Misschien is preuts niet de juiste benaming, eerder initiatiefloos. Als we bijvoorbeeld in bed liggen zal zij nooit beginnen.quote:
quote:Op vrijdag 27 mei 2011 10:58 schreef Catbert het volgende:
Zo eentje heb ik ook gehad, werd er compleet gek van. Die was zo extreem volgzaam dat toen ik (als geintje) zei dat ze wat was aangekomen als een gek ging lijnen
Dat is wel een beetje vrouwen eigen; die worden graag 'veroverd/verleid', ook voor seks met eigen vriend. Dat gaat (meestal) niet beter worden, dan weet je dat alvastquote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:02 schreef obsama het volgende:
Misschien is preuts niet de juiste benaming, eerder initiatiefloos. Als we bijvoorbeeld in bed liggen zal zij nooit beginnen.
Ik heb ook zo m'n behoeftes ? Wil ook wel eens gewoon eten laten bezorgen, niet altijd koken.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:04 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat is wel een beetje vrouwen eigen; die worden graag 'veroverd/verleid', ook voor seks met eigen vriend. Dat gaat (meestal) niet beter worden, dan weet je dat alvast
Zeg tegen haar "Zullen we een pizza bestellen?"quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:09 schreef obsama het volgende:
Wil ook wel eens gewoon eten laten bezorgen, niet altijd koken.
Ze houd niet zo van pizzaquote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:10 schreef Socios het volgende:
[..]
Zeg tegen haar "Zullen we een pizza bestellen?"
Zij "Ja, is goed."
Het was nog erger zelfs. Ik vroeg wat het nou was tussen ons, ze zei: "je bent wel meer dan een scharrel vind ik".quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:14 schreef Sjeen het volgende:
Maar als ik het goed begrijp, het jij haar om verkering (heet dat vandaag de dag nog zo?) gevraagd en zei zij... Ja, is goed.
Wat is daar nou mis mee?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:20 schreef obsama het volgende:
[..]
Het was nog erger zelfs. Ik vroeg wat het nou was tussen ons, ze zei: "je bent wel meer dan een scharrel vind ik".
wtf is dat voor een antwoord ?
Nee, dat snap ik niet.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:21 schreef obsama het volgende:
[..]
Na ruim 1,5 maand scharrelen vind ik dat een heel afstandelijk antwoord.
Mja, het is of dat of apathie.quote:
Ok, wat is iemand die "meer dan een scharrel" is dan ?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:22 schreef Sjeen het volgende:
Geeft ze haar mening, is het ook niet goed...
Meer dan een scharrel, dus richting serieus vriendje.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:23 schreef obsama het volgende:
[..]
Ok, wat is iemand die "meer dan een scharrel" is dan ?
vind het nogal een koud antwoord. Maar dit is een eindeloze discussie.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:24 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Meer dan een scharrel, dus richting serieus vriendje.
Dat moet je aan je vriendin vragen, ik hanteer die gradaties nietquote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:23 schreef obsama het volgende:
[..]
Ok, wat is iemand die "meer dan een scharrel" is dan ?
Leg dan eens uit wat daar nou koud aan is. Wat had jij willen horen? Ik denk dat ik van je hou?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:28 schreef obsama het volgende:
[..]
vind het nogal een koud antwoord. Maar dit is een eindeloze discussie.
Ga vanavond eens kijken hoe het gaat als ik alles aan haar overlaat.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |