakje het volgende:
[..]
En wanneer kom je volgens jou op het punt dat je kunt vaststellen of iemand de staat in gevaar brengt?
Nederlandse Defensie:
[..]
Mens en samenleving
[..]
Wiki over Tito
[..]
Voor Tito lag die grens wel heel erg laag.
Gek he als die nationalistische gevoelens decennia lang genegeerd zijn? Het was gewoon een tikkende tijdbom die zonder Tito misschien wel veel vreedzamer gebarsten was.quote:
Overgewaarde lui, en dat allemaal omdat zijn schaduwbeeld een mode icoon geworden is.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:11 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
Che Guevara
Fidel Castro
Revolutionairen
De Bolivianen hadden hem 10 jaar eerder om moeten leggen.quote:Even belangrijk was de afschrikking die zijn bloedbad teweegbracht. Dit waren allemaal publieke terechtstellingen. En de executies, tot en met de uiteindelijke verbrijzeling van de schedel met een genadeschot van een massieve 0.45, afgevuurd vanaf vijf passen, waren eveneens publiek. Guevara stond erop dat zijn manschappen de familie en vrienden van de terechtgestelde lieten passeren voor deze met bloed, beenderen en hersenen bespatte muur.
Natuurlijk kijk maar naar Cetnici en Usta¨e in WOII.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:17 schreef Schnappieter het volgende:
[..]
Gek he als die nationalistische gevoelens decennia lang genegeerd zijn? Het was gewoon een tikkende tijdbom die zonder Tito misschien wel veel vreedzamer gebarsten was.
En communisme niet, want dat is vanaf het begin af aan al ingestort.quote:Op zondag 29 mei 2011 19:38 schreef superdrufus het volgende:
[..]
alleen stort het kapitalisme om de 70 jaar in, fijn werkend systeem man.
Het was Tito die met zijn ongelijke behandeling van de verschillende volken deze oorlog zelf voorzien heeft van alle voeding die het nodig had.quote:
Tegen een gemeenschappelijke vijand zet je je onderlinge haat natuurlijk opzij: Ze hebben altijd nog meer met elkaar gemeen dan met de Duitsers. Dat neemt niet weg dat het verschillende volken met verschillende identiteiten zijn.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:18 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
Natuurlijk kijk maar naar Cetnici en Usta¨e in WOII.
quote:Op zondag 29 mei 2011 20:11 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
Che Guevara
Fidel Castro
Revolutionairen
Kakvi ba kretena hahahaquote:Op zondag 29 mei 2011 20:21 schreef Shalimar het volgende:
[..]
ama sta pricaju ove glupane ovdije ba?
En de oorlog kwam dan niet gelijk na Tito's dood?quote:Op zondag 29 mei 2011 20:19 schreef grindfreakje het volgende:
[..]
Het was Tito die met zijn ongelijke behandeling van de verschillende volken deze oorlog zelf voorzien heeft van alle voeding die het nodig had.
tito overleed in 80quote:Op zondag 29 mei 2011 20:19 schreef grindfreakje het volgende:
[..]
Het was Tito die met zijn ongelijke behandeling van de verschillende volken deze oorlog zelf voorzien heeft van alle voeding die het nodig had.
Natuurlijk niet, de structuren die Tito had opgezet vielen langzaam uiteen waardoor het uiteindelijk onhoudbaar werd.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:22 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
En de oorlog kwam dan niet gelijk na Tito's dood?
Ama neznaju kako je bilo kod nas, sve vide na televizor i misle da je tako......vidi ovaj sistem u holandiju, ma taj je jos glupsoni nek bilo kojiquote:
Vertel dat maar aan de 25-30 miljoen mensen die Josef Stalin allemaal vermoordt heeft.quote:Op zondag 29 mei 2011 19:33 schreef MetalIsAwesome het volgende:
Communisme is tenminste niet zo verderfelijk als dat kapitalisme dat uitbuiters voortbrengt, er zou veel meer sociaal-democratie in ons kapitalistische systeem moeten zitten, omdat ik maar goed genoeg merk hoe meer we erop achteruit gaan door fascistische maatregelen. In principe is fascisme gewoon een extreme vorm van kapitalisme, omdat kapitalisme uitgaat van het 'ieder voor zich' idee, en fascisme dit extreem doortrekt (ultra-nationalisme, waarbij je dus ook anderen niet toelaat). Mijn klacht is dus, mensen die het communisme toch af zitten te zeiken door kapitalistische propaganda. Ik merk het op school ook, al die mensen niet maar niet realiseren wat voor een mooie idealen er achter het communisme zitten!
Ba¨ kako pricas o televizije, moj tata dole u sarajevo gledao olimpijada u münchena u boje.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:25 schreef Shalimar het volgende:
[..]
Ama neznaju kako je bilo kod nas, sve vide na televizor i misle da je tako......vidi ovaj sistem u holandiju, ma taj je los glupsoni nek bilo koji
Dat, probleem was dat niemand die structuren onderhield. Maar zoals Grindfreakje het zegt zou het nog erger zijn dan na de dood van Stalin.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:24 schreef Schnappieter het volgende:
[..]
Natuurlijk niet, de structuren die Tito had opgezet vielen langzaam uiteen waardoor het uiteindelijk onhoudbaar werd.
hahaha ma jaquote:Op zondag 29 mei 2011 20:26 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
Ba¨ kako pricas o televizije, moj tata dole u sarajevo gledao olimpijada u münchena u boje.
Zoals Your_mother_in_law al zei is dat het Stalinisme, niet het Communismequote:Op zondag 29 mei 2011 20:25 schreef Prullenbak6 het volgende:
[..]
Vertel dat maar aan de 25-30 miljoen mensen die Josef Stalin allemaal vermoordt heeft.
Die structuren lossen het probleem niet op. Dat stelt het alleen maar uit, en door dat uitstel hopen de spanningen alleen maar verder op Geschiedenis heeft ons wel geleerd dat dit soort bewegingen van volkeren niet te stuiten zijn.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:26 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
Dat, probleem was dat niemand die structuren onderhield. Maar zoals Grindfreakje het zegt zou het nog erger zijn dan na de dood van Stalin.
quote:Op zondag 29 mei 2011 20:24 schreef Shalimar het volgende:
[..]
tito overleed in 80
oorlog begon in 91
wat wil je nu zeggen gozer
Zoek het oproer van Kosovo van ’81 eens op. Dan zie je gelijk hoe Tito de correcte structuren compleet verkracht heeft. In Kosovo had hij de Serviërs een 2/3 politiek meerderheid gegeven terwijl Kosovo voor 95% uit Albanezen bestond.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:22 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
En de oorlog kwam dan niet gelijk na Tito's dood?
Uiteindelijk schiet je er dan toch niks mee op, het is een kwestie van tijd, maar Tito pakte het goed aan en onder hem kon zoiets niet gebeuren.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:28 schreef Schnappieter het volgende:
[..]
Die structuren lossen het probleem niet op. Dat stelt het alleen maar uit, en door dat uitstel hopen de spanningen alleen maar verder op Geschiedenis heeft ons wel geleerd dat dit soort bewegingen van volkeren niet te stuiten zijn.
Je lult dom.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:26 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
Dat, probleem was dat niemand die structuren onderhield. Maar zoals Grindfreakje het zegt zou het nog erger zijn dan na de dood van Stalin.
Ma nije uzas, fino je ziviti. Ali Holandzani su ti ko roboti, ovdije kuca poso dok si 67 i onda svaki dan kroz ljivade vozis za biciklom.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:30 schreef Shalimar het volgende:
[..]
zato sto oni rade ko da imaju najbolji sistem na svijetu....al ovdije je uzas
Hoe is dat goed aanpakken? Het probleem uitstellen tot dat je dood bent... Hoe eerder het was gebeurt hoe beter, dan waren de spanningen waarschijnlijk een stuk minder hoog opgelopen en was het een stuk vrediger opgelost.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:29 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
Uiteindelijk schiet je er dan toch niks mee op, het is een kwestie van tijd, maar Tito pakte het goed aan en onder hem kon zoiets niet gebeuren.
We zijn nog niet in staat om van het Bosnisch in het Nederlands te vertalen.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:30 schreef Shalimar het volgende:
[..]
zato sto oni rade ko da imaju najbolji sistem na svijetu....al ovdije je uzas
Weet je waarom er zoveel Albanezen in Kosovo waren, of Vojvodina, al daar geen Albanezen maar Roemenen/Hongaren.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:29 schreef grindfreakje het volgende:
[..]
[..]
Zoek het oproer van Kosovo van ’81 eens op. Dan zie je gelijk hoe Tito de correcte structuren compleet verkracht heeft. In Kosovo had hij de Serviërs een 2/3 politiek meerderheid gegeven terwijl Kosovo voor 95% uit Albanezen bestond.
Als je eens objectief kon kijken naar de periode van Tito’s dood, tot het begin van de oorlog zou je wel een andere mening hebben.
Iemand die ik ken is Bosnisch, ik vraag het wel aan hemquote:Op zondag 29 mei 2011 20:31 schreef HerbertThePervert het volgende:
[..]
We zijn nog niet in staat om van het Bosnisch in het Nederlands te vertalen.
Google Translate amateurs
Hoe los je het op dan? Ineens is er liefde en alles, terwijl de volkerenhaat blijft bestaan?quote:Op zondag 29 mei 2011 20:31 schreef Schnappieter het volgende:
[..]
Hoe is dat goed aanpakken? Het probleem uitstellen tot dat je dood bent... Hoe eerder het was gebeurt hoe beter, dan waren de spanningen waarschijnlijk een stuk minder hoog opgelopen en was het een stuk vrediger opgelost.
Natuurlijk is er niet ineens liefde, maar door alle volkeren een eigen staat te geven los je een groot gedeelte van de problemen wel op. Alleen zou dat natuurlijk de macht van Tito ondermijnen, dus uit puur eigenbelang deed hij dat natuurlijk niet.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:32 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
Hoe los je het op dan? Ineens is er liefde en alles, terwijl de volkerenhaat blijft bestaan?
hahahahahaha pa bas tako....al zato mi nevolja.....sve daj porezima i ljudi jedva mogu platit ostale stvare....hoce i oni da pokazu sa imaju nesto..ali stvarno mi to sve moze na kurcu da idequote:Op zondag 29 mei 2011 20:30 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
Ma nije uzas, fino je ziviti. Ali Holandzani su ti ko roboti, ovdije kuca poso dok si 67 i onda svaki dan kroz ljivade vozis za biciklom.
De volkeren leven zo verspreid dat je enorm veel enclaves zou moeten hebben, wat vanzelf problemen oplevert.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:33 schreef Schnappieter het volgende:
[..]
Natuurlijk is er niet ineens liefde, maar door alle volkeren een eigen staat te geven los je een groot gedeelte van de problemen wel op. Alleen zou dat natuurlijk de macht van Tito ondermijnen, dus uit puur eigenbelang deed hij dat natuurlijk niet.
Los nog van het probleem, van wie krijgt de havens, de mijnen, de landbouwgronden.quote:Op zondag 29 mei 2011 20:35 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
De volkeren leven zo verspreid dat je enorm veel enclaves zou moeten hebben, wat vanzelf problemen oplevert.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |