Heb je enig idee waar je over lult?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 18:23 schreef MetalIsAwesome het volgende:
[..]
Dude, als je kijkt naar de Europese talen zijn de talen zie je dat Engels een van de eenvoudigste talen is, die ook de meeste taalinvloed heeft ondergaan toen de Angel-Saksen erheen trokken en dus ook een mengtaal ontstond met die van andere volkeren die daar ook al waren. Met de kolonisatie kwam daar nog Indiase invloed bij. IJsland is grotendeels geïsoleerd van de rest van Europa en een van de ingewikkeldste talen.
Lees dan wat ik later zei, onder andere vanwege de komst van migranten zijn er mensen die zulke vereenvoudigingen gebruiken. En als autochtonen dat doen, is dat ook vaak onder invloed van migranten, waarom denk je dat je soms autochtone jongeren op een manier hoort praten zoals allochtone jongeren praten? Straattaal is daar een goed voorbeeld van.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 18:25 schreef Klojo120 het volgende:
[..]
Heb je enig idee waar je over lult?
Dit is over mensen die te dom zijn om woorden te kunnen uitspreken. Dit gaat niet om 'trottoir' of 'laptop'. Daarnaast, I'm not your dude, bro.
Goed uitgeluld. Maar dan nog gaat dit niet perse om buitenlanders. Heel veel kleine kindjes zeggen weps in plaats van wesp, als dit niet verbeterd wordt blijft dit aangeleerd. Isnietgoed.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 18:27 schreef MetalIsAwesome het volgende:
[..]
Lees dan wat ik later zei, onder andere vanwege de komst van migranten zijn er mensen die zulke vereenvoudigingen gebruiken. En als autochtonen dat doen, is dat ook vaak onder invloed van migranten, waarom denk je dat je soms autochtone jongeren op een manier hoort praten zoals allochtone jongeren praten? Straattaal is daar een goed voorbeeld van.
Heb jij ook kinderen geen bezwaar gekeken?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 18:31 schreef Klojo120 het volgende:
[..]
Goed uitgeluld. Maar dan nog gaat dit niet perse om buitenlanders. Heel veel kleine kindjes zeggen weps in plaats van wesp, als dit niet verbeterd wordt blijft dit aangeleerd. Isnietgoed.
Nee, ik zei dit vroeger.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 18:35 schreef MetalIsAwesome het volgende:
[..]
Heb jij ook kinderen geen bezwaar gekeken?
Oh ok, want daar was pas nog zo'n aflevering waarin zo'n personage (Daan), steeds spycholoog ipv psycholoog zei, en ook weps ipv wesp, terwijl die kerel iemand van 20 jaar ofzo speelt.quote:
Ok leuk.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 18:39 schreef MetalIsAwesome het volgende:
[..]
Oh ok, want daar was pas nog zo'n aflevering waarin zo'n personage (Daan), steeds spycholoog ipv psycholoog zei, en ook weps ipv wesp, terwijl die kerel iemand van 20 jaar ofzo speelt.
Waarom gebruik je een hoofdletter na '...' of dubbele punt (red. : )quote:Op dinsdag 24 mei 2011 17:55 schreef cherishable het volgende:
Ja, je hebt echt mensen die sommige woorden áltijd verkeerd uitspreken en zelfs nadat je ze onopmerkelijk corrigeert nadat ze hebben gezegd: Ja, wij reden over die rontonde .. Door te zeggen: 'Goh, echt? Reden jullie over die ROTONDE? Nemen ze in een volgend gesprek gewoon weer de verkeerde woorden in de mond. Deze mensen gebruiken ook vaak 'moeilijke' woorden zonder ook maar enig benul te hebben wat deze betekenen.
Voorbeelden: Uuro i.p.v. Euro, Rontonde i.p.v. Rotonde, Minijum i.p.v. Minimum, Expresso i.p.v. Espresso, Bevobbeld i.p.v. Bijvoorbeeld, 's Ochtonds i.p.v. 's Ochtends en ga zo nog maar even door.
Subklacht: Er is geen subklacht. Ik erger me gewoon dood.
Interpunctie hetzelfde als dingen verkeerd uitspreken keer op keer?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 19:23 schreef Che_ het volgende:
[..]
Waarom gebruik je een hoofdletter na '...' of dubbele punt (red. : )
Zielig en hypocriet om dan hierover te klagen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 24 mei 2011 19:25 schreef cherishable het volgende:
[..]
Interpunctie hetzelfde als dingen verkeerd uitspreken keer op keer?Het geeft niet dat je laaggeschoold of waarschijnlijk zelfs ongeschoold bent. Klaag hier dan niet over. Ook nog eens slecht voor je hart. En je begrijpt toch wat ze bedoelen? Terwijl je zelf een IQ van twee binaire cijfers hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Che_ op 24-05-2011 19:38:06 ]
Grappig dat jij degene bent die nooit meedoet met een discussie maar alleen maar mensen afkraakt om jezelf beter te doen voelen. Ga anders gewoon buiten spelen.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 19:32 schreef Che_ het volgende:
[..]
Het geeft niet dat je laaggeschoold of waarschijnlijk zelfs ongeschoold bent. Klaag hier dan niet over. Ook nog eens slecht voor je hart. En je begrijpt toch wat ze bedoelen? Terwijl je zelf een IQ van twee binaire cijfers hebt.
Waarop baseer je dit? Want ik ken je niet eens.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 19:45 schreef cherishable het volgende:
[..]
Grappig dat jij degene bent die nooit meedoet met een discussie maar alleen maar mensen afkraakt om jezelf beter te doen voelen. Ga anders gewoon buiten spelen.
Omdat elke keer wanneer ik een normaal topic open met een klacht die ik klachtwaardig vind, jij gaat lopen zeuren en zeiken en nooit eens inhoudelijk ingaat op wat er in de klacht staat. En ik je dat in meerdere topics heb zien doen.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 19:51 schreef Che_ het volgende:
[..]
Waarop baseer je dit? Want ik ken je niet eens.
Klopt, TS woont in Groningen en volgens mij is het daar drie keer zo erg.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 19:53 schreef BWolf het volgende:
Enkele voorbeelden van wat TS aaanhaalt komen door een of ander dialect. Verbieden die privetaaltjes!
En abbonement, abbonnement, abbonoment, etc.quote:
Dat is soms inderdaad echt erg (schoonvader die dat nog wel eens wil doen) Drenths en Gronings zijn niet echt lekkere dialecten. Ach, het is tenminste geen Friesquote:Op dinsdag 24 mei 2011 20:25 schreef cherishable het volgende:
[..]
Klopt, TS woont in Groningen en volgens mij is het daar drie keer zo erg.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |