Hello FOK!s,
Om mezelf wat te trainen en om van m'n iets te dikke buik af te komen (verder ben ik eigenlijk niet dik) wil ik beginnen met hardlopen.
Ik las nu ergens dat je beter 's ochtends kunt hardlopen omdat je lichaam dan je 'vetreserve' gebruikt, als je 's avonds traint gebruik je alleen de energie uit het voedsel wat je net ervoor hebt gegeten. Klopt dat of is dat bullshit?
M'n broer heeft van dat eiwitshakepoeder; is het een goed plan als ik 's ochtends uit bed zo'n shake neem, dan ga hardlopen en dan pas ontbijt? Of sloop ik mezelf en m'n spieren daardoor?
Ik hoef geen super afgetraind lichaam te hebben, dat vind ik ook niet mooi, maar ik wil een beetje aan m'n figuur werken en een paar kilo's kwijtraken. Ik snap dat het voor een groot deel ook aan je voeding ligt, maar daar wordt al aan gewerkt.

Excusez moi als er al een soortgelijk topic was, kan het zelf niet echt vinden namelijk...