Tennis voor het uitzicht kijken heb ik nooit helemaal begrepen in de eeuw van van filmactrices en porno?quote:Op donderdag 26 mei 2011 11:43 schreef Rorsach het volgende:
[..]
Who cares?
Geniet nou maar van het uitzicht.
Moet Haasse daarna?quote:Op donderdag 26 mei 2011 11:47 schreef Szura het volgende:
6-2 Radwanska op baan 2, dat schiet aardig op vast.
Zelfs jij? Onmogelijk!quote:Op donderdag 26 mei 2011 11:59 schreef Norrage het volgende:
Het waait ook tering hard geloof ik, zelfs ik sla dan mishits.
Komt door die extreme greep van Rus. Net wat Appelmans zei op de Belg, dan moet je echt voor elke bal goed staan. En door die wind en het tempo van Clijsters staat ze dat niet vaak en dan krijg je dus die legio mishits.quote:
Aha, dus daar kan ik het aan wijten!quote:Op donderdag 26 mei 2011 12:00 schreef TheArt het volgende:
[..]
Komt door die extreme greep van Rus. Net wat Appelmans zei op de Belg, dan moet je echt voor elke bal goed staan. En door die wind en het tempo van Clijsters staat ze dat niet vaak en dan krijg je dus die legio mishits.
7-6 eerste gewonnen van Sammo.quote:Op donderdag 26 mei 2011 12:03 schreef danusz1986 het volgende:
Stomme live scores werken niet! Ik wil stand van Ljubo weten!
7-6 (2) in de tiebreak van de 1e setquote:Op donderdag 26 mei 2011 12:03 schreef danusz1986 het volgende:
Stomme live scores werken niet! Ik wil stand van Ljubo weten!
Echt die sufkutten die alleen maar in dit topic verschijnen met RG, zoals jij!quote:
7-6 voorquote:Op donderdag 26 mei 2011 12:03 schreef danusz1986 het volgende:
Stomme live scores werken niet! Ik wil stand van Ljubo weten!
quote:Watching my Fed Cup team mate Arantxa Rus vs. @Clijsterskim , 3-6,1-3 .. Like Arantxa's clothing colours, very Dutch!
quote:Op donderdag 26 mei 2011 12:04 schreef Norrage het volgende:
[..]
Echt die sufkutten die alleen maar in dit topic verschijnen met RG, zoals jij!
wat nou weer? Nederland 1quote:Op donderdag 26 mei 2011 12:09 schreef Szura het volgende:
WTF, vliegt net Ned 1 er uit
Gelukkig heeft Wickmayer de set gewonnen en kunnen we terug naar Sporza
Nee ik bedoel dat ik opeens sneeuwvlokjes zagquote:Op donderdag 26 mei 2011 12:10 schreef Norrage het volgende:
[..]
wat nou weer? Nederland 1
is er veldrijden ofzo?
Doet ze ook zeker niet.quote:Op donderdag 26 mei 2011 12:09 schreef tja77 het volgende:
Al met al vind ik dat Rus het helemaal niet slecht doet...
Doet het weer gewoon hoor.quote:Op donderdag 26 mei 2011 12:11 schreef Szura het volgende:
[..]
Nee ik bedoel dat ik opeens sneeuwvlokjes zag
Ik ook met mijn 3 gamesquote:Op donderdag 26 mei 2011 12:11 schreef Szura het volgende:
Als Kim holds en nog breakt heb ik het goed met 5 games
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 26 mei 2011 12:12 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik ook met mijn 3 gamesGewoon 6-3 6-3 ftw!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
Tweede partij op baan 2.quote:Op donderdag 26 mei 2011 12:16 schreef truedestiny het volgende:
Het spijt me dat ik deze vraag moet stellen, maar wanneer moet Haase en is het op een televisie baan?
Ach de rest van de WTA tour kan toch niet tennissen.quote:Op donderdag 26 mei 2011 12:17 schreef danusz1986 het volgende:
Clijsters moet wel beter gaan spelen wil ze dit toernooi winnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |