abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_97206690


Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan vanalles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Grijp geen vrouwen bij edele delen want dan krijg je patsen.

5. Wil je oefenen met conversaties, maar heb je écht geen mogelijkheid om vrouwen aan te spreken, ga dan een winkel binnen met een vrouwelijke bediende en stel haar wat vragen over producten. Ze hangt aan je lippen, want ze heeft weinig keus.

6. Eet elke dag een stengel selderij.

7. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.

8. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

Er is een meet op komst, aanmelden kan hier: Meet Aanmeld topic versieren op latere leeftijd

De reeks is hernoemd naar "Als versieren niet zo makkelijk gaat" omdat dit de lading beter dekt dan de vorige topic titel.

De OP vind je hier
  maandag 23 mei 2011 @ 17:00:38 #2
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_97206740
Nieuw topic, nieuw onderwerp :)

Bijna deel 100 *O*
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
pi_97206770
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 16:57 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Dat mag. Ik vind het ook geen rare mening.

Ik vind het trouwens wel een goede vergelijking. De vreemdganger zoekt een middel, net als iemand die jou wil slaan ook een middel zoekt. Als iemand met mij vreemdgaat, dan ben ik het middel. Ik zal nooit aansturen op seks met iemand die in een relatie zit zonder eerst wederzijdse interesse bevestigd te hebben gekregen.

In de zin van een middel is het wel een goeie vergelijking, maar een knuppel heeft geen keuze, het leeft niet, jij wel als je wordt ingezet op die manier.
pi_97206786
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 16:58 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

wanneer ga je dan zeg maar te ver
dat je geen boot meer afhoudt
Je bedoelt wanneer ik toch toehap?

Geen idee, ik heb het één keer meegemaakt en gezegd geen interesse te hebben. Pas toen het enige tijd uit was heb ik er toch werk van gemaakt.

Ik pak echt niet alles wat ik maar pakken kan. Dat is inderdaad puur egoïstisch, ik kan ook gewoon nee zeggen. Mijn morele grenzen liggen blijkbaar gewoon wat ruimer dan bij de rest.
pi_97206855
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:01 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

In de zin van een middel is het wel een goeie vergelijking, maar een knuppel heeft geen keuze, het leeft niet, jij wel als je wordt ingezet op die manier.
Dat klopt, maar ik blijf er wel bij dat als ik het niet ben, het uiteindelijk wel iemand anders wordt. Wie moet het dan het meest worden aangerekend?
pi_97206956
Welke spannende dingen gaan er allemaal gebeuren in deel 100? Voorspel het hier en win een prijs.
Ron Paul 2012
pi_97207090
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:02 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Dat klopt, maar ik blijf er wel bij dat als ik het niet ben, het uiteindelijk wel iemand anders wordt. Wie moet het dan het meest worden aangerekend?
Uiteraard moet het jou niet het meest worden aangerekend, maar de persoon die met jou vreemdgaat. Dat was de discussie ook niet lijkt me. Meer dat je er vanuit moreel besef niet aan mee wil doen tot dat die andere persoon de relatie beindigd heeft.

Maar wat jij zegt is wel waar, dat ze anders wel een ander zal vinden, of ze moet jou toevallig erg leuk vinden. Toch lijkt het me hoe dan ook vervelend om bij zo'n driehoeksverhuiding betrokken te zijn.
  maandag 23 mei 2011 @ 17:07:29 #8
305146 heloef
20, Een omgekeerde Saab
pi_97207117
Had dan tenminste die tik fout er uit gahaald _O-
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
pi_97207158
Curssussen moet het zijn inderdaad.
Ron Paul 2012
pi_97207228
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:07 schreef heloef het volgende:
Had dan tenminste die tik fout er uit gahaald _O-
Doet een modje wel even.
  maandag 23 mei 2011 @ 17:10:50 #11
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_97207263
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:02 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Dat klopt, maar ik blijf er wel bij dat als ik het niet ben, het uiteindelijk wel iemand anders wordt. Wie moet het dan het meest worden aangerekend?
En duik je dan wel of niet met haar het bed in?
The love you take is equal to the love you make.
pi_97207394
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:10 schreef Lienekien het volgende:

[..]

En duik je dan wel of niet met haar het bed in?
Als het een ONS is, ja. Als voor of na die ONS blijkt dat ze meer dan leuk voor een keertje vindt, dan niet (meer). In relaties stoken om iemand af te pakken doe ik niet.

De praktijk is niet zwart of wit. Voor mij niet, althans. Ik weet dat van mijzelf, ik kan wel heel hypocriet de moraalridder uithangen maar bij mij werkt dat niet zo.
pi_97207449
Heb ff een tijdje niet meegelezen (want: te druk), maar ff snel bijgelezen door de laatste 100 posts in het vorige deel te lezen en ik moet zeggen: interessante topic-wending. Er zit namelijk al een tijdje een bezette vrouw achter mij aan, waarmee ik vrij vaak (enkele keren in de maand) afspreek en vrijwel altijd zonder haar vriend erbij, die ik dus wel een beetje ken, maar ook weer niet heel erg goed. Het heeft er alle schijn van dat ik met haar dingen zou kunnen doen, maar dat heb ik tot nu toe steeds afgehouden omdat ik het niet vind kunnen aangezien zij bezet is.
Maar ... eerlijk gezegd weet ik niet helemaal zeker of ik dat steeds maar vol blijf houden aangezien ze wel degelijk in de categorie "aantrekkelijk genoeg om ..." valt, maar aangezien seks voor mij de eerste keer zou zijn zou dat het wel dubbel spannend maken en dus denk ik dat ik het uit de weg blijf gaan.

Tsja, beetje jammer dat op een normale manier een leuke, vrijgezelle, vrouw tegenkomen bij mij steeds niet gebeurt, maar dit wel op m'n pad is gekomen. Heb ik weer ...
Democratie is iets waar politici over praten zoals een hoer over de liefde
  maandag 23 mei 2011 @ 17:16:34 #14
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_97207554
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:13 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Als het een ONS is, ja. Als voor of na die ONS blijkt dat ze meer dan leuk voor een keertje vindt, dan niet (meer). In relaties stoken om iemand af te pakken doe ik niet.

De praktijk is niet zwart of wit. Voor mij niet, althans. Ik weet dat van mijzelf, ik kan wel heel hypocriet de moraalridder uithangen maar bij mij werkt dat niet zo.
Waarom dan dat 'als ik het niet word (waar ze mee vreemd gaat) dan wordt het wel een ander'? Dat klinkt als een halfslachtige rechtvaardiging.

Zeg dan gewoon 'als ik geil ben en de gelegenheid doet zich voor dan duik ik erop'.
The love you take is equal to the love you make.
pi_97207659
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:16 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Waarom dan dat 'als ik het niet word (waar ze mee vreemd gaat) dan wordt het wel een ander'? Dat klinkt als een halfslachtige rechtvaardiging.

Zeg dan gewoon 'als ik geil ben en de gelegenheid doet zich voor dan duik ik erop'.
Die rechtvaardiging heb ik alleen aangehaald in de discussie over wie moreel verantwoordelijk is :') De praktijk is inderdaad dat ik geil ben, zij ook en dat we seks hebben. Neemt niet weg dat ik nog steeds vind dat, als ik het niet ben, wel iemand anders zou kunnen zijn op de duur en dat ik mijn kans grijp.
  maandag 23 mei 2011 @ 17:21:08 #16
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_97207767
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:16 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Waarom dan dat 'als ik het niet word (waar ze mee vreemd gaat) dan wordt het wel een ander'? Dat klinkt als een halfslachtige rechtvaardiging.

Zeg dan gewoon 'als ik geil ben en de gelegenheid doet zich voor dan duik ik erop'.
^O^
Zwak excuus inderdaad.
Er zijn genoeg relaties die door tijdelijke problemen verleiding bieden tot vreemdgaan, maar die weer goed kunnen komen als er in dat tijdelijke interval niets gebeurd. Daarnaast zou je iemand die je zelf ook maar van een ander hebt afgepakt toch nooit volledig vertrouwen voor een volwaardige relatie, dus doe je het gewoon puur voor snel, kortdurend eigen gewin.
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
  maandag 23 mei 2011 @ 17:23:29 #17
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_97207886
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:18 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Die rechtvaardiging heb ik alleen aangehaald in de discussie over wie moreel verantwoordelijk is :')
Onzin, die discussie is er nooit geweest. Iedereen is het er bij voorbaat al over eens dat degene in een relatie hoofdverantwoordelijk is. Dat onslaat jou echter niet van je "plicht" tot fatsoenlijk gedrag.
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
  maandag 23 mei 2011 @ 17:23:52 #18
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_97207901
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:18 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Die rechtvaardiging heb ik alleen aangehaald in de discussie over wie moreel verantwoordelijk is :') De praktijk is inderdaad dat ik geil ben, zij ook en dat we seks hebben. Neemt niet weg dat ik nog steeds vind dat, als ik het niet ben, wel iemand anders zou kunnen zijn op de duur en dat ik mijn kans grijp.
Ja, dat vind je, dat is wel duidelijk, want dat herhaal je steeds.

En ik vind dat als je er willens en wetens in die situatie voor kiest om een ONS met haar te hebben, erken het dan gewoon en probeer niet slap je eigen verantwoordelijkheid haar kant op te schuiven.
The love you take is equal to the love you make.
  maandag 23 mei 2011 @ 17:24:46 #19
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_97207933
Lienekien _O_
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
pi_97208162
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:23 schreef Chewbalhaar het volgende:

[..]

Onzin, die discussie is er nooit geweest. Iedereen is het er bij voorbaat al over eens dat degene in een relatie hoofdverantwoordelijk is. Dat onslaat jou echter niet van je "plicht" tot fatsoenlijk gedrag.
Die discussie is er wel geweest, ik heb namelijk gesteld mij niet verantwoordelijk te voelen voor andermans relatie. Ik heb die verantwoordelijkheid grotendeels bij de vreemdganger gelegd, en mijn onderbouwing voor die mening is dat ze het anders wel met iemand anders doet.

Ik heb overigens al gesteld dat ik er nog wel enige waarden op na houd, maar ik heb het vermoeden dat jij al conclusies hebt getrokken en dat wat ik ook zeg jou niet van je dogma's af kan helpen. Dat jij je moreel verplicht voelt om 'netjes' te blijven heb ik niets op tegen. Ik verbind dan ook geen waardeoordelen aan jouw mening.

quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:23 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Ja, dat vind je, dat is wel duidelijk, want dat herhaal je steeds.

En ik vind dat als je er willens en wetens in die situatie voor kiest om een ONS met haar te hebben, erken het dan gewoon en probeer niet slap je eigen verantwoordelijkheid haar kant op te schuiven.
Ik vind dat ik geen verantwoordelijkheid voor haar relatie heb. Dan zijn we het daarover oneens. De enige verantwoordelijkheid die ik meen te hebben is dat ik niet zelf moedwillig in relaties ga stoken. Dat doe ik dan ook niet.
pi_97208250
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:30 schreef Mystikvm het volgende:

Ik vind dat ik geen verantwoordelijkheid voor haar relatie heb. Dan zijn we het daarover oneens. De enige verantwoordelijkheid die ik meen te hebben is dat ik niet zelf moedwillig in relaties ga stoken. Dat doe ik dan ook niet.
Waar ligt dat verschil 'm dan in? Als je gaat stoken in een relatie en zij gaat daarop in, dan kan je ook stellen dat die relatie sowieso al niet goed zat.
  maandag 23 mei 2011 @ 17:34:58 #22
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_97208376
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:30 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Ik vind dat ik geen verantwoordelijkheid voor haar relatie heb. Dan zijn we het daarover oneens. De enige verantwoordelijkheid die ik meen te hebben is dat ik niet zelf moedwillig in relaties ga stoken. Dat doe ik dan ook niet.
Niet de verantwoordelijkheid voor haar relatie. De verantwoordelijkheid voor jouw keuze om met haar naar bed te gaan terwijl je weet dat ze een relatie heeft.
The love you take is equal to the love you make.
pi_97208401
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:32 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Waar ligt dat verschil 'm dan in? Als je gaat stoken in een relatie en zij gaat daarop in, dan kan je ook stellen dat die relatie sowieso al niet goed zat.
Ik vind verleiden of verleid worden wel een groot verschil (als je het zo zwart-wit stelt)
Finally, someone let me out of my cage
pi_97208414
quote:
0s.gif Op maandag 23 mei 2011 17:32 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Waar ligt dat verschil 'm dan in? Als je gaat stoken in een relatie en zij gaat daarop in, dan kan je ook stellen dat die relatie sowieso al niet goed zat.
Dat is niet altijd waar, denk ik. Er is een verschil tussen in de verleiding komen en de verleiding opzoeken.

Wat mij betreft gaat het erom dat ik me prettig moet voelen bij een situatie. Ik voel me onprettig als ik het initiatief neem om in een relatie te stoken. Ik voel me een stuk prettiger bij een situatie waarin zij besluit in haar eigen relatie te stoken.

Dat mijn mening fundamenteel verschilt van die van anderen respecteer ik.
  maandag 23 mei 2011 @ 17:36:33 #25
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_97208425
Wat maakt het nou uit of iemand een relatie heeft of niet? Dat os mijn probleem niet als de vrouw in kwestie vreemd gaat.

Ander verhaal is het als het gaat om een vriendin van een vriend van mij.

Maar ken ik de partner in kwestie niet maakt het mij niks uit. Haar probleem niet de mijne. Tevens ben ik van mening dat wanneer ze vreemd gaat de relatie toch niet top is.

Als ik in een relatie zit zal ik nooit en te nimmer vreemd gaan. Op het moment dat ik die behoefte heb weet ik direct dat ik eens goed naar me huidige relatie moet kijken.
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')