abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 29 mei 2011 @ 15:32:09 #1
17882 Razor21
Sinds 2001 op Fok!
pi_97457646
In De Confrontatie vertellen slachtoffers van zinloos geweld hun aangrijpende verhaal en gaan ze de confrontatie met de dader aan.

Hoe zal die reageren? Het zal je maar gebeuren: je fluit een amateurwedstrijd en opeens word je tegen de grond geslagen. Je doet nietsvermoedend de deur open en je ziet een pistool op je gericht.

Vanaf 11 mei elke woensdag om 21:15 uur.

Hier staan de uitzendingen :

http://deconfrontatie.ncrv.nl/uitzendinggemist

Gisteren zag ik ze voor het eerst. Moet zeggen dat mijn hart ook in mijn keel zat toen het slachtoffer de confrontatie aan ging.
Zo Razor21 misschien kunnen we de conducteurs afluisteren" vervolgens hoor je keihard door die trein GRRGG...Hallo hier ...blalblalb @#$%%@.....en iedereen kijkt dan onze kant op ook mijn kant..
  Moderator zondag 29 mei 2011 @ 15:55:30 #3
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_97458649
Verder in het andere topic. :)
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')

Het lijkt erop dat je onze advertenties blokkeert

Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.

Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.

Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe

Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop