Damn wat vervelendquote:
idd wat vervelendquote:
Geloof dat ik zoveel activiteit dit jaar ook echt vervelend zou vindenquote:
Huh, hoe kom je daar ineens bij?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 23:20 schreef loveli het volgende:
Oh, en ik wil verhuizen. Volgens mij woont er een collega in mijn flat
Iemand die ik meende te herkennen van m'n werk (andere afdeling) deed de deur van de flat open. Als het klopt, dan ben ik m'n privacy/imago een beetje kwijt. En daar baal ik van, heb m'n werk-ik en prive-ik altijd heel erg gescheiden gehouden en die scheiding gekoesterd.quote:
Hmm ja dat is dan wel erg dichtbij als het al zo isquote:Op vrijdag 27 mei 2011 23:31 schreef loveli het volgende:
[..]
Iemand die ik meende te herkennen van m'n werk (andere afdeling) deed de deur van de flat open. Als het klopt, dan ben ik m'n privacy/imago een beetje kwijt. En daar baal ik van, heb m'n werk-ik en prive-ik altijd heel erg gescheiden gehouden en die scheiding gekoesterd.
Jouw probleem is dat je toch wel lekker bent. De noodzaak om er iets aan te doen is nog niet groot genoeg. Of niet?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:12 schreef Amsel het volgende:
Mijn lijstje van vandaag is slecht. En m'n buik wordt blubber. Hoe dichterbij de zomer komt, hoe moeilijker ik me ertoe kan zetten om te sporten, terwijl het nu juist nodig is
Die heb ik! Maar dan in het blauw.quote:
Niet dat ik kan, maar in een park in DH, R'dam, Utrecht, Arnhem, Maastricht? Wegwerp BBQ's zijn simpel mee te nemen (en weg te gooien, hoewel ik me afvraag of V1z0R en UKS het rituele uitpissen van de BBQ in saampjes voor hun rekening zullen nemen. Zalmpjes, ribeyes en entrecotes op de BBQquote:
Parkquote:Op zaterdag 28 mei 2011 00:03 schreef loveli het volgende:
[..]
Jouw probleem is dat je toch wel lekker bent. De noodzaak om er iets aan te doen is nog niet groot genoeg. Of niet?
[..]
Die heb ik! Maar dan in het blauw.
[..]
Niet dat ik kan, maar in een park in DH, R'dam, Utrecht, Arnhem, Maastricht? Wegwerp BBQ's zijn simpel mee te nemen (en weg te gooien, hoewel ik me afvraag of V1z0R en UKS het rituele uitpissen van de BBQ in saampjes voor hun rekening zullen nemen. Zalmpjes, ribeyes en entrecotes op de BBQ![]()
*bijgelezen*
quote:
Noujaquote:Op zaterdag 28 mei 2011 00:03 schreef loveli het volgende:
Jouw probleem is dat je toch wel lekker bent. De noodzaak om er iets aan te doen is nog niet groot genoeg. Of niet?
Hmmz.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 22:47 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ja en daarom heb ik het hier ook ff geblèrd, maar niemand reageerde.
Hm, dat is me dan even ontschoten. Sorryquote:Op zaterdag 28 mei 2011 07:30 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Hmmz.
Nou ja, ik had dus wel gereageerd, dat het me leuk lijkt enzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |